Príznaky tehu a negatívny test

barbora_4
13. jan 2019

Ahojte, potrebovala by som prosím vás poradiť, či máte skúsenosť s tým, že vám tehotenský test neukázal pravý výsledok. Menštruácia mi mešká 10 dní a posledné dva dni som mala trošku ružový výtok. Pichá ma v podbrušku, som dosť náladová a mám pocit že inak voniam. Ráno mi je dosť na vracanie a nevoľnosť sa opakuje aj večer. Mám pocit že sa viac potím. Prsníky mám veľmi bolestivé a ako keby stuhnuté. Najradšej by som v podprsenke aj spávala. Test som si robila po 5 dňoch meškania a bol negatívny, ale niečo mi stále hovorí že to tak nemusí byť (test maybe baby) menštruáciu som mala v poslednej dobe celkom pravidelnú. Nevoľnosť je dosť silná aj pri určitých vôňach. Nevracia, len ma napína a a posledné dva dni aj pri hlade, ktorý je dosť silný. Viem že najistejšiu odpoveď mi dá až lekár, ale rada by som sa dozvedá aj vaše skúsenosti. Ďakujem

zuzipolo
13. jan 2019

@barbora_4 ahoj,urob si ešte jeden test,inú značku a ráno.tak či onak smer lekár a držím palce 🙂

barbora_4
autor
13. jan 2019

@zuzipolo áno určite si spravím ešte test, len som čítala že niekedy sa to neukáže, až približne v 7tt. Môj lekár je dosť flegmatický, preto sa mu nechcem ukazovať kým si nebudem istá. Každopádne ďakujem.

zuzipolo
13. jan 2019

@barbora_4 vieš čo skúsiť môžeš,a keď tak zase o 2-3 dní a uvidíš.inak odporúčam ten lacný pepino test,je dosť spoľahlivý,ale z ranného moču. potom už lekár,lebo ak bude stále negatívny tak to môže byť aj niečo vážnejšie,no nechcem ťa strašiť 🙂

janickacrazy
13. jan 2019

@barbora_4 Mne ukázal test tehu až po 10 dnoch meškania menzesu, tak skús si ešte test zopakovať. 😉

barbora_4
autor
13. jan 2019

@zuzipolo super ďakujem. Myslela som že tento bude spoľahlivý keďže bol z tých drahších. Dúfam, že to nie, pretože asi na konci novembra som mala preventívnu prehliadku a bolo všetko ok. Keďže išlo by o prvé tehotenstvo neviem čo čakať,ale 90% toho čo som čítala sedí, len test ma sklamal 😏

barbora_4
autor
13. jan 2019

@janickacrazy nechápem prečo potom na tých testoch píšu, že v deň očakávania menštruácie 😏 každopádne dúfam že to bude aj môj prípad. Bála som sa že sa ide spustiť menštruácia, ale potom už vôbec nič, výtok je už skôr ako pri ovulacii.

zuzipolo
13. jan 2019

@barbora_4 tak potom asi tehotná si,len sa ešte nechce ukázať :D ale ten pepino je fakt dosť citlivý na to že stojí cca 1,50..držím palce,určite sa potom pochval ;)

barbora_4
autor
13. jan 2019

@zuzipolo ako naozaj mám taký zvláštny pocit, pred tým ako som si robila test by som dala ruku do ohňa za to že som ale test mi dal studenú sprchu 😃 najskôr to začalo tým že som chodila často na malú, čo u mňa nie je zvykom. Hlavne ráno do hodiny aj 3x. Potom mi ostávalo špatne a prišli také jemné bolesti ako pri ovulácií. Lenže neviem tú bolesť nikam začleniť. Niekedy zabolí, niekedy pichne. Určite dám vedieť a dúfam že pozitívne 🙂 ale test si chcem robiť z ranného moču, takže až v utorok lebo som dva minula hneď za sebou lebo som neverila výsledku a doma už žiadny nie je.

janickacrazy
13. jan 2019

@barbora_4 Ono záleží kedy došlo k oplodneniu, ked máš napr. posunutú ovuláciu, tak otehotnieš neskor ako v polovici cyklu, čiže aj ten test to ukáže neskor. Ja som si tiež bola istá, že som tehu vtedy a test stále nič. Tak držím palce, nech to dobre dopadne.

zuzipolo
13. jan 2019

@barbora_4 v pohode držím veľmi palce 😊 myslím,že by mohol byť pozitívny,keďže si opísala to čo som mala ja ako tehotná a tie ranné nevoľnosti prvé 3 mesiace,spomienky z pred roka...stojí to za to ;)

barbora_4
autor
13. jan 2019

@janickacrazy veď to, že som si není až tak celkom istá kedy prišlo k oplodneniu. Čítala som že to môže byť aj 5 dní po pohlavnom styku a moje telo je také, že málokedy sadne to čo na iných. Ale cítim sa inak ako do teraz. Aj keď mi pred tým meškala menštruácia, bolo to tak dva dni a výtok bol krvavý. Teraz je to všetko úplne iné, len tie bolesti ma trošku postrašili, či nechce prísť menštruácia ale stále nič. Dúfam že to bude tehotenstvo a nie niečo iné, závraty ma ťahajú až k zemi niekedy. Príde stav na 5 minút že mám pocit že odpadnem a potom zrazu nič a je mi dobre.

barbora_4
autor
13. jan 2019

@zuzipolo tie nevoľnosti sú aj keď sa ráno najem, aj keď sa nenajem. Najskôr som si myslela že to môže byť nejaký cukor alebo niečo. Lenže začne ma napínať, napína aj 5 minút a nevraciam. Potom sa to ukľudní pokým nie som hladná a večer je úplne jedno či som hladná alebo nie aj tak mi je ťažko od žalúdka.

zuzipolo
13. jan 2019

@barbora_4 no veď úplne ako ja,ak chytíš aj chute tak ako ja tak sa máš na čo tešiť...hneď po zobudení pomarančový džús zapijem kávou lebo mám na to chuť a potom sa čuduj svete,že grcám 😃 no bola to sranda..ale väčšinou tie nevoľnosti potom prejdú 🙂 hlavne aby bol výsledok testu pozitívny 🙂

mia_von_prag
13. jan 2019

Hm. Tie testy sú dosť citlivé, mne ukázal pozitívny výsledok uz na 9den po ovulacii a jediným príznakom boli bolestivé prsia. Na 12 deň meškania už boli veľmi silné 2 čiarky. Nevoľnosť začala tak v 7tyzdni. Otázka je kedy bola ovulácia.

silvia610
13. jan 2019

Mohlo sa stať že sa ti posunula ovulacia a ten ružový výtok mohol byť uhniezďovanie skús spraviť ešte neskor test a uvidiš..

barbora_4
autor
13. jan 2019

@mia_von_prag po tom ako som si urobila testy som to prestala riešiť že tehotná teda nie som. Lenže na druhý deň som sa zobudila s nevoľnosťou a trvajú ďalej. Spravím ešte test a uvidím. Možno sa to naozaj nejak posunulo. Toto je v podstate druhý mesiac čo sme si povedali že sa tomu už nebudeme brániť. Ale zase nesnažíme sa a nesledujem kalendár. Až potom som sa pozrela, keď som mala pocit že mali prísť a neprišli. A tak aj bolo. Tak som si urobila test. Možno bolo priskoro a ak nie nič nie je stratené. Potom ma skôr trápi že z čoho mi môže byť tak ako mi je. 😏

barbora_4
autor
13. jan 2019

@silvia610 počkám pre istotu pár dní. Spraví si ešte test a nech už je výsledok akýkoľvek návšteva lekára bude asi nutná.

mia_von_prag
13. jan 2019

@barbora_4 presne, skús ešte počkať pár dní. Možno bolo na test skoro a možno to bude niečim iným. Vyšiel úplne úplne biely? Ani duch?

rybkoava
13. jan 2019

@zuzipolo súhlasím kamarátka si cca 2 mesiace dozadu robila 4 eurovy test, bol negatívny 3 dni nato si kúpila v Bille pepino test a boli 2 čiarky na ďalší deň išla k lekárovi a bola už 6 týždeni. Mne tehotenstvo tiež potvrdil pepino test 😊

barbora_4
autor
13. jan 2019

@mia_von_prag jasne som videla len jednu čiarku a ďalej som to neskúmala, lebo som bola dosť sklamaná. Vyskúšam si spraviť test ešte jeden ak neprídu a potom navštívim lekára. Len som chcela vedieť aké majú s tým iné ženy skúsenosti. Či sa im stalo niečo podobné a ako to potom dopadlo.

zuzipolo
13. jan 2019

@rybkoava totižto tam ide o citlivosť a ten pepino ju má vysokú a tie drahé testy vyzerajú dobre atd,ale majú slabšiu citlivosť o dosť.pepino odporúčam všetkým,dobré správy za malý peniaz ;) :D

merien259
13. jan 2019

@barbora_4 ahoj mne vysiel prvy pozitivny test aj to len uplne slaba ciarka po 18 dnoch meskania

barbora_4
autor
13. jan 2019

@merien259 takže je pravda že tie testy nie vždy sú pravdivé. A bola si v koľkom TT? 🙂

merien259
13. jan 2019

@barbora_4 vtedy som uz bola v 4tt

baaambulkaa
13. jan 2019

Zistíš to ľahko, nahmataj si krcok, ak je tvrdý pevný si tehotná ak nie tak pricinu hladaj inde

merien259
13. jan 2019

@barbora_4
@baaambulkaa ja som.to tiez zistila podla krcka.... stale som ho kontrolovala ze kedy uz pride ms a on stale dole a tvrdy.... bola som presvedčená ze som tehu ale testy boli, negat. Otehotnela som tesne pred ms... stale som bola nervozna

lienka9
13. jan 2019

@barbora_4 mne ukazal az po 7dnoch meskania ,takze vyskusaj za 1-2 dni 🙂

mia78111
22. jan 2019

Ahojte,. Dlho som tu nebola no potrebovala by som sa poradit. Mam 4 rocnu dceru a uz si nepamatam tak detailne, ake som mala priznaky pri prvom tehu... S priatelom sa vsak pokusame o druhe mimco. Menstruaciu som mala 28.12 trvala 5 dni ako vzdy. Mám to nejako prehodene , lebo ovulku mam tesne po skonceni ms... / takto sme pred rokmi splodili aj malu, mali sme vtedy styk 2 krat za mesiac/ a podarilo sa... Cize teraz sme tiez snazilkovali v case ovulky.
Problem je to, ze som hrozne nedockava a neviem co si mysliet. Menstruaciu by som mala mat o 3 dni. Zacali ma boliet prsia asi 5 dni dozadu, ale ovela intenzivnejsie, ako pred menstruaciou. taktiez, ked sa sprchujem, vsimla som si ze na prsiach sa mi zacali objavovat zily. nemozem v noci poriadne spat, neskutocne ma bolia. Taktiez ma pobolieva podbrusko, ale jemnejsie, ako ked mam dostat ms. A zvycajne ma neboli podbrusko tak skoro, max tak par hodin pred spustenim ms. Baby test som si robila dnes rano / znacka maybe baybe/ vysiel negativny, tak neviem ci este nie je skoro na testovanie. Tiez som si vsimla, ze sa mi nevyhodili vyrazky na tvari, tak ako obvykle pred menstruaciou. Viete niekto poradit? 🙂

barbora_4
autor
22. jan 2019

@mia78111 ahoj, ja som mala presne také príznaky dokonca mi menštruácia meškala 12 dní. Potom však prišli dosť silné bolesti a ms sa dostavila. Radšej počkaj a nemysli na to, ak to tak má byť bude to tak a ak nie tak nebudeš sklamaná a môžte skúšať ďalej. Niekedy tie hormóny nevedia čo so sebou a spravia planý poplach. Prajem veľa šťastia a nech to čoskoro výjde ❤️🙂

merien259
24. jan 2019

@mia78111 ahoj ja som mala.tiez podobne priznaky ale uz prestavam verit tomu ze som tehu ms meska uz 13 dni a testy negativne asi bude problem niekde inde... netusim ani kedy bola ovulka... sice je pravda ze pri poslednom tehu ktore sice neskončilo dobre mi vysiel pozitívny test az na 18 den meskania... ale teraz neviem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre