Mivolis kapsuly na vitálne vlasy, 60 ks

Mivolis kapsuly na vitálne vlasy, 60 ks – predstavujú výživový doplnok s vitamínmi a minerálnymi látkami. Obsiahnuté prvky ako biotín, selén či zinok prispievajú k udržaniu zdravých vlasov. Meď prispieva k zdravej pigmentácii vlasov. Pridané vitamíny vlasy posilňujú.

Kde kúpim Mivolis kapsuly na vitálne vlasy, 60 ks

#test_dm44

Hodnotenia a skúsenosti s Mivolis kapsulami na vitálne vlasy, 60 ks

Máš skúsenosť s Mivolis kapsulami na vitálne vlasy, 60 ks?
ivi1010  3. nov 2023

Oxid titaničitý

Tieto tablety užívam dlhodobo aj som s nimi spokojná, až som si všimla na DM stránke recenziu, že tento produkt obsahuje Oxid titaničitý E171, a po prečítaní nejakých článkov sa písalo, že môže byť aj karcinogénny. Preto ho pravdepodobne vysadím..
rybkaa  7. aug 2023 Overená recenzia

Vlasové vitamíny

Balenie obsahuje 60 kapsúl, teda kúra postačí na 2 mesiace, čo je pri ich cene výborné. Kapsule sú naplnené práškom, ľahko sa prehĺtajú, nezanechajú ťažký pocit na žalúdku. Obsahujú zmes vitamínov a vitamínov prospešných pre zdravé, lesklé vlasy, redukujú padanie.
Užívala som ich len krátko na to, aby som vedela objektívne posúdiť ich účinok, chce to dlhodobé užívanie, mám ťažké, husté vlasy, ktoré mi ale veľmi padajú. Počas užívania sa to mierne zlepšilo.
  • Komplexná zmes vitamínov a minerálov bez nutnosti užívať ďalšie doplnky
  • Ľahko sa prehĺtajú
  • Stačí 1 kapsula denne
  • Vhodné až od 18 rokov
tinibini  7. aug 2023 Overená recenzia

Dúfam v zázrak

Tabletky užívam denne, zatiaľ pozorujem iba znížené padanie vlasov. Výživový doplnok obsahuje biotin, selén a zinok, takže všetko, čo zdravé vlasy potrebujú. Bez obsahu gluténu a laktózy.
  • Veľa kapsúl v jednom balení
  • Dobré zloženie
  • Bez gluténu a laktózy
  • Dobrá cena
  • Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy

Fáza skúšania účinkov

Beriem poctivo od prvého dňa, pretože s vlasmi mám ozaj dlhodobý problém. Vstúpila som si do svedomia a začala som popritom používať aj kofeínový šampón, takže bojujem zvonku aj zvnútra. Aj tak však ešte účinky nedokážem ohodnotiť. Vlasy sa mi zdajú trochu pevnejšie a menej elektrizujú, ale potrebovala by som, aby menej padali a rýchlejšie rástli. Určite doberiem celých 60 kapsúl a budem veriť, že im to pomôže.
  • je tam všetko, čo sa na vlasy odporúča
  • treba dávať pozor pri bratí iných výživových doplnkov, aby ste neprekročili odporúčanú dennú dávku, keďže sú tam zložky 100 % ODD
bubo27  4. aug 2023 Overená recenzia

Vitamíny pre vlasy

Mám slabé a jemné vlasy, ktoré padajú. Vyskúšala som kapsule a naďalej aj budem užívať, pretože mám pocit menšieho podania vlasov!
Balenie 60 kapsúl je super! Plné vitamínov hlavne teraz v lete, keď vlasy ničí aj slnko a teplo, tak nie je o čom. Istotne treba ísť do tejto kúry.
  • Balenie 60 kapsúl
  • Vitamíny pre naše zdravé vlasy
  • Ľahko prehĺtateľné
puskaruka  4. aug 2023 Overená recenzia

Vitaminy na zdravé vlasy

Oceňujem bohaté zloženie kapsúl, ktoré sú plné vitamínov na krajšie, bohatšie, lesklejšie vlasy. Aby som spozorovala zmeny na svojich vlasoch, je potrebné ich užívať dlhšie. Budem ich užívať naďalej. Balenie obsahuje 60 kapsúl.
  • Obsah balenia 60 kapsúl
  • Ľahko sa prehĺtajú

Po dvojtýždňovom užívaní som spozorovala, že moje vlasy menej padajú

Mivolis tablety je komplex vitamínov a minerálov ktoré prispievajú k tomu, aby sme mali zdravé vlasy.

Balenie obsahuje až 60 tabliet, čo je za mňa dostatočné množstvo na to, aby človek už po jednom balení vedel, či mu tento komplex vitamínov sadol. Ja som ( zatiaľ ) tieto vitamíny skúšala niečo málo cez 2 týždne a po tých cca 2 týždňoch som spozorovala, že mi vlasy menej padajú. Kapsule sa ľahko prehĺtajú.

V užívaní kapsúl ale nekončím, keďže sa ich odporúča užívať dlhšie.
  • - balenie až 60 kapsúl
  • - vlasy menej padali
  • - ľahké prehĺtanie

Vlasy hustejšie, pevnejšie, žiarivejšie

Mivolis kapsuly mi pomohli asi pred dvomi mesiacmi, keď som si všimla, že moje vlasy sú slabé, lámavé a bez lesku. Používala som ich každý deň podľa návodu a musím povedať, že som veľmi spokojná s výsledkom. Moje vlasy sú teraz pevnejšie a žiarivejšie. Cítim sa sebavedomejšie a mám pocit, že som omladla. Neužívam ho dlho, preto negatíva neviem zhodnotiť. Napriek tomu by som tento produkt odporučila každému, kto chce mať zdravé a krásne vlasy. Dávam mu 4 hviezdičky z 5.
  • vlasy sú teraz pevnejšie a žiarivejšie.

Mivolis

Zatiaľ je krátky čas na posúdenie, či ozaj pomáha, ale verím, že áno. Zdá sa mi, že mi menej padajú vlasy a sú menej suché.
  • myslím, že mi menej padajú vlasy
  • sú silnejšie
  • menej suché
  • tablety sa celkom dobre prehĺtajú
  • pre niekoho môže byť tableta problém