Jessa nature menštruačné nohavičky, 1 ks

Pohodlný tvar nohavičiek vám ponúka vysoký komfort a rovnakú ochranu ako bežné hygienické vložky. Vďaka vysoko absorpčnému jadru je tekutina odvádzaná do vnútra bielizne a fixovaná po dlhý čas. Zápach? Žiaden! Priedušný povrch zo 71 % bio bavlny vám zaručí dlhotrvajúcu sviežosť a túto výnimočnú bielizeň tak môžete nosiť po celý deň. Navyše nohavičky možno po použití jednoducho vyprať v práčke. Menštruačné nohavičky Jessa nature – špeciálna bielizeň pre váš pocit istoty a pohodlia.

Kde kúpim Jessa nature menštruačné nohavičky

#test_dm44

Hodnotenia a skúsenosti s Jessa nature menštruačnými nohavičkami, 1 ks

Máš skúsenosť s Jessa nature menštruačnými nohavičkami, 1 ks?
blonde_bella  27. aug 2023

Nekomfortne

Mám aj inú značku a tie k telu prilnu oveľa lepšie...
Toto je dosť nekomfortne...nosím ich Max doma.
penelope10  18. aug 2023 Overená recenzia

Skvelá voľba

S menštruačnými nohavičkami som skúsenosť nemala. Toto bolo po prvý krát Čo sa týka nosenia, nemám čo vytknúť, sú príjemné, elastické, proste pohodlné. Možno by som privítala, ak by boli o čosi tenšie.
  • pekne sa prisôsobia
  • mohli by byť tenšie
amnesia  8. aug 2023 Overená recenzia

Fajn pomôcka

Nohavičky sú fajn ako podporný kúsok, ktorý zabraňuje pretečeniu v prípade, že používate tampón alebo kalíšok. Samy o sebe ako jediná menštruačná pomôcka vhodné nie sú. Dobre sedia a majú pekný strih, hoci sú to nohavičky s dosť vysokým pásom. Ako ekologická a aj ekonomicky ľúbivá alternatíva k intimkám sú super kauf.
  • Vhodný doplnok menštruačných pomôcok
  • Neprispôsobená veľkosť štandardným konfekčným veľkostiam

Spoľahlivá ochrana

Nohavičky som skúšala od tretieho dňa MS - na noc, bez akejkoľvek inej ochrany a obstáli na 1. Pri najsilnejšej fáze cyklu by som bez tampónu alebo kalíšku odvahu ale nemala. Sedia fajn, ale odporúčam zvážiť veľkosť pri nákupe, keďže bežne nosím spodné prádlo veľkosti S a v tomto prípade mi M sedí dobre, hoci okolo nôh by mohli trochu lepšie doliehať. Som spokojná a určite si kúpim ďalšie. Škoda, že nemám porovnanie s drahšími značkami.
  • Spoľahlivo chránia pri slabom krvácaní
  • Poistka pred pretečením vo dne aj v noci
  • Cena v porovnaní s konkurenciou
  • Nesedí veľkosť
  • Nie sú vhodné na silnú menštruáciu
  • Zelený lem
kacena85  6. aug 2023 Overená recenzia

Super novinka 👌

Vyskúšala som ich počas dňa aj cez noc a som nadmieru spokojná. Žiadna nehoda sa nekonala, sú super pohodlné a hlavne neťahajú, pekne sedia a sú priedušné 💯
  • Priedušné
  • Pohodlné
  • Pekne sedia
  • Nepretekajú
  • Prepratie v rukách

Pocit istoty na konci menštruácie

S menštruačnými nohavičkami už máme doma skúsenosť. Drahšia konkurencia má oblasť na vložku o dosť hrubšiu, ale zatiaľ som nenašla nohavičky, na ktoré by sa dalo stopercentne spoľahnúť. Platí to aj pre tieto Jessa. Čo sa týka nosenia, nemám čo vytknúť, sú príjemné, elastické, proste pohodlné. Vidím v nich potenciál na posledné dni ms, keď už tečie krv len sporadicky, ale žena stále potrebuje ochranu. Isto si ešte dokúpim, lebo jedny sú na jeden cyklus málo. Ja nosím veľkosť 38/40 a boli mi akurát, nikde nerezali ani nepadali. Odfotila som aj pás v nenatiahnutom stave, možno to niektorým ženám pomôže pri určení správnej veľkosti.
  • príjemné na nosenie
  • poskytujú pocit ochrany pri slabších/posledných dňoch ms
  • priaznivá cena oproti konkurencii
  • nenahrádzajú vložku pri bežnej menštruácii
  • treba viac kusov na jeden cyklus

Nohavičky

Bola som voči nim dosť skeptická. Je to dobrá skúsenosť, ale asi zostanem pri vložkách. Tieto nohavičky sú určené aby sa nosili s tampónom alebo vložkou. Nie sú absorpčné, len chránia pred pretečením.
  • vrchný materiál - 71 % bio bavlna - priedušný a komfortný
  • ekologické
  • rýchlo suché
  • skôr sú taký doplnok k vložke
puskaruka  3. aug 2023 Overená recenzia

Menštruačné nohavičky

Bola to moja prvá skúsenosť s menštruačnými nohavičkami práve so značkou Jessa. Odradili ma na ďalšie používanie bez vložky, práve kvôli ich prepieraniu. Budem ich ďalej používať spolu s vložkou, kvôli náhodnému pretečeniu vpredu alebo vzadu. Tieto nohavičky zachránia takéto nehody.
  • Dobre sedia na postave
  • Pohodlné
  • Savé jadro
  • Zelená guma

Jessa nature menštruačné nohavičky

Po vyskúšaní na dovolenke som bola veľmi milo prekvapená. Veľmi sú bezpečné, príjemné a ekologické. Určite si ich nakúpim viac kusov do mojej výbavy. ❤ Vyskúšané aj v 🌊.
  • Pohodlný tvar
  • Elastické
  • Vysoko absorpčné
  • Ekologické
  • Priedušné
  • Vyrobené z bio bavlny
  • Jednoduché pranie
  • Rýchle sušenie
  • Vysoký pás s gumou, dobre držia na tele
danielaj  1. aug 2023 Overená recenzia

Menštruačné nohavičky Jessa

Bola som príjemne prekvapená, že to funguje. Aj keď zo začiatku som sa kontrolovala hádam každých 10 minút. Materiál je príjemný, netlačí, nohavičky dobre sedia a hlavne neprepustili ani kvapku. Po opraní veľmi rýchlo uschli.
  • Pomer ceny a kvality
  • Bezpečné
  • Príjemný materiál
  • Dobre sedia
  • Asi len tá zelená guma, mohla by byť v rovnakej farbe ako nohavičky.
patkaaaa  17. júl 2023 Overená recenzia

Nohavičky

Veĺmi som sa tešila ale sklamali ma material je tuhy, v miestach stehien ma režu a ta zelena guma priserne tlaci.
  • Tuhý material
  • Zelená guma prišerne tlačí
  • V oblasti stehien režú
kittie28  10. júl 2023

Spokojnosť

Bola som skeptická,ale som maximálne spokojná
barbora100785  8. júl 2023

Sú super

Dobre sa nosia, nieje čo vytknúť
  • Dobre sa nosia

Moja skúsenosť s menštruačnými nohavičkami Jessa

Ja som veľmi spokojná, sú porovnateľné so Snuggs.
Ja mám silnejšiu menštruáciu a zatiaľ som nikdy nepretiekla s týmito nohavičkami.

Po použití ich treba predprať ručne v studenej vode, potom do práčky najlepšie na 30 stupňov a bez aviváže.

Pridávam fotku ako sedia pod legínami (že sa nezarezavaju)
  • Pomer cena - kvalita
  • Pekne sedia, nerobia škaredú postavu pod oblečením
  • Možno tá zelená guma