Všetky diskusie: Môžem byť tehotná?

baccio
17. júl 2018

Prosím vás žienky, dievčatá, dievčence,
slečny....nechcem žiadnu uraziť, či nahnevať alebo poučovať....ale ÁNO môžte byť tehotné ak máte sex...je jedno či ste mladučké alebo staršie, či beriete antikoncepciu alebo nie,či máte prerušovaný súlož ,alebo ak ste to robili po sebe viackrát a len raz sa spravil do vás, aj ak ste to robili úplne prvý krát, a áno malá šanca ale aj s použitím kondómu či telieska sa môže stať že to zlyhá.Vzdy musíte rátať s tým že sa to môže stať a ak vaše telo preukazuje nejaké zmeny tak ta šanca tam vždy je aj keď častokrát malička.Pokial vám to podozrenie nevyvráti tehotenský test alebo lekár alebo že vám dôjde menštruácia tak odpoveď je vždy ANO môžeš byť tehotná.Jedine kedy to možné nieje je že ten sex nemáš.Odpuste mi ak som sa niekoho dotkla ale toľko diskusií na tému Môžem byť tehotná? že mám pocit že dievčatám chýbajú základné informácie o Tom ako sa dá otehotnieť.

Začni písať odpoveď...

tatianaba
17. júl 2018

@baccio Dakujem,dakujem,dakujem. Niekedy neverim,ze sa to niekto moze vobec opytat. Moj nazor je presne rovnaky-mas sex,mozes byt tehotna. Ale myslim si,ze tu skor hladaju akusi utechu a upokojenie a snad povzbudenie,ze nie,isto nie si tehotna (pripadne naopak).

misik14
17. júl 2018

najviac ma tesi milion diskusii ktore zacinaju tym, ze pred par dnami/pred tyzdnom sme mali s partnerom sex :D :D ved to este ani uhniezdenie nestihlo riadne nastat a nie to si hned robit testy a pytat sa ci mozem byt tehotna :D

takaakoty
17. júl 2018

@misik14 Hej, hej...mali sme sex pred tromi dňami a ja už mam citlivé bradavky a smrdia mi vonavky 😂 to ma vždy pobaví, hoci chápem ženy, ktoré tak veľmi túžia po bábätko, ze na sebe sledujú každú zmenu, nech akokoľvek nepodstatnu

marenkap
17. júl 2018

Toto je problém toho, že na školách chýba sexuálna výchova a rodičia deckam nič nevysvetlia a tie decká potom celý život vyrastajú s tým, že veď existuje nejake tehotenstvo, pôrod a výchova, ale neriešia to dokým netreba. Potom sa stane že žena už dávno po 25ke sa pýta na fóre najzákladnejšie veci ohľadne svojho tela a biológie :O najlepšie je na tom to, že vygooglit si každý vie hocijaku blbost, ale naštudovať si nejaké odborné články už nevedia. 😷

misik14
17. júl 2018

@takaakoty tak ale kazda co tuzi velmi po babatku by mohla mat znalost, ze spermie mozu prezit az 5 dni, plus dokym poputuje vajicko do maternice dokym sa uhniezdi tiez par dni trva 🙂 ale co mali sme sex pred 3 dnami a som tehotna :D :D :D :D

dominika6
17. júl 2018

@baccio mňa tu iritujú tie nekonečne opakujúce sa fotky s testami,kde si každá musí vziať do ruky a lupu a sliepne na monitor,aby mohla vyvrátiť/potvrdiť že je tam naozaj duch na ceste 😀..nie na teste..
kokos fakt ste také nesvojprávne že hned ako dosexujete idete si kúpiť test?

elysiacik
17. júl 2018

Je pravda, že to už trošku lezie na nervy ale tak každá má pocit, že jej situácia je výnimočná tak sa chcú zvlášť spýtať

mirabell29
22. júl 2018

Čaute kočky..ciem, že je tu táto otázka častá ale chcem sa uistiť či vidím dobre.. Pred chvíľkou som si robila test a ukázalo mi dve čiarky, nechcela som tomu veriť, tak jasne ze hneď som musela spraviť aj druhý test. Ten vyšiel rovnako. Oba testy sú robene z večerného moču.

baccio
autor
22. júl 2018

@mirabell29 blahoželám 🙂

mirabell29
23. júl 2018

@baccio Ďakujem 😊

miadi
10. aug 2018

@mirabell29 vidiš dobre k očnemu nemusiš 😆Blahoželam

korunka1
14. aug 2018

No a máme tu ďalšiu, ktorá nevie čítať s porozumenim 😂.
Ja sa len divím všetkým tým ženám a dievčatám a ich otazkam...nezainteresovaný človek by len krútil hlavou a mal pocit, že sme totalne vypatlané. Ženy prečo?

jamimka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirabell29
20. aug 2018

@miadi no bohužiaľ už nie je k čomu 😥 pred týždňom som absolvovala kyretaz.. V 6tt

miadi
20. aug 2018

@mirabell29 mne odislo v 5tt kyretaz som neriesila. Bolelo to velmi fyzicky aj emocionalne. Ale neboj čas zahoji všetky rany. A raz sa štastie obrati a bude zdrave babatko

mirabell29
20. aug 2018

@miadi ja som to tiež nechcela riešiť, ale musela som, doktorka ma tam poslala, bolo to komplikovanejšie.. Tiež som z toho doteraz mimo, lebo som sa veľmi tešila nakoľko sa n 2 roky nedarilo.. Ale stále dufam že sa nám ešte pošťastí a už bude všetko v poriadku..

miadi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
z1984
28. aug 2018

No mna tiež zaražaju uz tie ocikane tehotenske testy co tu kazdy dava

helena667
28. aug 2018

mozem byt tehotná ak mi na teste ukazalo tak to bolia ma aj prsia

vera_42
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vera_42
2. sep 2018

Baby potrebujem poradiť som tehotná ? Snažíme sa s priateľom uz vyše roka o bábo no žiaľ vždy neúspešne .. a včera som robila test a bola tam slabá druhá čiarka 😊

karinkak892016
2. sep 2018

@vera_42 krásni náznak druhej ciarocki Gratulujem...n

vera_42
2. sep 2018

@karinkak892016 ďakujem krásne 😊 o týždeň idem k lekárke 😊 snáď konečne 😊

00medved
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vera_42
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jamimka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jamimka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vera_42
8. sep 2018

@jamimka ešte ako mi meškali tak som si robila test a boli dve čiarky hoc slabo bolo jednu vidieť ale bola tam

jamimka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vera_42
8. sep 2018

@jamimka dnes som si test nerobila ..v pondelok idem k lekárke lebo mi to nedá a už pred tým som mala isté problémy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre