Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Práve sa môžeš zapojiť do testovania

Skúsenosti s dm – babylove, všetko pre tých najmenších

Štedrá nádielka aj v januári? ;) Zapojte sa do testovania s dm drogerie markt a potešíme vás balíkom praktických pomocníkov zn. babylove. 🙂

Zapoj sa do testovania

Testovali sme

Skúsenosti s Plasmakosmetikou

Plasmakosmetika je unikátna kozmetika, ktorá posilňuje bunečnú regeneráciu kože, omladzuje a ochraňuje ju. 12 žien z Modrého koníka malo možnosť otestovať ju na vlastnej pokožke. Prečítajte si ich úprimné dojmy a pocity z testovania.

Skúsenosti s homeopatickým sirupom Stodal

Jeseň sa už nekompromisne hlási o slovo. A s ňou prichádza nielen čarovné obdobie plné farieb, voňavej škorice či teplých čajov, ale aj obdobie nepríjemných zdravotných ťažkostí, ku ktorým patrí aj kašeľ. Ak máte doma dieťatko, ktoré navštevuje kolektív, určite viete, o čom hovoríme ;) Preto sme vám prinieslo testovanie ako stvorené na chladné jesenné dni. Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich mamičiek. Podarilo sa im vďaka sirupu Stodal poraziť nepríjemný kašeľ?

Skúsenosti s čajmi Mistral

Ani sme sa nenazdali a jeseň sa hlási o slovo. V tomto chladnom počasí nezahreje nič tak dokonale ako šálka horúceho čaju. Ak si navyše zvolíte ten správny čaj, dokáže vás nielen zahriať, ale aj odohnať choroby a zdravotné ťažkosti, ktoré sa nad vami vznášajú ako čierne mračná. Vychutnajte si svoju chvíľku a prečítajte si úprimné recenzie našich mamičiek, ktoré testovali nový rad funkčných čajov slovenskej značky Mistral, ktorá je na Modrom koníku už vernou stálicou ;)

Skúsenosti so smotanovým jogurtom Ňuňu od Malého gazdu

10 mamičiek, ktorým záleží na kvalitných, slovenských a poctivých potravinách, testovalo spolu so svojimi malými maškrtníkmi smotanové jogurty Ňuňu od Malého gazdu. Prečítajte si, ako dopadlo toto chutné testovanie

Skúsenosti s cereáliami Ovsený Cheerios

Sú raňajky základom úspešného dňa? Jednoznačne! Vedia to aj mamičky z Modrého koníka, ktoré sa rozhodli spolu so svojou rodinkou otestovať chrumkavé ovsené cereálne krúžky Ovsený Cheerios a Ovsený Cheerios jablko & škorica. A ako dopadlo toto chutné testovanie? To sa dozviete v týchto 10 úprimných recenziách.

Skúsenosti so Sunar BIO

Tentoraz netestovali iba mamičky, ale na pomoc si prizvali aj svoje ratolesti. A ako dopadlo toto chutné testovanie nového radu Sunar BIO, v ktorom si malé maškrtné jazýčky pochutili na kapsičkách a chrumkách? Prečítajte si recenzie a presvedčte sa samy ;)

Skúsenosti s vlasovou kozmetikou Dixi

Vlasy sú tou najprirodzenejšou a najdôležitejšou ozdobou každej ženy. Nie nadarmo sa im vraví koruna krásy! Je preto dôležité, aby sme im venovali dostatočnú pozornosť a starostlivosť. Pretože iba zdravé vlasy zvýraznia vašu osobnosť a stanú sa skutočnou korunou krásy.

Skúsenosti s dm – uvedomelé stravovanie s dmBio

Chcete vedieť, ako dopadlo testovanie potravín zn. dmBio? Ako vyčarovať chutné a zdravé jedlá? Prečítajte si tipy a recepty našich mamičiek, ktoré vám ukážu, že uvedomelé stravovanie chutí viac ako výborne.