Čo hovoríte na vynovený Modrý koník?

marion09
20. apr 2018

zienky co vravite na "vynoveny" vzhlad Modreho konika?aj vam tak cim dalej tym castejsie nic nefunguje ako mne?cim viac to upravuju tym horsie spravia.......

barbora1992
20. apr 2018

Modrý koník už jednoducho nie je modrým koníkom, na ktorý sme boli všetky zvyknuté. Kedysi som sem chodila veľmi rada, ale keď začali modrý koník vynovovať, začala som sem chodiť oveľa menej. Veľmi veľa vecí je tu neprehľadných, technicky nefunguje tak dobre ako predtým a mám pocit, že každá zmena túto stránku mení k horšiemu a čoskoro bude zrejme aj návštevnosť klesať, čo je škoda. Maminky na materskej sú väčšinou radi, ak sa dostanú rýchlo k informáciám, ktoré hľadajú a nie x krát preklikávat. Za mňa úplne celé zle a uvítala by som možnosť používať starú verziu.

maminecka2
20. apr 2018

Aj za mna cele zleeee! Tymi vyssimi cielmi myslite reklamu na pol obrazovky?
Nic mi nefunguje, lezie mi to total na nervy. Keby som akurat nezacala predavat cez bazar tak si zbalim saky-paky. Ale ano- mozno ma to nakoniec vytoci natolko ze to urobim a budem mat viac casu na ine cinnosti 😏 Ak takto "vylepsia" aj strechu tak definitivne koncim s vypoctovou technikou, vsak ani na facebuku nie som , tak naco 😱

verenna111
20. apr 2018

tiez saa mi to velmi nepaci.som z toho magor

misa0411
20. apr 2018

Celé zle. Neprehľadné, nesympaticke, nepraktické. Chcem starého koníka, nie toto. By ma zaujímalo co tým chceli docieliť...

luspik
20. apr 2018

aj podla mna to bolo predtým lepšie, než teraz....

janinamojka
20. apr 2018

Cele zle!!!!nech s tym nieco robia..

lenjaaon
20. apr 2018

Predtym to vyzeralo lepsie, ovela, teraz je to tu nepriehladne...kym nieco najde clovek to dlho trvaa...nemuseli to vynovovat.

bianca
20. apr 2018

a obzvlast aplikacia je des a hruza. Neprehladne !

monika2012
20. apr 2018

Som nespokojná, prečo si mám zvykať na nový vzhľad a triedenie, keď ten predošlý som vedela ovládať už takmer aj poslepiačky? A to nehovorím o tom, keď sa pripojím cez mobil. Hrôza. Celé zle. Mám nervy. Asi to tu tiež zabalím.

misinka0611
20. apr 2018

Mne nefungoval v prvý deň, no teraz už všetko ide mne to nevadí, že niečo menia, ved je to malichernosť.

petrarac
20. apr 2018

daju sa vam cez mobil napriklad aj sem pridavat fotky? lebo mne uz nie a pc sa mi nechce stale zapinat. skoda..

matulka82
20. apr 2018

celeee zle :( čoraz viac neprehľadné , technicky nezvládnuté , strata času !!!! inovácie v tomto prípade úplne zbytočné !!!!

candii
20. apr 2018

Je to nedomyslene a neprehladne

biba12
20. apr 2018

mne sa nepáči, na mobile sa mi to pozerá horšie.

deniska14
20. apr 2018

Cele zle aj za mna ....brutal pomaly vsetko sa nacitava...a mam pocit, ze ten kon sa stale len hojda....

alenky
20. apr 2018

Presne tak, pri detoch cim skor odkontrolovat a vybavit inzeraty, kolkokrat som si nasla cas vobec nefungoval...otrasny bazar

kratulka
20. apr 2018

mne. sa nepáči

tarinka155
20. apr 2018

Ani mne sasa nepaci

kika691
20. apr 2018

Ceeele zle....stary bol omnoho.lepsi

jaruskatt
20. apr 2018

Vzhlad mi nevadi. Jedine si nemozem vybrat kategorie v bazariku 🤔 vyberiem,ale nejde to potvrdit a vratit sa spat (aspon na mobile). Inak som zatial na ine neprisla...

maminecka2
20. apr 2018

@misinka0611 No ved Ti to funguje tak to je pre Teba malichernost...

misinka0611
20. apr 2018

@maminecka2 Malichernosťou som myslela nový vzhľad na kt. sa tu veľa žien sťažuje. Nie na (ne)fungovanie stránky, tak to tu neber tak vážne, vždy je to len virtualita.

lenadka
20. apr 2018

@sjuzan77 presne toto aj mne vadí možnosť dostať sa z diskusie priamo na hlavnú stránku, nedajbože začitať sa, to už ani neskúšam toľko klikania potom 🙃

divozienka26
20. apr 2018

som fakt sklamana, je to neprehladne cele zle! planujem zrusit ucet, nema to zmysel len som vynervovana

uzanka16
20. apr 2018

Ako ho zmenili hlavne na mobile vždy keď som mi to tu štrajkujú.som dosť nespokojna

jezkojanka
20. apr 2018

A mne sa viac pacila stará verzia... bola prehladnejsia..aspon pre mna ale vidim ze s tymto názorom je nas tu viac.. uvítala by som možnosť vybrať si používať starú verziu alebo novu...

ivankalaco
20. apr 2018

Mali by dať naspäť starú verziu, táto nová je o ničom..celé zle..

mimiqa
20. apr 2018

Zleeee 🤷‍♀️😝

rusalinka
20. apr 2018

Ahojte baby, mnoho pripomienok od užívateliek už bolo zaracovanych, na mnohých sa ešte pracuje. Technické chyby, ako napr. nahrávanie fotiek, sú odstránené. Ak by vám náhodou niečo nefungovalo, treba všetko hlásiť na https://www.modrykonik.sk/help 🙂

taninka123
20. apr 2018

@rusalinka ahoj, co mám prosim ta robit ak mi stale nejdú nahrat foto do bazaru? Dakujem ;)