Máte knihu od Bukovského Hneď to bude anjelik?

pimpulienka
23. nov 2011

Oplati sa kupiť? Sú tam dobre recepty? Ďakujem

perlaoceanu
10. apr 2012

ak mate niekto zaujem o tuto knihu, kludne vam ju predam vzhladom k tomu, ze uz mam doma dva vydania. No co znami sa nedohodli a kupili mi ju dvakrat 🙂

lilinka77
27. apr 2012

Ahoj, mohla by som sa opytat, mas este tu knihu od Bukovskeho? Za kolko by si tu knihu predala? Dakujem, Linda

smoukinka
14. dec 2012

mohli by ste mi poradit?? ja tie recepty trocha nechapem :D no je napisana tabluka pondelok utorok streda.... nad tym ranajky obed vecera no a su tam recepty priklad : Pondelok : Raňajky
2-4 PL ryžovej kaše
1-3 PL jablkového pyré
1 PL bieleho jogurtu
no a takze tie tri veci jej mam dat dokopy na ranajky? alebo si mam akoze vybrat ci chcem jej dat ryzovu kasu jablkove pyre alebo biely jogurt :D :D prosim poradte trocha mam asi dlhe vedenie vychadza mi to tak ze vsetko spolu no zas neviem ako si to odmeram ze 2- 4 pl ryzovej kase ooch :D :D

jajamalka
1. jan 2013

@smoukinka asi si už na to prišla, má to byť všetko spolu, urobíš kašu a do toho vmiešaš jablkové pyré a jogurt. 😉 a množstvá od oka, podľa mňa, stačí zachovať pomer surovín 😉

indka
26. jún 2013

Ahojte, len pre info knihu Hned to bude anjelik si mozete zadara stiahnut v pdf formate na ulozto.sk 😀 ...prave ju listujem vyzera velmi dobre 🙂

jaron
11. júl 2013

"dvojknihu" mám, určite odporúčam, jedna z najlepších svojho druhu u nás v súčasnosti a to som ešte zdržanlivý v hodnotení (inak by som napísal, že v súčasnosti v danej téme je to najlepšia kniha 🙂)

určite nie je iba pre vegetariánov, ale to človek nemôže mať predsudky voči Dr. Bukovskému, čo žiaľ, mnohí majú, ale čo už

jajabajaja
4. okt 2013

nemate ich nahodou niekto na predaj?mozu byt aj v horsom stave

katarina6
18. feb 2014

@mia551, @katrinka8, @jajamalka, @jaron, @smoukinka, @nice202, @dokocaidovoza, @poleva, @bobosok, @bamartinka, @lucy56
Ahojte, nemate prosim vas niekto na predaj knihu Hned to bude anjelik? Staci mi aj len ta jedna s tymi receptami, alebo aj obe.
Diky.

lenadka
19. mar 2014

Ak ju niektorá chcete mám ju vytlačenú na A4, ale nie je zviazaná, pošlem ju za poštovné 😉

lucyma19
15. jan 2015

Ahojte baby.
Ja tie knihy mam a som s nimi veeeeelmi spokojna....Maly ma sedem a pol mesiaca a chuti mu uplne vsetko,co mu spravim...uz ochutnal pseno a pohanku,kde primiesam zeleninku a obcas masko alebo vajecny zltok...samozrejme sme zacinali len zeleninovymi kasami,tak som pridavala masko a az potom ochutnal ovocie 🙂 ja tie knihy len odporucam.nie je pravda,ze su len pre vegetarianov...ja kebyze nedam malemu masko,tak ma asi pokuse 🙂 a vdaka obilninam mu nechyba vlaknina a nema stvrdu stolicu...pouzivala som najprv obycajnu bielu ryzu,ale po nej kakal s placom,no po zavedeni hnedej natural ryze mu to ide jedna radost 🙂

vap2011
3. júl 2015

Absolútne zle zle zle celé recepty tu knihu hneď hádžem do koša neviem ktorý de..il tam môže dať že piecť muffin pri 250 stupňoch 20 min. Ďakujem spaldova múka za 2€ zhorena v r..ti

ladyblcha
15. júl 2015

dievcata, maminy, nepredavate niektora tie knizky ?
napiste IP ak ano

ivetuska3
30. aug 2015

Dievčatá nepredávate niektorá knižky

appassionata
13. nov 2015

Ahojte, ak by mal niekto na predaj "Hned to bude anjelik", kúpim. Návod na prezitie mám. Dakujem!

fotik
8. okt 2016

Nema niekto na predaj?

poleva
5. nov 2016

@fotik ahoj ja mam na predaj

alpenskinka
7. nov 2016

Ahojte kupim Navod na prezitie ako aj Hned to bude anjelik prosim o info dakujem velmi pekne

alpenskinka
5. dec 2016

@fotik ahoj mas este zaujem? mama na predaj hned to bude milacik

alpenskinka
5. dec 2016

Ahojte mam na predaj hned to bude milacik....zhanala som tak dlho az som dostala a aj objednala jednu 😀

anne_mary2
11. jan 2017

Dostala som knihy od svagrinej a... tak by ma zaujimalo , to ste fakt vsetky mamky nadsene z toho bukihy a jeho tofu a sojovy mi jogurtami a mandlovym mliekom??? :astonished 😨
Ako, ja osobne si neviem toto predstavit uf... ist podla toho vylucit maso a mliecne vyrobky....
Ja osobne tiez nie som z tych masovych, prezila by som aj bez, ale take kuracie sote segedin a tak celkom lubim :D a mliecne vyrobky jogurty syry...
neviem si ja predstavit miesto pr banoveckeho jogurtu dat nejaky sojovy rocnemu decku. Ked sa tak bude chciet stravovat v skole a v dospelosti budis 🙂 Tofu mame radi sem tam, ale na tom postavit jedalnicek neviem 🙂)
Pseno a spol je fajn ved... ale dokopy cele to je pre mna nic moc.
ok clovek sa co to dozvie, ale ked vidim vetu detom radsej nizkotucne jogurty, zatvaram to , sorry.
Ak by mala niektora zaujem o knihy, obe DARUJEM...

beaa
20. jan 2017

@anne_mary2 ahoj este mas tie knihy? mala by som zaujem

ivetuska3
20. jan 2017

@beaa ja mam na predaj takmer vôbec nepoužívané

erikus1986
22. jan 2017

@ivetuska3 aj ja mam zaujem o tie knihy.....este ich mas alebo si uz predala?

ivetuska3
22. jan 2017

@erikus1986
Este ich mám

beaa
22. jan 2017

@ivetuska3 ahoj a za kolko by si ich predala? napis mi..dik

erikus1986
23. jan 2017

@ivetuska3 ked to iní nekupia mozes somnou ratat. Uvidis. Diky zatim

kapurka270
11. feb 2017

Kupim knihu Hned to bude anjelik.Cakam ip

ivetuska3
11. feb 2017

@erikus1986
Už si zohnala predám aj s Návod na prežitie pre bejby

jaron
11. feb 2017

@ivetuska3 možno by som mal kupca na obidve, pokiaľ by boli voľné. Samozrejme, pokiaľ už nemajú záujem tí, čo sa pýtali skôr.

ivetuska3
11. feb 2017

@kapurka270 predám aj s návod na prezitie
Ako nové minimálne používané 20€+posta