SUNDANCE krém na opaľovanie Kids OF 50

SUNDANCE krém na opaľovanie Kids OF 50 (100 ml) spoľahlivo a účinne chráni jemnú a citlivú detskú pokožku pred slnečným žiarením. Vodoodolné zloženie bez parfumácie chráni pokožku ihneď po nanesení a aj počas šantenia vo vode. S obsahom UVA a UVB filtrov a vitamínom E zohľadňuje potreby jemnej detskej pokožky. Pokožka dieťaťa bude intenzívne hydratovaná a chránená pred UV žiarením. Neobsahuje UV filtre octinoxate a oxybenzone, bez okokrylénov.

Kde kúpim tuhé sprchovacie mydlo a šampón Kids s vôňou jahôd alverde?

Hodnotenia a skúsenosti so SUNDANCE krémom na opaľovanie Kids OF 50

Máš skúsenosť so SUNDANCE krémom na opaľovanie Kids OF 50?
tinibini  15. aug 2022

Asi najlepší opaľovací krém OF 50 čo som doteraz skúšala

Oproti iným OF 50 krémom, ktoré sme mali sa tento rozotiera úplne perfektne. Poskytuje dostatočnú ochranu aj pri silnom slnku, dokonca aj potom, čo sme boli v bazéne bolo cítiť na pokožke ešte krém, takže je fakt vodeodolný.
  • Vhodné pre deti a ich jemnú pokožku
  • Vysoký ochranný faktor
  • Vodeodolnosť
  • Dlhotrvajúca ochrana aj popri kúpaní
jordynka  14. aug 2022

Výborný

Opaľovací krém Sun dance kids 50 - faktor výborný, ale keďže išlo o krém a nie mlieko, ja som ho používala minimálne. Zato dcéram vyhovoval, každý deň ho brávali so sebou na pláž a používali ho po každom zaplávaní si, keďže mali pocit, že ho morská voda rýchlo "vymyla". Jemne vonia, ale štípe v očiach. Ťažšie sa rozotieral a zanechával taký mierny "film" na pleti.
  • - vysoký faktor
  • - jemná vôňa
  • - štípe v očiach
  • - ťažšie sa rozotiera
  • - je potrebné ho častejšie aplikovať, najmä po pobyte vo vode
sonkam  14. aug 2022

Ochrana pre deti

Opaľovací krém je vodeodolný, vďaka čomu je úplne super na využitie pri kúpaní. Má príjemnú vôňu, ktorá neprekáža ani detskému nošteku, ľahko sa rozotiera a naozaj dlho drží.
  • Ľahká aplikácia
  • Nerobí mastné fľaky vo vode
marikaheidi  14. aug 2022

Sundance kids krém na opaľovanie OF 50

Hneď ako sme prišli na dovolenku, sme z veľkého počtu naškrečkovaných opaľovákov vytiahli práve tento s vysokou ochranou pred slnečným žiarením, keďže sme nemali ešte základ. Pekne nás ochránil, pretože pri tomto hice sme boli skôr stále vo vode ako na pláži. Používali sme ho asi 5 dní, a potom sme ho vystriedali za menší OF sundance 30.
  • Vysoká okamžitá ochrana
  • Vhodná na citlivú detskú pokožku
  • Vodeodolný
  • Obsahuje vitamín E
  • Hydratuje
  • Pekný detský a praktický obal
  • Nemá
kachorra288  11. aug 2022

Ľahučko rozotierateľný krém s vysokým ochranným faktorom

Balenie nie je veľké, je fajn len tak do kabelky na kúpalisko, kde nezaberie veľa miesta. Ale opaľováky v spreji mi vyhovujú viac.
Nevonia takmer vôbec, veľmi nebadane cítiť takú tú typickú "krémoopaľovaciu" vôňu. Niekomu to prekáža, ale ja si aspoň pripadám ako na dovolenke 😁. Testovala som na sebe aj na 12m dcérke.
Konzistencia je úplne ľahučká, veľmi tekutá a rozotiera sa absolútne ľahko. Nezanecháva biely film na pokožke, je taký úplne jemný a neviditeľný, až som mala niekedy pochybnosti, či sme vlastne natretí 😁. Pri väčšom množstve bola pokožka dosť lesklá a trošku lepkavá. Účinnosť zhodnotiť úplne nedokážem - spáliť sme sa vôbec nespálili, ale ostrému slnku sa vyhýbame. :)
  • - Bez parfumov (len naozaj nebadaná vôňa)
  • - Ľahučká tekutá konzistencia
  • - Jednoduché rozotieranie
  • - Nezanecháva biely film na pokožke
  • - Balenie nie je v spreji
  • - Lesklý vzhľad pokožky po nanesení
  • - Lepkavý pocit po nanesení väčšieho množstva
nikki2201  10. aug 2022

SPF 50 + deti = leto

Priznám sa, že ja mám doma už veľkáčku, tak určite už SPF nehrotím ako kedysi (samozrejme svoje dieťa chránim).
Ale v balíčku na testovanie sme mali aj tento výrobok, tak sme ho skúsili (obe, dcéra aj ja).
A musím povedať, že je na tom celkom slušne. Mne sa strašne páčia tieto menšie balenia (áno, jasné, pri viacerých deťoch a viacerých dovolenkách by asi nestačilo).
Aj keď radšej mám krém na opaľovanie vo forme spreja (neznášam vrchnáky, keďže ma väčšinou nepočúvajú a hľadám ich miliónkrát na zemi 🤣), vydržala som to a prežila bez ujmy.
Krém sa ľahko rozotiera (na rozdiel od testovaného Alverde krému pre deti).
Nevonia, čo mne vôbec nevadí (ocenia to hlavne "citlivokožci").
  • - vysoký faktor ochrany
  • - bez parfumácie (pre citlivú pokožku)
  • - ľahko rozotierateľný
  • - praktické malé balenie
  • - vrchák(to vlastne ani nepovažujem za mínus, ale skôr za osobný pocit, skôr mám radšej krémy vo forme spreja)
sofitop  8. aug 2022

Veľmi ma prekvapil

Ochranný krém ma prekvapil tým, že bol extra dobre rozotierateľný. Veľké plus dávam vodeodolnosti a že je bez parfumácie. Natierala som sa dokonca aj ja, nielen deti. Môžem len odporučiť. Jedine vrchnák by som vymenila za striekaciu verziu, ale ako mínus to udať nemôžem.
Odporúčam a určite budeme používať ďalej.
misinka0611  2. aug 2022

Veľmi ľahká rozotierateľnosť

Ako už z názvu vyplýva, ako prvé musím vyzdvihnúť extra rýchlu a ľahkú rozotierateľnosť tohto vodoodolného opaľovacieho krému pre deti s OF 50.
Má veľmi slabú parfumáciu a je vhodný pre citlivú pokožku nielen detí, ale aj bábätiek. Môj syn je veľmi citlivý na opaľovacie krémy a preto každý musím najprv skúsiť na malej časti tela, pre prípad, že by sa vyhádzal. Tento krém mu nespôsobil žiadne problémy a obe moje deti dostatočne ochránil počas najväčších horúčav. Deti neboli spálené a mohli veselo “šantiť “ vo vode, samozrejme s pravidelným pretieraním sa. Krém tiež deti nevysušil.
  • - Vodeodolnosť
  • - Obstál aj na citlivej pokožke
  • - Veľmi ľahká rozotierateľnosť
  • - Pokožku ochránil pred žiarením
  • - OF 50
  • - Slabá a nevýrazná parfumácia
  • - Nelepí a nevytvára mastný film
  • - Rýchla vstrebateľnosť
  • - Pri pravidelnej návšteve kúpalísk, jazier príp. aj mora je 100ml pre 2 deti na sezónu nedostatočné množstvo
ja_mi  27. júl 2022

Skvelýýýý

Môžem len a len odporúčať. Kupujem ho už 2. rok a nedám dopustiť.
  • Rýchlo vstrebateľný.
  • Vysoká ochrana.
  • Pri pravidelnom používaní sa deti vôbec nespália a krásne opália.🙂
  • 1 kus na leto pri 2 deťoch nestačí.🤣