Ukáže test tehotenstvo vždy ešte pred menzesom?

30. nov 2020

Ahojte. Prosim vas zienky, ktore ste testovali uz 1-2-3 dni pred menzesom a boli ste tehotne uz vam ukazal test 2 ciarky alebo az napr. par dni po meskani??
S muzom sa snazime, dnes mi mal prist menzes, od vcera a dnes doobeda som mala presne tie bolesti ked sa mi 1.den spusta menzes, uz vymizli, len ma bolia nadalej krize hrozne. Robila som test v sobotu, aj nedelu, aj dnes a je negat. Je este sanca na tehotenstvo ci skor nie?

anjelicek26
30. nov 2020

Tazko povedat, mne vzdy ukazal uz pred meskanim. Ale to mame kazda ine. Su zeny, co aj 5 dni po meskani maju test negativny, ale tych je pomenej.

denden77
30. nov 2020

raz po 5 dnoch slaba druha /, raz po 1 dni kolajnice.. drzim palec 😉

petamich
30. nov 2020

mne vzdy vysiel pozitine aj pred ocakavanou MS ale je to velmi individualne, staci aby bola kusok posunuta ovulacia alebo sa vajicko "motkalo" a ukaze az neskor 🙂 kym nedostanes MS sanca tam podla mna je! otestuj o par dni ak nepride, drzim paste 🤞🏻

nedockavka372
30. nov 2020

Až po 2 dňoch čo mi meškali bol 👻, ktorého muž ani nevidel ☺️😆

lubiss
30. nov 2020

ja odkedy sa snazim 2-3 mesiac tak si zo mna moj cyklus robi uplne prdel...vzdy som si mohla podla ms nastavovat hodinky a teraz tie posledne 2 mesiace raz mi meskal 5 dni minule 3...jak naschval a testy samozrejme negativne co som sa tu docitala kopu pripadov ze test ukazal az po tyzdni meskajucej ms..nuz moj pripad to nebol skoda

sense
30. nov 2020

No u mňa dva dni po meškania slabá ciarka

lienka9
30. nov 2020

Mne pri prvom az tyzden od meskania slaba ciarka.pri druhom uz 3 dni pred meskanim bola ciarka

kate_cs
30. nov 2020

Mne neukázal ani v deň, kedy som mala menštruáciu dostať. Vždy až tak na 3.deň meškania.

stela1996
30. nov 2020

ano, CLEAR BLUE test ukaze

titla
30. nov 2020

To je velmi individualne. Ja som prvy den meskania MS mala na teste kolajnice, kamoska v 6tt negativny test a gynekolog uz videl na utz bit srdiecko...

amelie2017
1. dec 2020

Pri prvych e tehotenstvach ukazal az v den ms uplne splabucku ciarku, taku, ze muz to okomentoval, ze su to moje halucinacie. Pri aktualnom ukazal zretelne 2 dni pred ms, dokonca poobede

xpetka1x
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xpetka1x
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
antolik7
5. dec 2020

Mne sa duch ukázal týždeň pred MS a zreteľne 2 čiarky mi ukázalo 3 dni pred MS 🙂

zuzkastrap
6. dec 2020

Ja som skusala v den ms od clearblue mi ukazal hned 1-2tyzden ...bol pozitivny 🥰 teraz tu sedi uz vedla mna 9 mesacny chlapcek 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre