Príznaky po troch dňoch od možného oplodnenia

vero_nika22
23. jún 2015

Ahojte,
Poprosim Vas o vas nazor. velakrat som si citala na MK komentare a odpovede na otazku ktora ma trapi 3 dni,

v skratke opisem: menstruaciu mam dost v utorok 30/6, co mam pravidelny cyklus.S priatelom som mala nechraneny styk presne v case ovulacie ale nespravil sa, druhy styk sme mali 4 dni po ovulacii ked sa spravil. Po druhom styku , asi po 3 dnoch, som zacala mat velmi citlive bradavky a skoro stale mi stoja a taktiez prsia su akoby naliate, mohutne. Mam taktiez krce v podbrusku, skor rano, a moje brucho je dost ale dost dost nafuknute. taktiez mam 2den hnacku. A biely akoby mliecny vytok. Chute na alkohol a cigarety sa vobec nezmenil. Len som dost naladova, vybuchy hnevu su kazdu hodinu :D

Preto sa z otazkou obraciam na vas, Ci mate niake skusenosti, kedze priznaky po 3 troch dnoch mozneho oplodnenia sa mi zdaju byt akoze DOST SKORO 🙂 a pred tym ked sme maly styk na ovulaciu sa nespravil.

zapal mocoveho mechura to nieje, ten rozpoznam uz len ked sa na mna chysta 🙂
PROSIM PROSIM PROSIM napiste mi vas nazor nech uz sa nad tym tak nezamyslam 🙂

Dakujeeeeem vsetkym....

ivca88
1. júl 2015

@vero_nika22 no uvidis 🙂

janaplt
2. júl 2015

@vero_nika22 tak ako si dopadla? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre