Detský balzam na opaľovanie Sensitiv OF 50 alverde

alverde SENSITIV detský balzam na opaľovanie, OF 50 (30 ml) balzam poskytuje vysokú ochranu pred UVA a UVB lúčmi. Obsahuje minerálny UVA+UVB filter. Vďaka vodoodolnému zloženiu je ideálny na plávanie a pôsobí okamžite po nanesení. Bez vonných látok, ideálny spoločník na horúce slnečné dni pri vode.

Kde kúpim detský balzam na opaľovanie Sensitiv OF 50 alverde?

Hodnotenia a skúsenosti s detským balzamom na opaľovanie Sensitiv OF 50 alverde

Máš skúsenosť s detským balzamom na opaľovanie Sensitiv OF 50 alverde?
kacena85  14. aug 2022

Balzam na opalovanie OF 50

Prakricky mini kremik, vhodny do kabelky ale uplne postaci aj na cely pobyt pri mori, detom som s nim natierala tvar a chrbat usi,kedze cely den sa potapaju, ja som vyskusala na spaleny dekolt a na druhy den som mohla dalej fungovat a opalovat. Dost tazko sa nanasa a je riedky, zanechava biely film aj po kupani a dokonca aj po sprche vecer 🤣 takze ochrana je ista dlhe hodiny ,👌
  • Zlozenie
  • Silna ochrana
  • Vhodny pri alergii na slnko a po spaleni
  • Male balenie
  • Tekuty moc
  • Biely film
  • Tazko sa rozotiera
jordynka  14. aug 2022

Výborný

Balzam Alverde kids 50 - mini balenie s jemnou vôňou, ľahko aplikovateľný. Zmestí sa do kabelky na bežné prekrémovanie pri krátkom pobyte na slniečku. My sme ho väčšinou používali na tvár, keďže ide naozaj o malé balenie. Občas ho dcéry použili aj na dekolt. Chválili, že nezaťažuje pleť, namáhanú akné.
  • - jemná vôňa
  • - ľahko aplikovateľný
  • - nezaťažuje pleť, ktorá je namáhaná s akné
  • - hádam iba to "mini" balenie
marikaheidi  14. aug 2022

Alverde senzitívny detský balzam na opaľovanie OF 50

Alverde Kids 50 opaľovací balzam na telo a tvár. Jeho konzistencia je veľmi tekutá, no zároveň pripomína suchý púder, ktorý zanecháva výraznú bielu pokožku dosť dlho (takmer celý deň). Je vhodný pre veľmi citlivú pleť, je zložený z prírodných látok, neobsahuje vonné látky, má okamžitú ochranu pred slnečným žiarením a samozrejmosťou je vodoodolnosť. Vystačí menšie balenie.
  • - Vodoodolný
  • - Vysoká ochrana pred slnkom
  • - Neobsahuje vonné látky
  • - Zložený z prírodných látok
  • - Zanecháva biely povlak na pokožke
henina251  12. aug 2022

Moja spokojnost

Mám dvojičky a môžem povedať, že tento kremík sme poriadne vyskúšali.
Trošku trvá, kým sa vstrebe, ale vôbec mi to nevadí, nebrala by som to ako mínus.
Dvojičkám som natierala aj líčka, keď bolo ostré slnko a bol úplne užasný. Má vysoký faktor, čo nám vyhovuje.
  • - Vysoký faktor
  • - Veľmi praktický, hodím do tašky a idem
  • - Dlha trvácnosť na pokožke
kachorra288  11. aug 2022

"Kabelkový" opaľovák na detské tváričky

Tento krpatý opaľovák ma veľmi milo prekvapil. Zloženie sa mi páči a preto ho používam na tváre mojich krpcov. Počas letných dní je na pokožke dôležitý vysoký ochranný faktor a vrstvu treba pravidelne obnovovať. Tento vreckový krém je možné mať vždy po ruke. Nemá absolútne žiadnu vôňu. Má žltkastý nádych, konzistencia je trošku hutnejšia a rozotiera sa ťažšie. Zanecháva jemnučký biely film na pokožke, čo mne osobne ale vôbec neprekáža, pretože aspoň jasne vidím, kde je tvár dostatočne natretá a kde nie. Pre správnu ochranu musí byť pokožka natretá v dostatočnej vrstve. Testovala som ho aj na sebe a musím povedať, že sa mi páčil výsledný jemne matný efekt na pokožke. :)
  • - Zloženie vhodné pre deti aj citlivú pokožku
  • - Vysoký ochranný faktor
  • - Malé "kabelkové" balenie
  • - Bez vône
  • - Na pokožke pôsobí matne
  • - Zanecháva biely film (mne to neprekáža)
  • - Ťažšie rozotieranie
nikki2201  10. aug 2022

Krém na opaľovanie pre deti, ktorý aj naozaj chráni ich telíčka a tváričky

Tento krémik som nepoznala, značku Alverde samozrejme áno. Je to SPF 50, čo deťom (hlavne menším a takým čo naozaj slniečko nemusia) je potrebné v lete dávať.
Mňa úprimne trošičku odrádzalo to, že je po nanesení biely a až časom sa samozrejme vstrebáva. Spájam si to ale s tým, ako som sama bola dieťa a neznášala, keď nás mama so sestrou obe natrela v štýle "vápenka" na každej dovolenke.
Čo ale oceňujem je, že je ozaj vodoodolný a je to aj vidieť tým, že dieťa je celé biele aj keď vlezie a vylezie z vody...ten film na pokožke stále ostáva.
Používam ho hlavne pri malej na partie, kde sa dá škaredo a bolestivo spáliť + na tvár.
  • - vodoodolnosť
  • - vysoký faktor ochrany
  • - šikovné, malé balenie (aj do kabelky a stále po ruke)
  • - biely film (ale to je len môj názor a môj pocit)
  • - Samozrejme ten biely film je aj plus, pretože je vidno, že tento krémik je naozaj vodoodolný.
nikelca  9. aug 2022

Ideálny pre malých upírov

Tento krém odporúčam naozaj každému, nesmie chýbať cestou na kúpalisko vďaka vodeodolnosti, výborne sa vstrebáva aj rozotiera. Za mňa je to jednotka, nosím ho pri mojich upírikoch zo sebou aj cestou do obchodu :)
  • Ľahko sa rozotiera
  • Chráni pred slnkom
  • Vodeodolný
  • Nevyleje sa v kabelke
  • Dobre sa vstrebáva
xxxxxnnnnn  8. aug 2022

Vodoodolný krém do vrecka

Používali sme hlavne na tvár troch detičiek. Za nás na jednotku. Cením hlavne vodoodolnosť, keďže mám doma plavcov. Jemný a príjemný krém.
  • - balenie do vrecka
  • - vodoodolný - maximálna spokojnosť pri deťoch plavcoch
  • - vysoký ochranný faktor
lujzamisko  3. aug 2022

Opaľovanie bez problémov

Kremík spravil na chvíľku biely filter a pekne sa vstrebával. Aj po okúpaní ho bolo cítiť na pokožke, že stále tam je a nie je zmytý. Veľmi odporúčam, balenie skvelé na cesty.
  • Vôňa, ochrana, veľkosť balenia
  • Pre nás žiadne
ja_mi  27. júl 2022

Biela tvár

Krém po nanesení ostáva cca do 5 min. ako keby biela tvár. Potom sa vstrebe .
  • Vysoká ochrana
  • Dlhšia vstrebateľnosť.