Som tehotná, aj keď som mala normálne menštruáciu?

mlska8888
19. aug 2020

Ahojte viem divna tema je ich tu viac a kazda mi poviete ze sprav si test, len ja by som chcela vediet ci sa vám stalo ze ste bola tehotna aj napriek menstruacii... Pohlavny styk bol 28.6(mala som plodne dni) a 12.7 som dostala menstruciu o 6 dni skorej ako som mala dostat bola slabsia ale trvala 5 dni od v tedy ma stale boli v podbrusku ako pred MS potom teraz v auguste som dostala presne na den MS ale tiež bola slabsia a stale ma boli v podbrusku.Prsia mam normalne teocha citlive a velmi zilnate.Ja pockam do dalsej MS a az potom to budem ked tak riesit len mna zaujíma ci uz aj vam sa take nieco stalo. Dakujem a poprosí normlanu komunikáciu

irusa
19. aug 2020

mne nie ale kamarátka mala do 4 mesiaca normálne ms

heliet
19. aug 2020

@mlska8888 Ahoj a prečo si nespravíš test? To už by ti musel ukázať dve čiarky.

mlska8888
autor
19. aug 2020

@heliet sama neviem preco asi sa bojim sklamania alebo //ciarok 😂 ale skor ma zaujimalo ci je to mozne,,,

mlska8888
autor
19. aug 2020

@irusa a vedela ze je tehotna alebo az potom zistila?

ajana
19. aug 2020

bez testu to nezistíš a MS mať môžeš aj tak.

lenka7477
19. aug 2020

Veľa žien prišlo na tehotenstvo oveľa neskôr práve z tohto dôvodu . Moja teta menštruovala do 5 mesiaca .

ivca88
19. aug 2020

veď ta ten test neuhryzne keď bude negatívny ... Načo si chces robit tak dlho nádeje..
Za ani nie 3€ zistíš pravdu.

turga
19. aug 2020

Veru sprav si test teraz som zvedava aj za teba 😀

mlska8888
autor
19. aug 2020

Ako nemyslim si ze by som mala byt tehotna aj ked by som rada bola hlavne moje dieta by sa potesilo ze bude surodenec... Len do obchidu stale somnou ide muz a všetko kuka co kupujem a nechcem byt pred nim za trapku ze si idem robit test aj ked som mala 2x MS

janasz06
19. aug 2020

Moja kolegyna mala 3mesiace MS

turga
19. aug 2020

@mlska8888 tak odbehni vecer ze ti nieco chyba do varenia a muza nechaj doma 😀

mlska8888
autor
19. aug 2020

@turga juuuj tak to by som rada len sme na dedine neni tu obchod a ja nemam vodicak 🤦‍♀️cele zle ale mozno pojdem cez viked s kamoskou do obchodu, aj ked sa citim divno neviem ci som tehu to by som asi citila ako kazda zena nie? Normalne mam v hlave zmatok a za to môže moja kamoska lebo som jej povedala co ma trapi

ktochytavzite
19. aug 2020

@mlska8888 inak ja som sa tak divne citila teraz ma normalne aj zaludok bolel ako pocas tehu aj spava som bola aj nis citlivy aj kramy som dostala ale test ukazal jasne ze nie,ale ja som sa potesila velmi lebo uz 4 by som nedala;)

mlska8888
autor
19. aug 2020

@ktochytavzite ka by som sa práve potesila keby ma dve ciarky ale mam v hlave ze som neni... Mna to skor zaujimalo ze ci sa aj take deje ze zena mA MS aj ked je tehotna.... Aj ked neviem z coho ma stale boli to podrusko a na večer najviac meni to ostra bolest ale presne taka ked sa ma dostat MS takto ma to bolelo aj pri prvom tehu len tam som uz druhu MS nedosta

sara07
19. aug 2020

@mlska8888 dá sa kupit normálne cez internet , aký len chceš
a to že si mala plodne dni neznamená že budeš hned tehotna , kludne ich môžeš mat posunuté alebo môžeš otehotniet aj v prvy den menzesu

sara07
19. aug 2020

to je len taky povzdych , nemá to suvis s autorkou otázky

myslím že na škole by sa malo viac vymedzit času na vzdelavania o vlastonom tele, sexualna atd vychova kludne na ukor etiky alebo naboženstva
hlavne že sa toto učia ale základné veci ohladne svojho tela nie

mlska8888
autor
19. aug 2020

@sara07 plodne dni presne viem kedy mam nepocitam si to proste viem kedy su... Pekne to vysvetluju na pouceni pred sobasom 😂

sara07
19. aug 2020
sara07
19. aug 2020
sara07
19. aug 2020
sara07
19. aug 2020
sara07
19. aug 2020

@mlska8888 tak potom sa chod spytat do kostola aby si sa doučila čo ti treba lebo očividne ste nepreberali všetko čo treba ale len to čo vyhovuje viere
ano presne o tomto je,dospelá žena a nenájde si na nete, v knihe základné veci o svojom tele, fungovaní ale stačí jej čo jej podsunie náuka a viera
ach jo

mlska8888
autor
19. aug 2020

@sara07 samozrejme nemyslela som to v zlom... Ale ako som pisala vyššie len ma to zaujima ci nielto to takto mal... Nelamem si nad tym hlavu

mlska8888
autor
19. aug 2020

@sara07 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ja som nechcela len naposat ze ide somna sopel preto som to tak napisala ja sa náboženstvom a vierou nezapodievam

adulikka
19. aug 2020

@mlska8888 povedz kamaratke nech ti kupi tehotensky test ona ,ked sa tebe neda

sara07
19. aug 2020

@mlska8888 jasne a svišta balili do folie
nelámeš si hlavu len riešiš ako sa dostat k testus a odpovedi
nezvladaš si biologiu najs na nete či sa bojíš že sa dovzieš niečo nemravne
bože ide z teba sopel ..........skoro som kavu do smiechu mala na pc
ono sa to aj nejak nazyva

sara07
19. aug 2020

už len podla toho čo tu píšeš je mi absolutne jasné že ideš podla náuk pred sobášom ,čo sme všetci šlahnuty alebo čo nie zatial nie

jaskolka
19. aug 2020

Krvacanie (nie je to klasický menzes) môžeš mať aj v tehotenstve. Test ti nijako nezmení fakt, ak si tehotná, budú //, ak nie, bude /. Lepšie ako váhať, tapat, vypytovať, ako mali iné ženy, je skratka vybehnúť do drogérie a kúpiť tu krabičku s testom. Ci lepšie je denne niekoľko hodín uvažovať, premýšľať, či áno, či možno, či nie? Načo si tak sťažujes to?

777januska777
19. aug 2020

@mlska8888 menštruáciu nemôžeš mať, ale krvácanie môže byť, avšak to krvácanie nie je menštruácia. A áno dá sa poznať ovulácia a plodné dni, či už cez výtok alebo aj sprievodnými príznakmi.
@sara07 a ty už neprud, ale chod si dať kávičku. Ja fakt nechápem prečo ty máš stále nejakú chuť rýpať do ľudí, ktorí sú veriaci, ale že permanentne.

spadnutaslivka
19. aug 2020

@mlska8888 plodné dni si mohla mať a nemusela si hneď otehotnieť. inak sa stáva, že každomesačné krvácanie (ak podľa janusky to je len krvácanie a nie menštruácia, ale hlavne, že je to v cca 30dňových cykloch) býva aj do 4. mesiaca tehotenstva. nestáva sa to často, ale stáva sa to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre