Prostriedok na umývanie riadu Go for Expert Eco Friendly Tesco

Na umývanie riadu značkou Go for Expert Eco Friendly slúži Prostriedok na umývanie riadu (500 ml), ktorého postačí 5 ml, čo je zarovnaná čajová lyžička, na 5 l vody. Pokiaľ riad nie je silne znečistený, stačí prostriedku ešte menej.

Produkty Go for Expert Eco Friendly nesú európsku certifikáciu EU Ecolabel, ktorá zaručuje, že sú šetrnejšie k životnému prostrediu v porovnaní s bežnými prostriedkami. Všetky suroviny v nich použité pochádzajú z udržateľného zdroja a sú biologicky rozložiteľné.

Vďaka vysokému zastúpeniu účinných zložiek sú produkty hospodárnejšie. Sú navrhnuté tak, aby ich hlavný dopad na životné prostredie bol minimálny počas celého životného cyklu – od ťažby surovín, cez výrobu, balenie a dopravu, až po spôsob použitia a využitia.

Vlastnosti

• spĺňajú prísne ekologické štandardy,
  • obaly sú plne recyklovateľné,
  • nesú európsku certifikáciu Ecolabel - prešli nezávislým hodnotením, na základe ktorého spĺňajú prísne ekologické a bezpečnostné požiadavky,
  • sú uznávané v celej Európe.
Kde kúpim prostriedok na umývanie riadu Tesco Go for Expert Eco Friendly?

Hodnotenia a skúsenosti s prostriedkom na umývanie riadu 500 ml Go for Expert Eco Friendly Tesco

Máš skúsenosť s prostriedkom na umývanie riadu 500 ml Go for Expert Eco Friendly Tesco?
kesis  20. apr 2022

Pekne vyčistil všetko: hrnce, tanieriky, plech

Naozaj skvelý pomocník na umývanie riadu.
martinape85  17. apr 2022

Kuchynský pomocník

S prostriedkom na riad s veľmi spokojná, keďže si ľahko poradil s mastnotou aj pripečenými zvyškami na hrnci.
Vôňa je jemná, príjemná a oceňujem že nevysúša ruky ako ostatné prostriedky na riad, keďže s tým bojujem a ručnému umývaniu sa vyhýbam vďaka umývačke 😁.
  • Šetrný k pokožke
  • Jemná vôňa
  • Účinný na mastnotu a pripáleniny
  • Nenašla som
vive  17. apr 2022

Prostriedok na riad Expert

Čistiaci prostriedok na riad Go for Expert Eco Friendly Tesco ma príjemne prekvapil svojim účinkom. Jemná vôňa sa mi hneď zapáčila, ale hlavne efektívne odstraňovanie nečistôt a mastnoty z riadu je za mňa top. Jediné, čo by som zmenila je spôsob dávkovania, pumpičku na dávkovanie by som prijala viac, bolo by to jednoduchšie na aplikáciu.
  • Efektívnosť čistenia
  • Nevysušuje pokožku
  • Nespôsobuje alergickú reakciu
  • Spôsob naberania produktu, efektívnejšia by bola pumpička na dávkovanie
michi2912  17. apr 2022

Príjemný čistiaci prostriedok

Veľmi milo ma na úvod prekvapila jeho jemná a nevtieravá vôňa.
Príjemne pení v zmysle adekvátne užívaného množstva v porovnani s bežne používanými čističmi.
Umyl všetko, čo bolo k dispozícii pri umývaní riadu, či jemné zašpinenie alebo väčšiu mastnotu.
  • Vôňa (jemná, nevtieravá)
  • Recyklovateľný obal
  • Eko čistič
  • Umývacia schopnosť (umylo čo treba :) )
  • Jemnosť na pokožke
  • Penivosť
ooxy  12. apr 2022

Odporúčam

Tento prípravok na riad si určite ešte kúpim. Dobre odmastňuje a umýva riad, krásne vonia a super pení. Páči sa mi, že minimalizuje negatívne dopady na životné prostredie, rada kupujem eco produkty.
  • vôňa
  • účinnosť
  • penivosť
nikelca  12. apr 2022

Ideálny kamoš na kuchynskú linku

Som veľmi spokojná a môžem odporúčať
  • Príjemná jemná vôňa
  • Dobre umýva riad
  • Nedráždi pokožku na rukách
  • Ekologický
lenicka777  11. apr 2022

Riad

Prostriedok veľmi pekne vonia, dobre umýva mastnotu a sklo sa pekne leskne :). Výhodná cena, myslím, že si kúpim aj ďalšie balenie.
misurka7  11. apr 2022

Milo prekvapil

Prostriedok na riad zaujal svojou vôňou. Čo sa týka umývania tiež prekvapil, skúšala som hlavne na sklenených pohároch. Celkovo prekvapil pozitívne.
xxxxxnnnnn  9. apr 2022

Fajn pomocník

Prostriedok ma prekvapil jemnosťou. Riad bol po ručnom umývaní pekne čistý, bez šmúh.
  • - recyklovateľné balenie
  • - pekná jemná vôňa
  • - čistota riadu
katushkas  6. apr 2022

Skvelý eco pomocník 🌱🌱🌱

Tento prostriedok na umývanie riadu si ma získal hneď svojou príjemnou nevtieravou vôňou, pripomíňajúcu vôňu zeleného čaju. Riad po ňom ostáva čistý, lesklý a dostatočne odmastnený. Penivosť je slabšia, čo ale kvalitu neovplyvňuje. Určite odporúčam ✅✅✅
  • Dostatočne odmastňuje
  • Slabšia penivosť
zuzkasla  3. apr 2022

Prostriedok na umývanie riadu

Prostriedok na umývanie riadu ma príjemne prekvapil jemnou vôňou, je šetrný k pokožke rúk. Penivosť je pre mňa dostačujúca, výborne si poradil aj s mastnotou.
  • Penivosť
mima207  31. mar 2022

Odporúčam

Prostriedok na umývanie riadu Go for expert eco friendly tesco je veľmi šikovný pomocník v kuchyni a nielen tam.Stačí iba malá kvapka a výborne sa s ním umýva.
  • Šetrný na používanie
  • Nemá
anjelik9993  31. mar 2022

Stačí kvapka

Prostriedok na umývanie riadu je šetrný k pokožke, čo oceňujem keďže ja mávam často suché ruky. Vôňa je jemná kvetinová, nepení, ale to je normálne pri takýchto výrobkoch. Mastnotu zmyje dobre. Ja som spokojná.
  • Šetrný k pokožke.
  • Pekná vôňa.
  • Odstráni mastnotu.
  • Mne trošku tá malá penivosť vadí.
italy2  30. mar 2022

Malá kvapka silného pomocníka

Niekoľko dní skúšaný Go for Expert Eco Friendly Tesco prostriedok na riad. Stačila skutočne malá kvapka a mastnota bola rýchlo odstránená. Má iba jemnú vôňu, ale je šetrný k rukám.
  • Stačí malé množstvo
  • Účinnosť