WC gél Go for Expert Eco Friendly Tesco

Aj k čisteniu WC je možné pristupovať zodpovednejšie a z radu výrobkov Go for Expert Eco Friendly je na to určený WC gél (1 l).

Produkty Go for Expert Eco Friendly nesú európsku certifikáciu EU Ecolabel, ktorá zaručuje, že sú šetrnejšie k životnému prostrediu v porovnaní s bežnými prostriedkami. Všetky suroviny v nich použité pochádzajú z udržateľného zdroja a sú biologicky rozložiteľné.

Vďaka vysokému zastúpeniu účinných zložiek sú produkty hospodárnejšie. Sú navrhnuté tak, aby ich hlavný dopad na životné prostredie bol minimálny počas celého životného cyklu – od ťažby surovín, cez výrobu, balenie a dopravu, až po spôsob použitia a využitia.

Vlastnosti

• spĺňajú prísne ekologické štandardy,
  • obaly sú plne recyklovateľné,
  • nesú európsku certifikáciu Ecolabel - prešli nezávislým hodnotením, na základe ktorého spĺňajú prísne ekologické a bezpečnostné požiadavky,
  • sú uznávané v celej Európe.
Kde kúpim WC gél Go for Expert Eco Friendly Tesco?

Hodnotenia a skúsenosti s WC gélom Go for Expert Eco Friendly Tesco

Máš skúsenosť s WC gélom Go for Expert Eco Friendly Tesco?
kesis  20. apr 2022

Záchod ako zo škatuľky :)

- Tak isto ako pri predošlých produktoch nenásilný vôňou, musím uznať že veľmi hustý ale pochopila som prečo.

- Po použití bola toaleta vyčistená a musím uznať veľmi lesklá, čo sa mi veľmi páčilo a dokonca si to všimli aj moji chlapci, čo je prinajmenšom u mňa veľký úspech.
michi2912  17. apr 2022

Čistota na wc

Prijemne čistí a vôbec nie je agresívny. Nastriekala som ho aj na zacikané špáry po menšom dieťati (ktorému sa občas podarí, že to ide mimo) a po nejakom čase vôbec nebolo vo vzduchu cítíť, že na dlažbe je vyliaty nejaký čistič, takže super.
  • Recyklovateľný obal
  • Eko čistič
nikelca  12. apr 2022

Záchod ako nový :D

Výborná dezinfekcia a čistota, ostáva u nás!
Som veľmi spokojná
  • Nezapácha
  • Vyčistí
martinape85  12. apr 2022

WC pomocník

WC gél Go for Expert Eco Friendly Tesco spoľahlivo vyčistil bežné znečistenie toalety. Oceňujem jemnú vôňu, ktorá nedráždi. Veľké balenie a príjemná cena 👌.
Výrobok nie je zbytočne parfumovaný ani farbený aby spĺňal prísne parametre a bol šetrný k prírode 🌱.
  • Jemná vôňa
  • Eco friendly
  • Netreba dlhé pôsobenie produktu
  • Nie je farbený, čo môže niekomu prekážať pri aplikácií do wc
romca410  11. apr 2022

Účinnosť a sviežosť

Voči tomuto produktu som bola skeptická. Už roky používam jeden prostriedok, ktorý ako jediný mi dokázal vyčistiť WC bez námahy, no tento gél sa mu vyrovná. Vyčistí záchod naozaj ako má a navyše oproti iným prostriedkom má príjemnú vôňu, ktorá nedráždi nos ani oči. Praktické veľké balenie a jednoduchá aplikácia.
  • Veľké balenie.
  • Jednoduchá aplikácia.
  • Príjemná vôňa.
  • Nedráždi oči ani nos.
lenicka777  11. apr 2022

Wc

Prostriedok má praktické balenie, príjemnú vôňu no neodstránil vodný kameň. Ale myslím, že úlohu splnil a špinu z WC vyčistil :).
misurka7  11. apr 2022

Spokojnosť

WC čistič prekvapil vôňou. Za mňa spokojnosť a určite si ho opäť rada kúpim keď sa minie. 😉
veronka2104  10. apr 2022

Čisté a voňavé wc

Výrobky Tesco Eco Friendly som dostala v rámci testovania. Čistič wc na prekvapil, nakoľko pekne vyčistil wc a navyše dobre voňal. Z flašky sa dobre dávkoval a obsah 1l je bonus.
  • vôňa
  • odstránenie vodného kameňa
  • obsah 1l
xxxxxnnnnn  9. apr 2022

Čisté wc

Čistič som dostala na testovanie a som spokojná. Príjemná vôňa sa šírila celým wckom. Spokojnosť, budem ďalej kupovať.
  • - pekné vyčistenie wc misy
  • - dal do poriadku vodný kameň a nečistoty
  • - príjemná vôňa
zuzu6612  8. apr 2022

Wc gél

WC gél Go for Expert Eco Friendly Tesco má veľmi príjemnú a jemnú vôňu. Vodný kameň odstraňuje dobre a rýchlo.
  • Doba pôsobenia
  • Nič
katushkas  6. apr 2022

WC gél Eco Friendly 🌱🌱🌱

WC gél Go for Expert Eco Friendly bol posledný z 3 testovaných produktov. Tak ako u ostatných 2, aj u tohto som ocenila najmä jeho prijemnú vôňu. Na čom mi ale skutočne najviac záležalo, bolo ako si poradí s usadenou špinou. Zvládol to skvele, veľmi dobre vyčistil, WC sa pekne leskne a nebola potrebná ani dlhá doba pôsobenia prípravku. Určite odporúčam ✅✅✅
  • Šetrný k prírode
  • Čisté a lesklé WC
  • Krátka doba pôsobenia
zuzkasla  3. apr 2022

WC gél

WC gél Go for Expert Eco Friendly Tesco má veľmi príjemnú vôňu, konečne necítim v celej kúpeľni vôňu octu. Výborne odstraňuje vodný kameň.
  • Výborne čistí
anjelik9993  31. mar 2022

Gél do WC

Pekne vonia, WC vyčistil dobre. Krátka doba pôsobenia, nádherný lesk. Je šetrný k prírode.
  • Šetrný k prírode.
  • Dobre čistí.
  • Pekne vonia.
italy2  28. mar 2022

Expert na WC

Prekvapil vôňou, obsahom a silou účinku. Silný pomocník na čistenie WC, krátka doba pôsobenia, nádherný lesk. Čistý domov, ale aj čistá príroda a to ma veľmi teší.
  • Obsah až 1l
  • Rýchlo pôsobí