Príznaky pri uhniezďovaní

cillamilla11
13. mar 2012

Chcela by som vediet ake ste male ,,ked ste mali,, niektora z Vas nejake tie priznaky pri uhniezdovani. Ci sa to da citit alebo nie,ze sa Vam zadarilo a tak .... Tak teda cakam na odpovede 😉

kotatko1232
13. máj 2014

@lenka6309 a to prve babenko ma kolko??
ja som zase pri prvom sledovala velmi.2 zatial nemam ale chcela by som

lenka6309
13. máj 2014

@kotatko1232 malý má už 5 rokov.A v tehotenstve som nemala žiadne problémy dokonca ani pri pôrode žiadne.preto teraz neviem čo si mám myslieť či by sa mohlo jednať o uhniezďovanie alebo ja už neviem ☹ Ešte dievčatko by som veľmi chcela 🙂 ty máš tiež dieťatko?

kotatko1232
13. máj 2014

@lenka6309 ano ja mam dievcatko Natalku.a teraz by som chcela chlapceka Nikolasa 🙂
ale ci sa mi to splnii je to vo hviezdach 🙂

lenka6309
13. máj 2014

@kotatko1232 Želám veľa šťastia pri snažení 🙂 🙂

jeanne0
13. máj 2014

Ahojte, poradí niekto aj mne?
Ja mam taký problém, že: Chcela som vysadiť antikoncepciu hneď po MS, lenže už z kamenného zvyku som začala s novým balením dala som si prvú tabletku a aj druhú a na ďalší deň som si uvedomila že som ich chcela vysadiť tak som si nevzala, potom som ich vyhodila pre istotu :D....Problém je ten že teraz neviem či si namýšľam alebo že by motyka vystrelila, hneď takto po vysadení? Na piaty deň od vysadenia mám stále taký pocit že sa niečo deje (a potrebujem potvrdiť že je to len psychikou). Hľadala som na nete príznaky uhniezďovania lebo pondelok ráno som sa zobudila na neznesitelné pichanie v podbrušku, ale netrvalo to dlho, môj milý si už myslel že je to slepák a dnes akoby slabá menštruácia..Neviem čo si o tom myslieť lebo viem že sa môže stať že príde MS ak som zjedla prvú tabletku a potom už nie...

marienka1703
13. máj 2014

@jeanne0 na 5 den od vysadenia, sa ti moze akurat tak spustit mrska🙂 a potom cakat na ovulku a sup sup nato🙂

jeanne0
13. máj 2014

marienka1703 tak som aj predpokladala, len to pichanie v podbrusku ma zneistilo a zacala som sa pohravat s tou myšlienkou....ale tak jednoduche to asi nebude 😒

regrutik
22. júl 2014

Ahojte....teraz by som mala dostat menzes...do 24teho najneskor...zatial nic...vcera troska krvi na vlozke..mali sme styk vcera s priatelom...a potom ma strasne bolelo podbrusko a nieco tam tak ako keby prasklo.aj dnes pobolieva...mozem byt tehotna..moze byt priznakom tehotenstva bolestivy sex?

jaruska18
29. júl 2014

Ahojte 🙂 mavam 36 dnove cykly..dnes som 24 DC..ovulacne testy som si robila do cca 15 DC..boli negativne, vykaslala som sa na to..s priatelom mavame takmer kazdy den pohlavny styk..asi 3 dni som mala bolenie podbruska ako pri mrche..ale skor to bolo sem tam.nebolo to v jednom kuse..citila som tlak v podbrusku,zvieranie...neviem ci mohlo ist o ovulaciu,alebo o uhniezdovanie..robila som si dnes rano test a bol negativny.. 😔

nigguska
29. júl 2014

ak mas 36 dnove cykly tak urcite nemas ovulaciu skor ako 20dc.....takze testy treba robit dlhsie....tkaze to pravdepodobne moze byt ovulacia.....

nigguska
29. júl 2014
jaruska18
30. júl 2014

@nigguska dakujem 🙂 asi to bola ovulacia..velmi ma cca 3-5 dni pichalo v podbrusku,bolesti ako pri mrche..no dnes uz vobec nie, a mam taky biely hustu vytok,pravdepodobne to bude ten poovulacny 🙂

nigguska
30. júl 2014

@jaruska18 urcite ano.....

bubi1121
31. júl 2014

Caute baby 🙂 ja mavan cykly cca 35 dni..tento mesiac asi od 18 do 22 DC som mala bolesti podbruska..pichanie,trvalo to chvilku ale bolo to dost silne..po tych bolestiach som mala v posve taky hlien husty biely.bez zapachu...vcera som mala priehladny ale nebol natahovaci ako ma byt plodny hlien..dnes ma znovu pichalo v pidbrusku..o babatko sa snazime cely mesiac,od kedy mi skoncila ms...neviete o co by mohlo ist? :( ide o ovulaciu,uhniezdovanie alebo nieco ine?

koberec3
18. sep 2014

Ahojte baby,chcem sa opýtať,prestala som V júli brat antikoncepciu V auguste mi meškala MS 5 dní Ale dostala som nakoniec,tento mesiac mi mešká už 4ty deň,mám občasné bolesti podbrusku A zväčšenie prsia neviem či si spraviť test alebo mám čakať...ďakujem

zuzana256
20. sep 2014

@silvia545 ahoj no taki pocit mam uz piaty den ms mi skoncila uz davno aj ovu som uz mala aj plodne

nikolabulkova
18. okt 2014

Ahojte dievcata.Viete mi prosim poradit?Od 30.9-5.10 som mala menstruaciu milovali sme sa skoro kazdy den a 13.10 som mala taky ovulacny vytok potom 4dni nic a vcera zasa.Od 10.10 ma picha na lavej strane podbrusko a vcera ma aj bolel pohlavny styk.Moze ist o uhniezdovanie prosim?

hela1987
18. okt 2014

Ahojte zienky, mavam pravidelnu ms takmer ako hodinky, vacsinou sa mi strieda 27dnovy cyklus s 28dnovym. tento mesiac mi meska ms uz treti den a ja som na prasky uz, robila som si dva testy a su negativne ale aj tak sa bojim, ze som tehotna, aj ked partner sa vzdy spravi mimo, ale tak moze nieco uniknut 😖 v poslednej dobe som mala aj dost stres, myslite si, ze to moze byt z toho? dneska som si robila z ranneho mocu test a vysiel negativny a ten prvy som si robila v den ked mala dorazit ms ale nie z ranneho a tiez bol negativny...nemyslite si ze keby som bola tehotna tak by tam ukazalo aspon nejakeho ducha? dakujem za odpovede

lissbeth
19. okt 2014

Ahojte (budúce) maminy. pridávam len ďalšiu ,moju, skúsenosť.....menštruacia meskala a urobila som si cca 5 testov, samozrejme vsetky negativne, tak som bola nutena navstivit gynekologa a radostne neradostna sprava, bola som v druhom mesiaci a zrazu v ten vecer bol uz aj test pozitivny, Len žiaľ mala som toho času čerstvých 18, bola to nehoda, a je mi to velmi lúto......Teraz mam uz o desat rokov viac a manžela, tak sme si to naplanovali ako štart raketoplanu, od stredy je uz par dni a dnes som ako mechom plasnuta, bolesti v podbrusku, krizovatky a cely den na grc 😖 .....no uvidime, do menstruacie daleko tak ale poistujeme, nech to vinde do vianoc

adelie538
22. okt 2014

Ahojte prosím vás, styk som mala minulú stredu a dnes som mala slabé krvácanie, menzes som dostať nemala, môže ísť o uhniezďovanie??

lissbeth
8. nov 2014

Ha ha haaa krami meskaju uz 6 dni a mam tri dvojciarkove testy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

michaela310
11. nov 2014

Ahojte baby chcem sa spytat...brala som antikoncepciu Desirett a menstrucaciu som mala cely mesiac potom som antikoncepicu vysadila....chcela by som vediet co mozem hned po menstruacii otehotniet nechraneny styk sme mali dva krat po skonceni ms potom nie....o necely tyzden by mi mala prist ms ale cyklus mam nepravidelny a uz tyzden mi je nevolno je mozne ze som tehotna ukaze mi tehotensky test?

lissbeth
13. nov 2014

skus testnut ked ti bude meskat cca tyzden

kudusko
16. nov 2014

@lissbeth ahoj predtym ako si pisala ze ti je nevolno tak kolko to bolo pred ms? Mala si aj ypinenie lebo ja mam dostat o tyzden a dnes som spinila a je i nagrc diki 😝

lissbeth
17. nov 2014

@kudusko ono to bolo akurat tyzden po poslednom dni poslednej menstruacie, cize 16dni pred ocakavanou menstruaciou ktora neprisla, nemala som doteraz vobec ziadne spinenie, nic........A to nech mi este niekto vyklada ze ovulacia by mala byt niekde uprostred cyklu

katuskamala
18. nov 2014

Ahojte... Asi tyzden po plodnych ma zacali extremne boliet prsia,aj sa trochu tak navreli,su moc pevne a trochu vacsie. M mam dostat asi o 4dni. Ma niekto podobnu skusenost a bol tehu? Prsia ma pred ms pobolievaju dost casto,ale toto je moc... :(

claudia66
25. nov 2014

ahojte baby,
chcela by som sa spytat - ovulku som mala na 14DC a na 22DC som mala take prudke bolesti asi pol hodinu - ako ked zacina MS, ale vacsie, len do MS mi zostava este 5 dni. Myslite, ze to mohlo byt uhniezdenie?

Uz 4 dni mam take pichanie a jemne bolesti, bolia ma krize a som stale unavena, stretol sa s tymto niekto? Na test je este moc skoro, co si myslite? Diky moc.

lissbeth
25. nov 2014

@claudia66 mas to len 50:50 nezostava ti len si pockat 🙂 ale moze byt

claudia66
25. nov 2014

@lissbeth ďakujem. To čakanie je strašne dlhé a normálne som sa vystrašila, lebo až také bolesti nemávam. Inak gratulujem a príjemné tehulkovanie 🙂

lissbeth
25. nov 2014

@claudia66 dakujem krasne 🙂 a ano to cakanie je na nevydrzanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre