Alverde NATURKOSMETIK Vankúšiky pod oči Hydro, 2 ks

alverde NATURKOSMETIK HYDRO vankúšiky pod oči (1 pár) vďaka kombinácii výťažku z morských rias, kyseliny hyalurónovej a pentavitínu dokážu zjemniť jemné linky a vrásky a dodať pokožke intenzívnu vlhkosť. Vankúšiky zaisťujú hladší a pružnejší vzhľad pokožky. Doprajte si 15-minútový beauty relax pre sviežu a hydratovanú pleť.

Kde kúpim alverde NATURKOSMETIK Vankúšiky pod oči Hydro, 2 ks?

Hodnotenia a skúsenosti s alverde NATURKOSMETIK Vankúšikmi pod oči Hydro, 2 ks

Máš skúsenosť s alverde NATURKOSMETIK Vankúšikmi pod oči Hydro, 2 ks?
penelope10  12. apr 2024 Overená recenzia

Hydro vankúšiky

Ťažký a náročný týždeň za mnou. Dopriala som si relax vo vani s príjemnou hudbou, sviečkou a oči pekne zatvorené a okolie hydratované ♥️ vďaka kombinácii výťažku z morských rias a kyseliny hyalurónovej. Očakávala som po 15 minútach zázrak, ale okolie očí však bolo sčervenané a jemne ma štípala pokožka. Keďže som to aplikovala len 1x, ťažko mi je povedať či to zjemnilo vrásky. Asi je potrebné opakovať viac krát.
  • Ľahko sa aplikuje
  • Dobre drží
  • Zloženie štípe pokožku
katkapetko  10. apr 2024 Overená recenzia

Hydro ako má byť

S pokožkou v okolím očí mám dlhodobo problém, je suchá a navyše má sklony reagovať citlivo na rôzne kozmetické prípravky. Vankúšiky prekvapili. Nespôsobili podráždenie a pokožku naozaj hydratujú. Navyše, obsahujú veľké množstvo aktívnej látky a sú pomerne veľké. Hodnotím pozitívne.
  • Vhodné pre citlivú pleť
  • Veľkosť
  • Množstvo séra

Príjemné ukončenie dňa

Vankúšiky pod oči som použila večer, po náročnom dni pri malom bábätku. Bol to príjemný pocit konečne svoju myseľ zaujať niečím iným. Pred použitím som si dala sprchu, umyla vlasy a vyčistila pleť, aby som účinok nie len na pleť, ale aj na moju dušu ešte posilnila. Testovanie vankúšikov na záver môjho wellnessu mi teda dobre padlo. Vankúšiky boli mäkké, poriadne nasiaknuté krémom a vyrezané presne na očné okolie. Pokrývali veľkú časť očného okolia, ľahko sa nanášali a dobre držali. Efekt okrem super pocitu taký, že som mala očné okolie vyživené a hydratované.
  • Perfektne nasiaknuté krémom
  • Ľahké nanášanie
  • Žiadna alergická reakcia pokožky
aaadkaaa  7. apr 2024 Overená recenzia

Hydratačné vankúšiky

Vankúšky sú jemné, hoci sú tenké, manipulácia bola jednoduchá a neroztrhli sa. Majú jemnú, nevtieravú vôňu. Napriek tomu ma mierne štípali, takže by som ich už nezakúpila.
  • Dobrá manipulácia
  • Nevhodné pre citlivú pokožku

15 minútový beauty relax s vankúšikmi pod oči

Relax s hydratačnými vankúšikmi pod oči som si nechala na záver náročného týždňa. V našej školičke prebiehal 3 dni zápis prváčikov a domov som chodila dosť vyčerpaná. Veľmi som sa na ne tešila, stačilo natiesť pod oči 2 vankúšiky obsahujúce výťažok z morských rias a kyseliny hyalurónovej, napustiť horúcu vaňu so soľou, pustiť Mozarta 🎼 a RELAXOVAŤ. Efekt bol viditeľný síce minimálne, ale častejším používaním verím, že dosiahne maximálny účinok❤
  • Prírodná kozmetika
  • Bez parfumu
  • Hydratuje a zjemňuje vrásky pod očami
  • Rýchla aplikácia
  • Obsahujú dostatok gélu
  • Za rozumnú cenu
  • Efekt viditeľný až po viacnásobnom použití
carmen238  2. apr 2024 Overená recenzia

Vankúšiky pod oči

Tieto vankúšiky s kyselinou hyalúronovou a výťažkom z morských rias sú také jemné, že som ich po pár minútach ani necítila na pleti. Sú ľahké a úplne tenké, až som sa bála, že mám v baličku iba 1ks. Po nanesení vankúšikov som cítila úľavu.
  • super balenie, vhodné aj na cestovanie
  • príjemný materiál
  • obsahujú dostatok gélu
melani19  2. apr 2024 Overená recenzia

Pre atopikov nie najlepšia voľba

Vankúšiky sú super, pekne tvarované. Tým pádom sa dajú ľahko použiť pod oči. Ale veľmi ma štípali pod očami. Mám atopickú pokožku, tak si myslím, že to kvôli tomu .Za mňa nie.
  • Pekne vykrajované
  • Pekne sadnú
  • Vyštípali mi pokožku
asshanti  2. apr 2024 Overená recenzia

Hydratácia pre okolie očí

Alverde vankúšiky pod oči ma príjemne prekvapili svojou ľahkou aplikáciou, úžasne priľnú k pokožke pod očami vďaka svojmu vykrojenému tvaru, je v nich dostatok gélu, ktorý zaručuje hydratáciu celému očnému okoliu. Po prvom použití výrobok môžem len odporúčať!
  • Ľahká aplikácia
  • Príjemný materiál
  • Dostatok gélu
aeowyn22  1. apr 2024 Overená recenzia

Alverde, Augen - Pads Hydro

Hydratačné vankúšiky pod oči sú pre dehydratovanú pokožku v okolí očí. Obsahuje kyselinu hyalurónovú s výťažkom z morských rias. Vankúšiky sú z veľmi príjemného materiálu, úžasne priľnú k pokožke a pevne držia. Odporúča sa mať ich 10 až 15 minút. Zvyšky gelu po odstránení jemne vmasírujte do pokožky. Sú vhodné aj pre nositeľky kontaktných šošoviek. Všetky alverde produkty sú Natrue certifikované bez obsahu zložiek na báze minerálnych olejov, bez syntetických vonných a farbiacich látok, bez modifikovaných zložiek ,bez syntetickej konzervácie. Opäť musím len odporúčať a pri najbližšej návšteve DM si zakúpim do zásoby :)
  • - ľahká manipulácia
  • - vyživené očné okolie
nikam  22. mar 2024 Overená recenzia

Príjemné

V balení sú dva textilné vankúšiky na jedno použitie. Ich tvar Ťa intuitívne navedie, ako ich správne priložiť, sú fajn vykrojené. Oceňujem, že nie sú prilepovacie. Vo vrecúšku je dostatok gélu, ktorý je možné ešte použiť na vankúšiky aj okolo nich.
  • príjemný materiál
  • nie sú prilepovacie
  • bez parfémov
  • nedráždivé
  • pri jednorazovom použití len mierny výsledný efekt