Prerušovaná súlož. Môžem otehotnieť?

sylwi
26. máj 2013

Zdravim moja otazka je jednoducha. Mam dve deti jedno ma 7.mesiac. Po druhom Th. viem uplne presne kedy mam plodne dni. Napr.teraz. Mavame s muzom velmi casty a dlhy sex prerusujeme ho s inymi vecami a potom znova, vecera mi povedal-podla mna je to ajtak skoro vzdy, ale vcera to citil, ze sa este neurobil, ale pred tym tam mal nieco ako tekutinu ja tomu rozumiem aj viem co to je len stale neviem na sto percent ci tam môzu byt spermie alebo je to uplne nemozne. Viem, ze je velke riziko ako clovek robi druhe kolo alebo ma prilis dlhy sex a prave plodne dni.. Mi sme mali v tomto pipade to druhe. Nemôzem brat Antikonc. a chranime sa jedine prerusovane.A tehotenstvo neplanujeme mozno naozaj neskôr. Poprosila by som nazor alebo skusenost ci sa vam stalo, ze ste otehotnela bez toho, ze by sa vam to priamo dostalo donutra. Mi fungujeme tak ze naozaj tesne pred tym na sekundu von. Diky, Sylwi

nika312
12. jan 2016

@meluela
Nemôžem odpadnúť alebo nič takéto však?

nika312
12. jan 2016

@meluela
Nemôžem odpadnut alebo nieco ine?

meluela
12. jan 2016

@nika312 tak je to odporucane aj vo vacsine pribalovych letakov, spravila si to spravne ako sa to pri hak robi. tak uz dnes dalsie nemusis a zajtra si das v obvyklom case zasa tabletku. no ale pozri ten pribalovy kvoli dalsim info

nika312
12. jan 2016

@meluela
Myslis si,ze zajtra mozem mat pohlavny styk bez kondomu?

meluela
12. jan 2016

@nika312 to neviem, pisu to v tom letaku a zalezi to od toho v ktorom tyzdni si a aku hak beries

nika312
12. jan 2016

@meluela
Dakujem pekne

nika312
26. jan 2016

@meluela
Včera mi skončila menštruácia,a HAK beriem od soboty.
Zajtra budem mat asi pohlavny styk,mam pouzit aj kondom alebo uz nemusim?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre