Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

kvietok2021dt
14. jún 2022

@levandulova111 🙏😄😄😂😂😂🙏 bozeeeeeeee pocuj ved ty coskoro aj babka budes :D

levandulova111
14. jún 2022

@kvietok2021dt no aj nad tým som rozmýšľala 😅😅😅 dcéru som mala v 21 rokoch, no kľudne sa môže stať, že ma dcéra predbehne a za nejakých 7-8 rokov kľudne môžem teda babka byť 🙈🙈 ale neviem si predstaviť, že budem mať 40 a budú má volať babka 🤣🤣🤣🤣 nočná mora 🤣🤣🤣

kvietok2021dt
14. jún 2022

@levandulova111 mama ma 42 ja mam 23 a cakm v decembri :D mna mama mala v 19

levandulova111
14. jún 2022

@kvietok2021dt mamina je o 10 rokov staršia odo mňa 😅 môj najstarší brat má 43 teraz v auguste 😅 mladší 40 mal v júni 😅
Ale hlavne, nech sme všetci zdraví ☺️☺️❤️❤️❤️ a bábätká úspešne donosíme ❤️

danidaniela
3. sep 2022

Čauťe baby viďite tu ducha ? Slabu paličku jednu ms mi ešte nemeška robila som si skvor test a višlo mi takto neviem či som v tom alebo nie poradťe mi

betkaulicna
3. sep 2022

@danidaniela ja to tam vidím ❤️

danidaniela
3. sep 2022

@betkaulicna ❤ja tiež ja som si robila skvor test ms mam dostať až 8 ale bolia ma prsia pod bruškom aj križe neviem na isto čo si mam myslieť

danidaniela
3. sep 2022

@levandulova111 čauko tak presne mam aj ja ms mam dostac o 8 dny a neviem či som tehu alebo nie ? Viďite tam druhu slabu čiarku

danidaniela
4. sep 2022

@kvietok2021dt ahojte baby chcela som sa spytať či viďite tu sllabu čiarku si si len namyšlam ms nam dostať o 4 dny ale ja som si robila skvor test boli ma pod bruškom križe aj prisa poraďte mi neviem či som v tom alebo nie 💜dakujeeem .

danidaniela
4. sep 2022

@popuska gratulujeeem 💜 chcela som sa spytať aj mne tak isto višlo vidiťe tam slabu čiarku ? Ms mam dostac o 4 dny ja som si robila skvor test ⭐ dost ma boli pod bruškom aj križe aj prsia čo nato mi povieďe možem byť tehu?

danidaniela
4. sep 2022

@betkaulicna ⭐ mam bolesty aj v podbrušku aj križe

levandulova111
8. sep 2022

@danidaniela 8 dní do ms je ešte ďaleko, skús počkať aspoň do dňa ms, alebo keď budeš nedočkavá ako som bola ja 😁 tak aj deň pred ms, čiarka by mala byť už oveľa silnejšia, hlavne testuj rovnakou značkou, aby si vedela porovnať, držím palce 🤞

amalia_11022
1. okt 2022

Ahojte baby, podla tehotenskej kalkulacky by som mala byt v 5 tt, cca 20 -25 DPO, robila som si tehotensky test a ukazalo mi ducha, menstruacia mi meskala, ale nakoniec prisla, mala som cca 1-2 dni spinenie. Mali ste v 5 tt taku slabu ciarku na TT, je to normalne? alebo je to iba kanalik? Ďakujem

levandulova111
3. okt 2022

@amalia_11022 fu tak to netuším, nikdy som nepozerala koľko dpo som alebo ako sa to píše, rátala som dni do ms 😅 a deň pred ms som mala ledva viditeľnú čiarku, slabšiu od teba, v deň ms zosilnela trošku, po 2 dňoch bola stále rovnako slabá, tak som to vzdala, ale poobede mi to nedalo a ešte v ten deň som si spravila ďalší test, ktorý bol zas silnejší a postupne silnel už pekne.... Skús o dva dni znovu a keď ti zosilnie, je to tam ✊ držím palce 😊

va_sarisska21
3. dec 2023

Dobrí deň robila som si tehu text ale niesom si istá ci tam je aj druhá čiarka neviem ci to vidím len ja alebo si už len namyšlam poraďte mi

betkaulicna
3. dec 2023

@va_sarisska21 nič tam nevidím :/

va_sarisska21
3. dec 2023

@betkaulicna takže som mala len vidiny ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre