Fisher-Price Prasiatko pokladnička

S veselým prasiatkom Fisher-Price nebude veru nikdy nuda. Vaše ratolesti naučí počítať od 1 do 10 a zabaví ich pomocou 30 rôznych melódií, zvukov a fráz . Vďaka farebným žetónom, ktoré sú ľahko uchopiteľné aj pre malé prstíky, si detičky precvičia jemnú motoriku . Nesmieme zabudnúť ani na to, že sa prasiatko pohybuje a poskakuje . Po stlačení rypáčika dokonca krochká a vibruje! To sa bude vašej ratolesti celkom určite páčiť.

Kde kúpim Pokladničku prasiatko od Fisher-Price?

Prečítajte si, ako dopadlo testovanie mamičkami z Modrého koníka:

Hodnotenia a skúsenosti s Fisher-Price Prasiatko pokladnička

Máš skúsenosť s Fisher-Price Prasiatko pokladnička?
lenka095  16. aug 2022

Pekná hračka

Toto prasiatko- pokladničku sme dostali, keď mal syn 9 mesiacov. Výrobcovia uvádzajú, že je vhodné od 6-36 mesiacov. Funguje na princípe pokladničky- dieťa do nej hádže jednotlivé mince- označene rôznymi symbolmi, číslami 1-10 a mince sú rozlíšené aj farebne. Pri vkladaní mincí prasiatko (od čísla 6 šušľavo) počíta a po vložení všetkých mincí prasiatko zaspieva a aj zatancuje- zavibruje. Taktiež (dosť dlho) vibruje aj po stlačení nošteka. Pri otváraní dvierok taktiež rozpráva protiklady: otvorené/zatvorené, dovnútra/von…
Túto hračku máme asi 1,5 roka a oceňujem na nej bezpečný dizajn bez ostrých hrán vhodný pre deti, nezničiteľnosť- funguje aj keď už spadlo, pripadne sa na ňu syn postavil. Cca od 1. roku syn už vedel do prasiatka pekne vkladať mince, ale keď mal 9 mesiacov tak sa bál dlhého vibrovania pri stlačení nošteka.
Aj teraz- takmer ako 2,5 ročný sa syn s prasiatkom rád zahrá, dokonca prasiatko stále zaujme aj 5 ročného bratranca, keď pride na návštevu. Akurát mince sa nám veľmi často strácajú- sú tenké, tak sa ľahko zasunú pod gauč, komodu… no našťastie majú dostatočnú veľkosť-priemer na používanie malými deťmi.
  • Bezpečný a zaujímavý dizajn
  • Ideálne na rozvoj motoriky, učenie farieb, čísel, vzorov…
  • Prasiatko vydáva zvuky, tancuje
  • Odolnosť pri používaní deťmi
  • Šušľave počítanie od čísla 6
  • Málo pesničiek
maggie20  26. máj 2022

Rozkošné prasiatko

Deti sa s ním celkom pekne prehrajú, bola to dobrá investícia
  • odolné, vydží aj horšie zaobchádzanie
  • zabaví dieťa
  • Je dosť ťažké
lenkavalova  23. apr 2022

Prasiatko

Roztomilé prasiatko, ktoré dieťa zabaví a naučí
  • Hranie, trasenie
  • Rozvoj motoriky
13natalka16  20. apr 2022

Super hračka na precvičenie jemnej motoriky

Veľmi príjemná hračka- dcérka ma 1 rok, krásne sa naučila hádzať korunky do prasiatka. Ideálne na trénovanie jemnej motoriky. Časom využijeme aj na počítanie!
7kristina  24. mar 2022

Skvelá hračka

Prasiatko môžem odporučiť všetkými desiatimi 🙂. U nás je využité od prvého dňa a ešte dlho využívané aj bude 😉. Prasiatko ma široké využitie pri hrách, vhadzovanie/šetrenie mincí, počítanie mincí, učenie sa farieb, rozpoznávanie protikladov a mnohé ďalšie. Výhodou je možnosť si nastaviť rôzne úrovne hlasitosti. Najväčšie potešenie je, keď prasiatko po vložení všetkých mincí zavibruje 🤩.
  • Nastavenie hlasitosti
  • Farebné prevedenie
  • Edukatívnosť
  • Rozvoj motoriky
00kvetinka00  4. feb 2022

Laska na prvé kviknutie

Prve co dcerka rano urobi je hladat prasa (vecer ho schovam vzdy inde tak rano hlada a ja mam cas na rychlu kavu-dakujem prasiatko🥰)
Mala je na nom zavisla ... korunky stale hladame kade tade (to mam nastarosti ja aby som nevisla s cviku vsetkych 10koruniek pokope)
  • Navikova hracka
  • Roztomile
  • Podporuje motoriku
  • 2urovne hlasitosti
  • Da sa vipnut
  • Baterky (ale co neurobite pre dieta)(ale tak mesiac aj daco vydrzia)
  • Nahradne korunky neviem ci maju v ponuke
pattinka  28. jan 2022

Šetriace prasiatko 🐷

Prasiatko skvele zabaví malých i väčších sporiteľov 🙂 zaberie síce viac miesta, ale je s ním zábava. Takmer ročné dieťatko sa s ním zabaví aj pol hodinku aj keď je už trošku okukané u nás, stále je s ním veselo. Aj väčšie deti baví vyhadzovať mince doň a počúvať počítanie a pesničky. Skvelý bonusom je, že väčšie deti sa s ním naučia počítať do desať. Naše návštevy vždy povedia, jeej, aké milé prasa 🥰
  • Baterky vydržia celkom dlho aj pri intenzívnom hraní
  • Príjemné melódie
  • Hlasitosť
  • Odolnosť hračky pri náraze 🙂
  • Niekomu môže vadiť intenzívna hudba
domichrumi  11. jan 2022

Veľa muziky za málo peňazí

Túto hračku odporúčam stále keď sa ma kamošky spýtajú na tip, čo také by sa asi hodilo ich drobcom k narodkám :-)
U nás je prasiatko naplno využívané už druhý rok. Zabaví sa pri ňom aj staršia (4,5r) aj mladši (2r). Prasiatko má potenciál ponúknuť zábavu mladším aj väčším deťuchám. Vďaka vkladaniu mincí si dieťa precvičí jemnú motoriku, prasiatko vydáva aj rôzne zvuky a spieva pesničky kde sa drobec nenápadne zoznámi s číslami alebo protikladmi. Každá minca má inú farbu, na jednej strane mince sa nachádza číslo a na druhej strane rôzne tvary.
  • cenovo dostupné
  • dieťa sa hravou formou zoznámi s číslami, farbami a protikladmi
  • precvičuje si jemnú motoriku a trpezlivosť
  • je trošku robustnejšie
  • po vyslovení niektorých fráz prasiatko začne vibrovať čo nás sprvu dosť vystrašilo keďže sme to nečakali :-D
katarina414  24. nov 2021

Šetrím si ja korunky

Prasiatko - hračka, ktorá sa u nás teší obľúbe už rok. Je to veľmi pekné a kvalitné. Spieva, trasie sa, rozpráva, podporuje jemnú motoriku, koordináciu oko-ruka. Naučí dieťatko farby, počítať, sústrediť sa.
  • Vzhľad
  • Funkcie
  • Edukačnosť
  • Výdrž baterky
  • Slabšie baterky nedokážu utiahnúť všetky funkcie - nezaspieva celú pesničku.