Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

lusina
1. nov 2008

Adka12, skús si kupiť MAMATEST, ten je dobrý, predávaju ho po dva kusy v balení a stojí okolo 90,-,ja ho tiež používam, al mne ešte // neukázal 😒 , ale baby ho dosť chvália.

lusina
1. nov 2008

nechcela som povedať, že: mne ale // neukázal. ale chcela som povedať že mne ešte // neukázal /ešte som tehu nebola/

adka12
autor
1. nov 2008

Mám ešte dva testy od Interpharmu, takže mamatest kupovať nebudem, ale radšej počkám na mrchu. Už ma nejak začína pobolievať podbruško ☹
Asi do zajtra dostanem...

katulienka.
1. nov 2008

baby ja som skusala ten RAPI a potom mamatest, oba vysli negativne, ale podla mna som v tom, meska vyse tyzdna... v utorok skusim dalsi etst, ale myslite, ze to je mozne, aby som bola, ekd ukazuju len jednu ciarku?

adka12
autor
1. nov 2008

Ja si myslím, že skôr nie...
Po týždni by ti už mal ukázať //

katulienka.
1. nov 2008

mne sa to tiez zda cudne, ale nemam ziadne priznaky, ze dostenem MS a to vacsinou mavam uz dva tyzdne pred. ze ma zacnu boliet prsia a tak podobne. a teraz nic.

adka12
autor
1. nov 2008

A prečo si myslíš, že si tehotná?

katulienka.
1. nov 2008

myslela som si to prave kvoli tym priznakom, teda skor, ze neboli a nikdy mi nemeska a teraz uz vyde tyzdna. prvy mesiac sme sa zacali snazit, neverila som,ze prvy krat to vyjde, ale nechapem, ze preco som nedostala, ked test ukazuje nieco ine. to sa mi zda zvlastne. inac tehu priznaky nemam ziadne.

oneri
1. nov 2008

kvetulienka, a kedy chces ist k lekarovi? po tyzdni meskania by si uz aj mohla.
jednej kocke tiez meskala tyzden a testy jej nic neukazovali a bola tehu. takze nadej mas.. velmi ti to zelam. 😀

katulienka.
1. nov 2008

oneri, to vazne?? potesila si ma... lebo totizto ja som spravila taku vec, to som nevedela, ze nemozem, ze sa mi nechcelo na wc, tak som sa naliala mineralkou, aby sa mi dalo 🙂 nechcem si davat zbytocnu nadej a preto este vyskusam jeden test a ked stale nebude chodit , pojdem k doktorke, moze to byt sposobene aj enjakou chorobou, aj ked snad budem ok 🙂

oneri
1. nov 2008

kvetulienka, moze to byt aj chorobou, ze ti meska. inak to si podla mna zle spravila,ze si sa nalievala vodou, sa ti zriedil moc, to by malo byt asi rano, ked je " 100%" 😀 moc. vies co myslim, nie riedky..
aj mne teraz meskali skoro tri dni, tak som dufala, ale test nic, a teraz vecer hnusoba mrcha. takze ja som uz vybavena.. a v horoskope na rok som mala aj moj drahy, ze mozne splodenie potomka. prd veliky. sakra preco to nejde? do konca roka este dva mesiace, tak snad na vianoce, cas zazrakov... 😔 😔 😔 😔

radkatom
1. nov 2008

Ahoj Oneri, prepáč ale nedostala som sa doteraz k PC. Až teraz sme prišli domov. Čítala som, že Ti neukázal // ale nezúfaj. Možno je ešte skoro. Veď vieš, že niektorým ukáže // až po niekoľkých dňoch meškania. Každopádne Ti veľmi držím palce. Ja som dnes dostala mrchu a som strašne smutná. O mužíkovi ani nehovorím. Ten si robil strašné nádeje. No čo už. Budeme sa snažiť ďalej. Nič iné sa nedá robiť. A ja si vždy hovorím, že všetko je tak ako má byť. Držkaj sa a zajtra určite príde skôr. Dobrú nocku všetkým 😀 😀 😀

radkatom
1. nov 2008

Oneri nedočítala som všetko dokonca. Takže aj tebe prišla tá hnusoba jedna? Sme teda na tom uplne rovnako ☹ ☹ ☹ . Neboj sa budeme skúšať ďalej a raz to predsa musí vyjsť!!! Aspoň dúfam 😝 . Papaaaaa

oneri
2. nov 2008

ahoj radika, juuuj aj ty mojko. presne ako pises, sme na tom rovnako, asi je daco vo hviezdach, v ten isty den.
neuveris, ale tiez si hovorim to iste, vsetko sa deje pravne. oni tam hore vedia, ze este nam tieto mile starosti nemozu poslat, bo mame v praci, v skole dost. plus domcek este nie je hotovy a nie sme zobrati.. a tak.
moj je tiez hotovy, sa pytal, ze a su to normalne kramy? lebo uz tiez cita vselico,ze to spinenie moze byt zahniezdenie.. ale nie su to nazoaj, burcho boli. bez tabletky nemozem existovat.. ☹ ☹

inneska
2. nov 2008

ahojte bambulky...oneri, radka...moooc ma mrzí, že mrcha dorazila 😠 😠 😠 a že musíte čakať na další mesiac...tak držím palčeky, nech to čoskoro vyjde a do vianoc držíte v rukách testíky s // 😵

katulienka, meškanie môže byť spôsobené aj nejakou chorobou, ale môžeš byť aj tehu(a testíky si rob zásadne z ranného moču, ten je najlepší a má najviac HCG), tak budem na teba myslieť, aby si tehu bola 😉

oneri
2. nov 2008

INESKA DAKUJEM..

adka12
autor
2. nov 2008

Ahojte baby, mne ešte nedorazila, ale stále ma pobolieva podbruško, akoby som mala už už dostať....
ak nepríde do zajtra, urobím si test. Jediné, čo je pri mne neobvyklé je to, že som stale nafuknutá, aj ráno. A to nebývam, lebo cez noc vzdy brucho splasne 🙂
A som stále hladná, ale to som vždy pred mrchou - žravá nemoc 😀

barbora87
2. nov 2008

ahoj adi no tak to som zvedava...daj hned vediet...drzim palceky

adka12
autor
2. nov 2008

Tak to som zvedavá aj ja, lebo 4 testy mi vyšli pozitívne, ale čiarka na nich je stále rovnaká, tak neviem, či sú vôbec pravdivé. Asi skôr nie...

oneri
2. nov 2008

adka, ja si skor myslim, ze si.. supeeer

adka12
autor
2. nov 2008

Oneri to by som bola rada, ale ja si skôr nič nenahováram. Preste sa tak necítim ako tehotná...
Je to taký môj pocit...

barbora87
2. nov 2008

adi ja si tiez myslim...no aj ked su slabe ciarky ale tak to niekedy trva nez su uplne viditelne...

oneri
2. nov 2008

a boli to 4 rovnake testy ci rozne?
co porabate? my od rana pred telkou, boli ma brusko, ani pohnut sa mi nechce..

barbora87
2. nov 2008

oneri ja chcipam od8v robote 😝 a preco ta boli brusko?

oneri
2. nov 2008

barbora v robote? CO ROBIS? od menzesu...

barbora87
2. nov 2008

hej oneri ale co uz privyrabam si takto...dnes robim telefonistku...objednala som si z avonu nejake veci (parfem, sminky, kozmetiku)tak si nane dnes zarobim 😉

adka12
autor
2. nov 2008

Boli to 4 rovnaké testy....
Ja som ráno riadila a teraz kukám čarodejnice a pilníkujem nechtíky...

barbora87
2. nov 2008

joj ja sa tesim ked budem mat taky den s mojim drahym....

oneri
2. nov 2008

mna uz tie carodejnice nebavia.. uz to neni to co bolo. stratilo to ten smrnc..

barbora87
2. nov 2008

joj babeny ja uz sa tak tesim ked budem tiez testikovat 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre