Zvláštna bolesť v prsiach, tlaky v podbrušku

lucianellamartin
14. feb 2013

Ahojte babuľky chcem sa Vás spýtať 🙂 s priateľom plánujeme bábätko a 4.2 sme mali nechránený sex a aj 8.2 nakoľko bol priateľ na obchodných jednaniach a keď prišiel už som spala tak sa nám nepodarilo častejšie. Len teraz mám dostať mrchu 17.2 v nedeľu a už teraz dva dni po sebe mám takú zvláštnu bolesť v prsiach zo spodu a z boku a v podbrušku zvláštne tlaky ako keď mám dostať menštruáciu.Nikdy som také pocity nemala iba pred menštruáciou a prsia ma nebolievali až tak.Dnes ma aj hlava bolí :/ Môžu to byť príznaky tehotenstva?...Viem, že treba počkať na mrchu a ak nepríde potom urobiť test len som chcela vedieť váš názor 🙂 Každý jeden si veľmi cením a ďakujem, že si najdete čas mi napísať 🙂

lucianellamartin
autor
14. feb 2013

Je to super ako sa to u niektorých z vás detailne zhoduje všetky tie príznaky 🙂

zivika
14. feb 2013

@lucianellamartin kup si najcitlivejsi a urob si ho bud este dnes, ak nevydrzis 😀 alebo zajtr rano 😉

lucianellamartin
autor
14. feb 2013

Práve sa chystám obliecť a zájsť do mesta lebo to asi už nevydržím 🙂 kupim si ten najcitlivejší zájdem do lekárne snad mi budú vedieť poradiť a pojdem nato 🙂

katra52
14. feb 2013

@lucianellamartin ahoj🙂 no ako robila si test? Ako dopadol?

lucianellamartin
autor
14. feb 2013

Ahojte hej hej robila a bola len jedna / čiže negatívny :( ale uvidím ešte ráno...

mia_31
14. feb 2013

baby nerobte si testy pred ms, radšej počkajte a vyhnete sa tak zbytočnému sklamaniu ☹

lucianellamartin
autor
14. feb 2013

Môže mi vyjsť aj ten najcitlivejší negatívne? ? M ám radšej počkať do ms?

zivika
14. feb 2013

@lucianellamartin nebud smutna, uvidis rano a ked nie, tak stale mas cas do mrchy 😉

zivika
14. feb 2013

@lucianellamartin samozrejme, ze moze a este to nic neznamena...stale mozes mat nizku hladinu hcg...ked ti aj rano vyjde negativny, nebud smutna a dalsi si urob az ked ti vynecha mrcha...drzim palceky 😉

lucianellamartin
autor
14. feb 2013

Ďakujem Zivika si veľká psychická podpora 🙂 cením si to 🙂 teraz to študujem aj na internete a aj tam je to tak napísané...ráno dám isto vedieť čo a ako a určite počkám do mrchy..Je pravda, že otiehnieť sa môže aj tri dni pred mrchou alebo je to blud?

zivika
14. feb 2013

@lucianellamartin nemas za co dakovat 😉 otehotniet sa da hocikedy, zalezi od toho, kedy mas ovulaciu...ved uz otehotneli baby aj pocas ms 🙂 cakam na zajtrajsi vysledok 🙂

janka258
14. feb 2013

@lucianellamartin Ahoj,pridavam sa aj ja,prsia ma sice bolia len obcas,ale dnes som asi 5x citila akoby take bodnutie v podbrusku,mrchu mam mat zajtra takze ak nedorazi,tak tiez rano testujem,aj ked uz prestavam verit,ze si aj ja niekedy najdem na teste 2 ciarky ☹

zivika
14. feb 2013

@janka258 vzdy musis verit 😉

lucianellamartin
autor
14. feb 2013

Lebo neviem teraz či to máme ešte skúsiť keď v nedeľu má prísť alebo počkať čo bude ...
Janka258 ver nestrácaj nádej uvidiš raz tam tie dve zázračné čiaročky budú 🙂 ja tiež verím a silno 🙂

zivika
14. feb 2013

@lucianellamartin ked mate chut, uzivajte si a nemyslite na to, preco to robite 😉 ak uz si tehu, nic sa nestane a ak nie si, tak sa stale moze zadarit...bohapusty sex je na plodenie najlepsi 😀 😀 😀

lucianellamartin
autor
14. feb 2013

😀 😀 😀 😀 asi to necháme tak a ak bude tak bude 🙂 🙂

janka258
14. feb 2013

@zivika @lucianellamartin ved sa snazim uz po 13-ty krat verit a dufat ☹

lucianellamartin
autor
14. feb 2013

Niekedy to príde keď už to ani nečakáš ... raz to musí prísť. Uvidiš čo povie test a či príde mrcha 🙂

zivika
14. feb 2013

@janka258 joj, to ma mrzi, ze sa uz tolko krat nezadarilo ☹ ale aj tak trbea verit, hlavu hore, velmi drzim palce, aby tento krat uz mrcha nedosla 🙂

lucianellamartin
autor
14. feb 2013

pripájam sa a prajem aby mrcha neprišla 🙂 držím veľmi palčeky 🙂

lucianellamartin
autor
14. feb 2013

Baby tak záchod je dnes mojím druhým domovom :/ už ho nechcem ani vidieť :D

zivika
14. feb 2013

@lucianellamartin a co dosla mrcha???

lucianellamartin
autor
14. feb 2013

Zivika mrcha má prísť až v nedelu takže čakám a čakám a čakááááám

zivika
14. feb 2013

@lucianellamartin ja som sa len zlakla, ze co sa deje, ked pises, ze si stale na wc...kasli teraz na to, uzi si vecer, alebo chod spat, nech je co naskor rano 😀

barny
14. feb 2013

dufam ze vam to vyjde, ale radsej sa moc nesleduj a testni ked ti bude meskat mrcha, ja som otehotnela po 16tich mesiacoch snazenia a priznaky som nemala ziadne ( keby mi nerastie brusko ani neviem ze som tehotna, priznaky som nemala ziadne, sem tam som pochybovala ze som tehotna 😀 )

lucianellamartin
autor
14. feb 2013

Len chodím stále cikať a to sa mi nikdy takto nestalo...nesledujem sa nejako extra len mám tlaky y v podbrušku ako keby má dojsť mrcha a prsia nafuknuté...neboj zivika hned ráno ako budem vedieť vysledok napišem 🙂 ešte píšem diplomovku takže som hore 🙂

janka258
15. feb 2013

@zivika @lucianellamartin no test negativny a bolest ako na mrchu,takze ideme do 14.kola ☹

zivika
15. feb 2013

@janka258 ☹ to mi je luto...

monikahan77
15. feb 2013

@janka258 nebuď smutná a hlavne ver, že sa to podarí, ja čakala 5 rokov a podarilo sa, keď som už viac pesimistická nemohla byť. Uvidíš, bude dobre

zivika
15. feb 2013

@lucianellamartin ahoj a ty si ako rano dopadla??? mas aspon ty dobru spravu??? ci si este necikala? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre