Snažilkujeme a mám hnedý výtok

snubenci08
16. okt 2014

Ahojte ženy, v prvom rade chcem poprosiť o normálne rady, názory a skúsenosti, nie o blbé pripomienky.
Snažíme sa o mimi už 3.mesiac. Nehovorím, že je problém, že sa nám nepodarilo na prvý raz, aj keď máme 2 deti, obe sa nám podarili na prvý krát. Teraz som 28DC, môj cyklus je ako hodinky 29 dňový a momentálne som 10DPO, snažíme sa každý druhý deň, niekedy častejšie. Test negatívny, ani náznak ducha. Tento cyklus som brala aj inofolic. Teraz k problému. Už 3 dni mám bolesti v podbrušku a od včera hnedý výtok. Nesedí mi to, Špinenie pred menzesom som nikdy nemala, ani bolesti. Tak netuším, o čo ide. Skúšala som aj teóriu s ovu testami, no aj tie sú negatívne. Na testovanie je síce ešte asi skoro, ale nedá mi pokoj to špinenie. Poraďte prosím, o čo by mohlo ísť. Prečítala som už asi polovicu fóra, ale všetci spomínajú len špinenie namiesto menzesu. Ďakujem za každú radu

janaochi
16. okt 2014

@snubenci08 možno je to len náhoda,že špiníš, psychika robí svoje.Si na to príliš zameraná. Ale tehu ais nie si.to závisí skôr od toho, kedy si mala ovu a nie od dĺžky cyklu.Ja mám 27 dňový cyklus a ovu na 11-12DC:Ale keď máš ovu na napr.16DC ešte nemusí byť nič vidieť.

tomasko27
16. okt 2014

@snubenci08 Ahoj neviem ci to ozaj tak je ale dakde som citala ze po oplodneni/uhniezdeni sa vajicka moze dojst slabe spinenie alebo slaby naznak krvi,nemam to ale overene,dufam ze som pomohla 🙂

kiki68
16. okt 2014

ja ked som bola tehu,tak po asi 15 dnoch prislo slabe spinenie, plus ma pichalo v podbrusku, myslela som,ze mam rozhadzane kramy a ono to bolo cosi ine. Potom som uz zacala badat ine zmeny a tak ma po mesiaci trklo,ze spravit test.

snubenci08
autor
16. okt 2014

@janaochi ahoj, ovu mám až 18DC, presne a pravidelne s cyklus 29-dňový

snubenci08
autor
16. okt 2014

@kiki68 kiež by to tak bolo aj u mňa 🙂

snubenci08
autor
16. okt 2014

@tomasko27 to som čítala aj ja, snáď to bude aj môj prípad, ďakujem za reakciu 🙂

kiki68
16. okt 2014

@snubenci08 tak uvidis, ja som mala hlavne potom pocit,ze opucham,do tvare a do ruk ako som si hovorila,ze to uz je divne 🙂

janaochi
16. okt 2014

@snubenci08 tak to ešte nemusí byť vidieť.Keď ti nedojde ms ,tak skús o dva tri dni test.Držím palce.

snubenci08
autor
16. okt 2014

@janaochi ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre