Ružový výtok a bolesti ako pred menzesom

piskuroval
17. jan 2018

Mám nepravidelný cyklus a včera a dnes som mala ružový výtok plus bolesti ako pred menštruáciou. Prišla som domov z prace a len tak som si urobila ovu test. Ten mi vyšiel s dvoma čiarkami a boli rovnako silne. Tak som išla do lekárne a kúpila tehu test a ten mi vyšiel tiež s dvoma ale bola dosť slabá. Môžem byt tehotná? Do rana asi nezaspim ak áno. Lebo veľmi sa snažíme. Prikladám aj foto tehu testu.

lienka_1
17. jan 2018

Blahozelam! Si tehotna! 🙂

michaella94
17. jan 2018

wau kraasne ciarka...urcite si tehona..nie je pochyb ja som mala omnohooooo slabsiu ciarku pri vsetkych š tehotenstvach....gratulujem...mozes sa spokojne tesit 🙂

piskuroval
autor
17. jan 2018

@michaella94 a nemôže to byt len omyl? Ako ráno si určite budem robiť ešte jeden ale bojím sa predčasne tešiť.

lienka_1
17. jan 2018

@piskuroval LH a HCG su velmi podobne v strukture, preto si mala ovu test silnejsi. Skus urobit test az v piatok a porovnaj s dnesnym. Urcite sprav test rovnakej znacky, aby si videla ci silnie. A urcite sa tes 🙂

zarica
17. jan 2018

Ovu test som si nikdy nerobila ale 2x pozitivny vyzeral presne takto... tak drzim palce 😁

iwanka222
17. jan 2018

@piskuroval Blahozelam Ti 🙂

deniky
17. jan 2018

Veď tá čiarka je pekna 😊 Gratulujem ☺

piskuroval
autor
18. jan 2018

Dievčatá tak je tu ráno. Čiarka zasa svetla. Asi indem volať gynek. a uvidíme čo ona povie.

kamajka
18. jan 2018

@piskuroval je to pozitívne si tehotná. Blahoželám 🙂

tamarka9
18. jan 2018

@piskuroval čiarka je taká svetlá, lebo hormón stúpa pomaly. Inak je normálne viditeľná,je jasné,že si tehotná. Prečítaj si pribalak k tehotenskemu testu,tiež píšu,že intenzita farby čiarky nerozhoduje. Proste je tam čiarka,si tehu 😉 užívaj a tes sa 😊

piskuroval
autor
18. jan 2018

Ďakujem Vám veľmi pekne za každú radu 😊😍😘

alobalka
18. jan 2018

Ciarka na tehu teste stačí byť slabulinka aby bol pozitívny 🙂

ladyblcha
18. jan 2018

@piskuroval ty si nevieraci tomas 🤣😍 si tehu. Basta 🤩🤩🤩🤩

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre