Pomarančová šťava dmBio

Vychutnajte si osviežujúcu 100 % pomarančovú šťavu dmBio (1 l) kedykoľvek počas dňa. Je vyrobená z pomarančov, ktoré pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva, a preto si zachovávajú vynikajúcu chuť. Šťava je vhodná na uhasenie smädu počas dňa. Môžete ju podávať samotnú alebo s trochou vody ako osviežujúci strík.

Kde kúpim pomarančovú šťavu dmBio?

Hodnotenia a skúsenosti s pomarančovou šťavou dmBio

Máš skúsenosť s pomarančovou šťavou dmBio?
tinibini  10. máj 2022

Oplatí sa vyskúšať

Super 100% pomarančový džús bez dužiny. Nechutí ani príliš sladko, ani príliš kyslo.
  • Bio produkt
  • 100% pomarančový
micinka1981  7. máj 2022

Pomarančový džús

Výborný 👍🙂
Očakávala som, že bude chutiť rovnako ako iné 100% pomarančové džúsy ale tento chutí úplne inak. Je sladko-kyslý, osviežujúci a aj deťom veľmi chutil. Aj po zriedení vodou má vynikajúcu chuť. Je bez aromatických látok, farbív, konzervantov...
Odporúčam vyskúšať. Jediné mínus je jeho vyšia cena.
  • Osviežujúci
  • Výborná sladko-kysla chuť
  • Vyšia cena
mravenek  7. máj 2022

Priemer

Džús bol lákadlom najmä pre naše deti, ale po ochutnaní boli sklamané z chuti. 😄 Vraj moc kyslý. Pre nás dospelých príjemné osvieženie.
  • Konzistencia
kacena85  6. máj 2022

Parádny džús

Džús nám chutil, je bez dužiny, čo ocenili moje deti. Má veľmi dobrú chuť a top chutí ľadovo vychladený. jediné, čo nám vadí je vyššia cena.
ro_manka  5. máj 2022

Určite osvieži

Pre nás chuťovo výborne vyvážený. Robievame aj domácu šťavu a tej sa tento džús veľmi podobá. Na prestriedanie, aby som nemusela umývať odšťavovač, super :)! Určite ho pri nákupe prihodíme do košíka, už sme to vlastne aj urobili :).
  • Vyvážená chuť
  • Čistá šťava
  • Vyššia cena
54tinka54  2. máj 2022

Fajn džús

Džús chutil fajn, nie tak umelo ako iné pomarančové džúsy, ale čakala som od neho trochu viac.
lllinda  2. máj 2022

Priemer

Tato pomarančová šťava nás veľmi nepresvedčila. Chuť pomarančov je nevýrazná, prevláda sladkokyslá chuť pre mňa veľmi umelého pôvodu. Vychladený chutí síce lepšie ako pri izbovej teplote, v tomto prípade som ale nenašla produkt, ktorý by som si šla do obchodu opäť kúpiť.
  • Bio
  • Umelá chuť
cica8  28. apr 2022

Není nad domáci...

Kúpila, vyskúšala ale není nad domáci džús,
mamkaveronika  27. apr 2022

Odšťaveny pomaranč

Ak chcete original džús tak toto ma tu chuť nedá sa porovnať co bežné kúpite..veľmi kyslé nemusíme ale toto bolo lahodné na pitie ...chuť aj vôňa...
1mimka18  17. apr 2022

Pomarančova štava test Dm

Milujeme pomarancove štavy, vyskusali sme uz vela druhov, aj tento Bio , bol dobrý, vôňa uzasna ale bol pre nas strasne presladený.
  • Bio kvalita
  • Zlozenie