Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

kvietok2021dt
5. máj 2022

@levandulova111 ❤️ uz bije aj srdiecko

levandulova111
5. máj 2022

@kvietok2021dt jeeeeej 🥰🥰🥰🥰 tfuj tfuj tfuj aby všetko dobre dopadlo ❤️❤️❤️
Podľa appky si 7.tt a na sone ti povedali čo?

kvietok2021dt
5. máj 2022

@levandulova111 ze zacinam 7 asi som 6/6 🙂 som mala oneskorenu ovu o par dni

levandulova111
5. máj 2022

@kvietok2021dt ja som sa dneska rozprávala s maminou, že za nejaký týždeň by som mohla ísť a ona povedala, že keby je to na nej, že by šla aj za mesiac 😅😅😅 akože áno, chápem jednu stranu, ale keď už pred tým bolo podozrenie na mimomaternicové a iné zdravotné problémy (špinenie a pod), tak ja pôjdem ten budúci týždeň a dám vedieť 🥰
Týždeň je super, moja malá na 3D ešte pred 11 rokmi bola menšia o 2 týždne, ale doktor má uistil, že ešte stále je to v rámci normy ❤️ držím päste ✊❤️

levandulova111
6. máj 2022

@kvietok2021dt mne nesilnie 😔 horný je z dna pred ms, stredný v deň ms a spodný dnes, dva dni po tom strednom... Je síce pravda, že v noci som bola na wc o 2:38 a potom som sa ešte trosku napila vody, ale aj tak by po dvoch dňoch mala byť silnejšia 😔 no u mňa to nevyzerá ružovo... Uvidím v pondelok, ak nepríde ms, spravím ďalší.... Ach, až som smutná a pokazilo mi to víkend 😔

kvietok2021dt
6. máj 2022

@levandulova111 nadej zomiera posledna nesustred sa takto na to je to to najhorsie pockaj niekomu stupa hcg pomalsie , ja som takych slabych duchov a slabych paliciek mala asi tyzden ked ne dva a potom vyleteli , a je vsetko ok , Len sa na to tak velmi neupinaj viem ake to je presla som si tym a robila to iste sledoval sa kazdy krok kazdu zmenu a toto je najhorsie fakt aj na psychiku . Verim v stastny koniec ak pride ms bude dalsia sanca v dalsom cykle . Hlavu hore drzim palce ❤️

levandulova111
6. máj 2022

@kvietok2021dt mňa to fakt sklamalo, čakala som po dvoch dňoch koľajnice.... Priateľ povedal, že nech sa nebojím, nech počkám ešte tento víkend a v pondelok nech si spravím ďalší a poprípade zájdem k dr, či je všetko ok... Viem, že testy sú všelijaké a najspoľahlivejšia je krv...
Ms mi zatiaľ mešká 3.deň ešte len, čiže stať sa môže čokoľvek 😔 ach ale ďakujem za povzbudenie ❤️

kvietok2021dt
6. máj 2022

@levandulova111 verim v stastny koniec modlim sa za teba ❤️

levandulova111
6. máj 2022

@kvietok2021dt ďakujem ❤️ aj kamarátka ma ukľudňuje, že nech počkám, že ona mala tiež dlho slabé čiarky... A dnes má krásneho chlapca... Len keď ja mám fyzicky dosť náročnú prácu a bojím sa, aby som tomu malému neublížila... Preto sa v práci aj šetrím, ale zas iba sedieť nemôžem... Doma zostávať tiež ešte nemôžem... Ach jaj 😔 ale ďakujem za povzbudenie ❤️

jana_435
6. jún 2022

@levandulova111 ahoj, ako si prosim dopadla?

levandulova111
7. jún 2022

@jana_435 zatiaľ som v 9tt, ale mám hematóm 21mm, čiže špiním, krvacam, beriem síce utrogestan zvýšené dávky, od doktorky mám odporúčaný kľud, kyselinu listovú plus citróny, ale aj tak mám strach no... Lebo doktorka sama povedala, že s tým aj tak nič nebudú môcť urobiť lebo som ešte krátko tehotná, je to malý týždeň... Ešte ani knižku nemám, lebo nevedia či to dopadne dobre...

gabinka03
7. jún 2022

@levandulova111 idem ta trosku povzbudit moja sestra od zaciatku tehotenstva spinila krvacala tiez mala hematom a zajtra ide dohodovat do porodnici termin cisarskeho je v 38tt cize treba verit v stastny koniec psychika je mocny pan

levandulova111
7. jún 2022

@gabinka03 to je tak krásne čítať takéto šťastné konce ❤️❤️❤️ ja sa tiež snažím nepripúšťať si, že by to malo dopadnúť inak ako dobre, ale strach tam stále je... Ďakujem za povzbudzujúci komentár ☺️❤️

kvietok2021dt
7. jún 2022

@levandulova111 moja strach mam aj ja a to nemam ziadny hematom klopem , ale proste to vzdy mas ten vnutorny strach , je to uplne v poriadku verim ze bude dobre moja 🙂 nevzdavajte sa ❤️❤️❤️

levandulova111
8. jún 2022

@kvietok2021dt bojujeme o sto dvesto, tak dúfam že to bude mať šťastný koniec ❤️ a ty ako pokračuješ? ☺️

kvietok2021dt
8. jún 2022

@levandulova111 dnes som 10+5 , 16.6.2022 ma caka prva poradna dnes som bola na internom vserko super vyskedky zo stitnej vyborne tak sa tesim , a uz sa neviem dockat sona :D opat , sem tam citim take bublinky v brusku alebo jak to nazvat zssklb alebo take tupe jak keby daco koplo taky pocit :D neviem to opisat tak sa uistujem ze babo je tam a len sa mi hlasi ziadne spinenie ani krvacanie beriem progestanelle 400mg zo spodu vsetko fajn . Zatial klopem na drevo aby to tak ostalo dakujem za opytanie❤️🍀

levandulova111
9. jún 2022

@kvietok2021dt tak to veľmi rada čítam ❤️ ja dnes podľa appky 9+1tt, tak som zvedavá, vo štvrtok 16.6. mám tak isto poradňu, alebo skôr ešte stále len kontrolu, knižku nemám, ani žiadny "dôkaz" o tehotenstve 😅 iba dve foto zo sona... Moc dúfam, že všetko bude v poriadku, šetrím sa, ležím, odšťavujem denne nejaké citróny aj pomaranče, mám femibion, utrogestan zvýšené dávky a magnézium... Verím drobcovi, že je dosť silný na to, aby sme to zvládli ❤️ alebo teda jej, neviem veru ešte je dosť skoro 😅

kvietok2021dt
9. jún 2022

@levandulova111 ja mam knizku od 7+6 :D uz som bola aj na internom tak to som o dva tyzdne pred tebou skoro narovnako

levandulova111
10. jún 2022

@kvietok2021dt keď som chodila k predchádzajúcej gyn, tak tiež mi dala knižku snáď už pri prvej návšteve, keď mi meškala ms týždeň... 😁 Táto má na všetko čas... Snáď sa knižky dočkám a všetko bude dobré ❤️ ešte 6 dní 🙈 strašne sa to vlečie...

kvietok2021dt
10. jún 2022

@levandulova111 veri este 6dni😂aj ja cakam na stvrtok

levandulova111
11. jún 2022

@kvietok2021dt už len 5 dní 😅😅😅 normálne tlačím hodiny aj kalendár očami 😅😅😅

kvietok2021dt
13. jún 2022

@levandulova111 uz len 3 dni bez dnesku😄

levandulova111
13. jún 2022

@kvietok2021dt akurát som na to dnes myslela a odpočítavala dni 😂😂😂 bože toto je nekonečný príbeh a ťahá sa to ako sopel z nosa 🙈🙈🙈

kvietok2021dt
13. jún 2022

@levandulova111 😂potom po tej poradni mi daj vediet ako si dopadla boze uz nech vidim pocujem a budem kludna 🤍

levandulova111
13. jún 2022

@kvietok2021dt no ja sa tiež neviem dočkať, to by som mala byť podľa appky 10+0tt a to vraj už budú robiť väčšie sono, kde sa bude merať hlavička a tak... Ja poriadne ani nespavam a hodiny fakt tlačím očami 🙈😂 počkaj a keď toto obdobie prejde, budeme sa tu zo seba o 2:30 v noci smiať (lebo bábätká nebudú spať) ako sme panikárili a budeme nadávať, že sme si ten "kľud" neužili dlhšie 😅❤️

kvietok2021dt
13. jún 2022

@levandulova111 😅😂😂😂😄🤜🏻🤜🏻tomu ver

kvietok2021dt
13. jún 2022

@levandulova111 budeme tlacit hodinky ocami zeby spali😂😂😂😂

levandulova111
13. jún 2022

@kvietok2021dt ja už mám diablovu hodinu za sebou 😂 nazvala som tak 14-tu hodinu, lebo dovtedy sa mi to strašné vlečie a po 14:00 mi to už ubieha celkom rýchlo a to nehovorím, keď okolo 17:00 sa idem s deťmi vyvetrať a zrazu bum, 19:00, môžme domov, sprcha, večera a spať a hurá nový deň 😅😅😅

kvietok2021dt
13. jún 2022

@levandulova111 juuuuj ja mam babo v brusku :D deti este nemam cize pridem domov z prace o 6 a mozem ist spat hahah

levandulova111
14. jún 2022

@kvietok2021dt ja mám dve 😅 malá mala teraz v júni 11 rokov a malý bude mať v júli 9 😅😅😅 čiže až také malé deti to nie sú, ale dajú zabrať aj tak 🙈😁
Btw už len dva dni 🤞😅❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre