Test je negatívny a menzes mi mešká viac ako týždeň

neviemkto
9. sep 2012

meska mi menzes uz viac ako tyzden.. robila som si test, no bol negativny..
nemam ziadne priznaky pred menzesom, no ani ziadne priznaky tehotenstva.. tak som z toho jelen.. preco inak mi mozu meskat? nemam výtok, bolensti, nic, co by naznacovalo zapalu, nebrala som ATB, nemala som stres.. proste NIC..

xlucia
9. sep 2012

@neviemkto ja mam presne to iste. tiez tomu nerozumiem. ale navyse ked si spravim test, je tam len jedna ciarka. ale po hodine je tam slaba druha.

lenuska1991
9. sep 2012

@xlucia myslim, ze vysledok sa po niekolkych minutach az neskorej neberie do uvahy, tusim je nieco o tom aj v letaciku, ale pre istotu si skus neskorsie urobit tez napr za 3-4 dni, a skoc k lekarovi aby si mala istotu
@neviemkto mozno si len prechladla ani o tom nevies, mne meskali 10 dni a potom prisli, skus si dat troska cerveneho vina, teply kupel, mozna pridu, pokial ani potom nie skoc k lekarovi :D vela stastia

zuzanka.h
9. sep 2012

no mne meškali teraz 18 dní a tehu test negatívny. nakoniec som bola u gynekológa a pichol mi Agolutin.

neviemkto
autor
9. sep 2012

@lenuska1991 cervene vino som uz skusala, ale nechcem to prehanat, lebo co ak som predsa len tehotna.. lekar je tyzden mimo, trak az o tyzden pojdem za nim.. a to nie je blbe ho hned otravovat, ci nie som tehu? nie ze si pomysli, ze mi sibe ked mi chvilu meska a uz za nim bezim..

lenuska1991
9. sep 2012

@neviemkto na rozbehnutie staci deci dve vina, a to neublizi :D tak pockaj tyzden, mozna by este aj tak nic nevidel, respektive by nemuselo este byt srdiecko a poslal by ta domov ze mas prist o tyzden, a isto to nieje blbe ho otravovat, nato tam sedi, moze to mat aj inu pricinu ako len :D

xlucia
9. sep 2012

@lenuska1991 viem ze to neskor uz sa nema odcitavat, len som zabudla vyhodit test, a pozeram o dve hodiny zrazu su 2 ciarky. no nechapem

lenuska1991
9. sep 2012

@xlucia :D:D veľa šťastia

xlucia
9. sep 2012

@lenuska1991 co si taka vysmiata? 😲

lenuska1991
9. sep 2012

@xlucia nie nie, ja len ze uz som nevedela co napisat tak reku dam smjlikov a zazelam, nechcela osm len tak odignorovat ze si odpisala

neviemkto
autor
10. sep 2012

tak neviem baby, co s tym?

elinka84
10. sep 2012

@xlucia Ja som to mala presne tak isto, až po hodine sa mi objavila druhá čiarka..asi týždeň po termíne menzesu.. á veru teraz máme doma našu princezničku....takže na testy mám už svoj názor. Inač dve čiarky sa mi ukázali až na nejaký 36. deň cyklu. 😉

moon1979
10. sep 2012

@neviemkto
môžeš byť prechladnutá, to sa stáva 🙂
skús si urobiť test z ranného moču, ak by si bola gravidná, tak ráno je hladina HCG v moči najvyššia 🙂

neviemkto
autor
10. sep 2012

nie som prechladnuta - aspon nemam ziadne priznaky..
test som si robila asi pred 4 dnami z ranneho mocu.. a negatívny.. tak neviem 😨

gixerka
10. nov 2012

ja mam prave teraz tento problem...uz tyzden mi meskaju, pred dvoma dnami som si robila test a nic...negativny...ale po tom vsetkom co som tu citala ani neviem, ci mam tomu testu verit, ked niekomu ukaze, niekomu nie... a doteraz ked mi meskali, tak maximalne dva tri dni...tyzden mi nemeskali este nikdy a dokonca sa aj nejako zvlastne citim....ako nechcem si nic nahovarat, ale ja by som dala ruku do ohna, ze som tehotna...

veronka
10. nov 2012

@gixerka ty si na tom stále lepšie ako ja, mne meškajú 4 týždne a test som robila v stredu a negatívny, tiež neviem, čo si mám o tom myslieť 😔

držím palce, aby si bola 🙂

gixerka
10. nov 2012

4 tyzdne? a co nejdes k doktorovi,hmm? ja pojdem asi na buduci tyzden, ak mi nedojdu dovtedy

ariola
20. jan 2013

Ahojte baby, aj ked davnejsi prispevok, ale ako tak citam, ja mam totozny problem. k dnesnemu dnu mi meskaju 10 dni, co predtym tolko nemeskavali.
V lekarni mi odporucili tehu.test rapiclear kupila som si hned dve. Prvy testik som si spravila cca 4 dni po meskani a bol negat. avsak po hodine tam bola slaba ciarka...tak som si povedala, ze druhy spravim neskor a ten mi ukazal to iste....som z toho zmätena ☹

Da sa tym testom verit? Som sa rozhodla, ze ked mi nedojdu do konca tyzdna pojdem k mojmu lekarovi..

zdenkaxyz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lea369
20. feb 2013

Ahojte, tiez som na tom podobne 🙂 od pondelka cakam a stale nic. a neska pobede test negativny...

magdi21
20. feb 2013

nechcem robiť reklamu, ale ja som bola spokojná s rapid clear -testami, pre mňa boli najspoľahlivejšie..Mala som aj iné značky, ale tie sa mi neosvedčili( z toho jeden bol aj dáky švajčiarsky 😠 ) bola som tehu a ukázali mi negat... 😒

neviemkto
autor
25. mar 2013

@zdenkaxyz noooo..moj negatívny test dopadol tak, ze som v 30tt :D ale ja som trosku špeciálny prípad, lebo ked som si robila test prvykrát, este som tehotná nebola.. vlastne som otehotnela asi v ten den, ked som tu vytvorila príspevok :D ked som si test robila druhýkrát, tak to som bola asi 3 dni po oplodnení, tak samozrejme mi test vyšiel negatívny..po mesiace meškania som šla na gyndu, nech mi pichnú vyvolávačku.. no a uz nepichli, lebo som bola tehu :D
ako sa moje plodné dni mohli o 3 týždne posunúť, to si nevie nikto vysvetliť, lebo dovtedy som mala relatívne pravidelné kramy - +- 2 dni.. proste to je náš malý veľký zázrak 🙂 a už sa ho nevieme dočkať

zuzulienka189
6. apr 2013

Ahojte ja som si dneska robila test a bol takyto kde sa mala ukazat druha ciarka tak to zruzovelo cele nie pasik a kontrolna ciarka bola normalna na bielom podklade jeozne ze je test zly? inak mi to mesla len 2den ciklus mam 28-29 dni

nufko16
12. apr 2013

Ahojte, mam otazku, sice som uz par odpovedi dostala, ale potrebujem ich asi este viac. :D
Uz 10 dni mi meskaju kramy s tym, ze mne nikdy nemeskaju. Vzdy pridu o cosi skor.
Mala som dostat okolo tretieho.
Teraz ma uz druhy den pobolieva podbrusko a dnes trochu spinim. Robila som si uz asi tri testy, ale vsetky negativne.
Podla vsetkeho by som mala byt v 5-6tt. Problem je ze moja gynekologicka je v NZ a ja zijem v BA a je trochu zlozite na cely den vypadnut z prace.
No je aj napriek tomu mozne ze som tehotna? Bola by som rada keby hej :D
Trochu sa mi toci hlava a posledne dni som dost unavena, prsia ma nebolia.Test som si robila dnes a negat. Prosim, ak mate skusenosti napiste mi. Dakujem

tintinamartina
12. apr 2013

@xlucia ahoj. Toto som mala aj ja a výsledok má 21 mesiacov.

icer
23. júl 2013

@tintinamartina ahoj mne meška 15den a 3testy negatívne..

hruskador
23. júl 2013

no mne meskali 5 dni a teraz som to dostala, ale nic ma neboli a su slabe. a mam dost tvrde brusko. robila som si test a negativ. mam skusit test c.2 aj cez kramy alebo sa to moze len ked niesu a mam pockat?

kinluska
14. okt 2013

Ahojte, my sa pokúšame o bábätko, medzičasom som ochorela a dostala som antibiotiká. Jediná kontraindikácia týchto ATB je, že sa môže dostať do mlieka. Menštruáciu mám presnú, ale teraz mi mešká už 5 dní, mám všetky prejavy a bolesti ako by som ju mala dostať, ale stále nič, aj tehotenské testy negatívne.... Čítala som tu na fóre, že jedna baba mala pozitívny výsledok až po 3. týždňoch meškajúcej menštruácie!

kinluska
17. okt 2013

aj sem dám aktualizáciu 🙂 šesť čiarok na troch testíkoch

tonjadabik2
18. okt 2013

@kinluska si tehotna gratulujeeem 😀

zoffka5
29. okt 2013

ahoj baby neviem co mam uz robit pomali dni mi meskaju uz vyse tyzdna test som si robila aj dneska a vysiel negativny predtym som si robila asi pred 5 dnami a tiez bol negativny...ale pred 3 tyzdnami som bola u gynekologicky a nic nevidela tak teraz uz vobec neviem ci som tehu alebo nie...ak tak poradte dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre