Roztrhaný kondóm

123bambulka
18. jún 2017

Dobrý deň chcela by som sa niečo opýtať mala som sex z ochranou priateľ sa urobil vonku do gumi len tak po pol hodine sme mali zas sex z ochranou len sa roztrhala a nevieme či vo mne ale až po vytiahnutí či môžem otehotnieť dik za rady

zooeynka
18. jún 2017

My to mame odkial vediet???? Za par dni si urob test. A douc sa gramatiku ...

123bambulka
autor
18. jún 2017

@zooeynka ja sa len pýtam. Veru aj ty sa douč nie len ja inak dik

zooeynka
18. jún 2017

@123bambulka urobila som niekde hrubku???
Ved ok, ze sa pytas. Ale myslim, ze aj sama vies, ze pri roztrhnutej gume kludne mozes otehotniet - cize pomerne zbytocna otazka. Alebo ta tu maju zeny zacat uistovat ze tehotna nie si??? Mozes byt, aj nemusis a nic co ti tu teraz napiseme to nezmeni ;)

bobulazelena
18. jún 2017

@123bambulka
Veru, viac casu venuj studiu a menej sulozeniu.

123bambulka
autor
18. jún 2017

@zooeynka tak či sa to niekomu nestálo.. ale keď sme mali druhý krát sex už sa nespravil len sa roztrhala gumka

123bambulka
autor
18. jún 2017

@bobulazelena štúdium už mám za sebou

ivanka12311
18. jún 2017

:D je toto možné aby sa jedna dospelá žena pýtala? Nabudúce daj 2gumky :D

ivanka12311
18. jún 2017

Sexovať áno ale niesť následky nie 😝 ... Odkiaľ to my máme vedieť, fakt si daj nabudúce 2 guminky... Prepáč sú tu aj také maminky ktoré sa o dieťatko snažia a nad tvojím príspevkom sa kazda jedna rozumovo vyspelá žena len zasmeje

ivanka12311
18. jún 2017
123bambulka
autor
18. jún 2017

@ivanka12311 no ja sa len pýtam. Tak je to nasmiech hm

ivanka12311
18. jún 2017

@123bambulka prepáč nerozplakala si nás..Je to na zamyslenie aby sa takéto niečo pýtala jedna dospelá žena...A mať tvoje problémy že čo budem robiť ak sa guminka roztrhla... mile bravicko 🙂 nabudúce si drž nohy po kope, menej sexuj a viac študuj tvoja gramatika je na bode mrazu

evittam
18. jún 2017

@ivanka12311 Veď už dostudovala....😂😂😂😉

123bambulka
autor
18. jún 2017

@evittam ani nemáš nič moc gramatiku

evittam
18. jún 2017

@123bambulka Kde konkrétne som urobila chybu?! Okrem toho,ze chyba diakritika, co je pri písaní z telefonu normálne. Aky mas problem?! Si oprav tu hroznu hrubku v nazve a nielen to a potom hodnot bezchybný pravopis ostatnych.

evittam
18. jún 2017

@123bambulka ...a vyjadrovanie a stylizaciu...to co si tym chcela vlastne napisat...😂😂😂😂

ivanka12311
18. jún 2017

@evittam 😂👏 aj tak sa dá

bobulazelena
18. jún 2017

Kazdopadne, aby si mala aj nejaku k veci odpoved, nikto ti nepovie, ci si tehotna, sprav si test v case ocakavanej menstruacie.

stanulienkat
18. jún 2017

Nie, nemohla si otehogniet. Prvoky nemozu otehotniet. A teraz sup- sup dopisat ulohy,zajtra ides do skoly! 🙂

123bambulka
autor
18. jún 2017

@evittam mäkčene

evittam
18. jún 2017

@123bambulka To nema nic spolocne s gramatikou (tu ovládam perfektne). Ked pisem z mobilu nepouzivam diakriticke znamienka. Takze ako som ti uz odporucila najskor si oprav svoje hrubky a potom sa navazaj do druhych ohľadne pravopisu. Vratane nadpisu mas v úvodnom príspevku 4 chyby, z toho dve hrubky. Takže ohanat sa tu makcenmi je fakt v tvojom prípade na mieste.😀😀😀

ivka_t
18. jún 2017

@123bambulka bambulka, pre dobro nas vsetkych a dalsej generacie, odporucam ti vzdat sa sexu uplne.

evittam
18. jún 2017

A ospravrdlnujem sa za odbocenie od temy. Tehotna mozes aj nemusíš byt.

evittam
18. jún 2017

*ospravedlnujem...

ukulela
18. jún 2017

@123bambulka Nespravil sa? Tak je minimalna sanca, ze si otehotnela. Mas strach? Uzi postinor. Pokial teda nehovorime o sexe spred troch dni.
A priznaj si, ze mas velky provlem s gramatikou. Absencia dlzdnov/makcenov v IT komunikacii sa toleruje. Napr. kvoli anglickym klavesniciam. Ale mylit si my/mi a nepisat bodky, ci ciarky, robi text velmi nezrozumitelnym. Hrubice, zle skolonovanie a dlzdne tam, kde nemaju byt, ok, ak slovencina nie je materinsky jazyk. Ale kazda veta sa ma koncit bodkou.

novana
18. jún 2017

Čo sa dnes so skorotehotnými bambulkami vrece roztrhlo? 😀

123bambulka
autor
18. jún 2017

@evittam tak čo už neviem gramatiku tak to tu stále nevytahuj

evittam
18. jún 2017

@123bambulka 😂😂😂

novana
18. jún 2017

@123bambulka, keby len gramatiku!

123bambulka
autor
18. jún 2017

@novana a druhé je čo

admet
18. jún 2017

ved si urob experiment...pockaj par tyzdnov a uvidis 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre