Ráno bol test slabo pozitívny a podvečer negatívny

honeysugar
16. jún 2015

Ahoj.baby rano 9DPO vysiel duch na pruzovom mamateste na druhy den podvecer negativny test ...Uz sa neviem dockat rana aby som testla z ranneho mocu na 11DPO.Mal by uz pravdivo ukazat vysledok vsak ? Dakujem

ikke
16. jún 2015

este raz precitat navod na pouzitie testu. to nie pre srandu sa ma testovat z ranneho mocu...

montinka
16. jún 2015

test je najlepsie robit z ranneho mocu a pocas noci sa nema moc pit,aby nebol ten hormon moc slaby.😉 drzim palce

bajana
17. jún 2015

@honeysugar pravdivo ti test ukaze až po meškajúcej MS...veľmi caste je biochemické tehotenstvo

katarina002
17. jún 2015

ako pise ikke , testovat len z ranneho mocu! ten je najkoncentrovanejsi, v priebehu dna sa pije, moc sa riedi aj hormon sa riedi. ja som si robila test v stredu po praci a bol negat....poplakala som si, lebo som mala pocit, ze sa so mnou nieco "deje", potom som si robila v sobotu rano a kolaje :D tak drzim palce :D

livocka21
17. jún 2015

@honeysugar testovala si?

kris557
17. jún 2015

@honeysugar mne povedala gyn. ze mala taku pacientku, co mala negativne testy a to uz bola v 3 mesiaci. Vraj testom sa neda verit.

lavinis
17. jún 2015

@kris557 to su predsa ojedinele pripady, ja som mala // a neuveritelne, bola som tehu

lavinis
17. jún 2015

@honeysugar je to uplne jedno, lebo kym ti nemeska MS, tak sa moze jednat o biochemicke tehu, aj keby ti ukazal //, takze radsej pockaj. trpezlivost ruze prinasa 😉

honeysugar
autor
17. jún 2015

Dakujem...dnes som bola u lekara ale sliznica je zevraj len nieco vyse 5 mm ..ale uz spm bola aj tak ze mi namerali.nizku sliznicu a otehotnela som este v tom cykle.asi bude najlepsie pockat do menzes.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre