Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Práve sa môžeš zapojiť do testovania

Vaše skúsenosti s homeopatickým liekom Camilia

Máte doma malého drobca, ktorého trápia zúbky? Na toto testovanie hľadáme 10 detičiek, ktoré trápi prerezávanie zúbkov.

Zapoj sa do testovania

Budeme testovať

Budeme testovať čistiace produkty dm

Nové testovanie s dm - tentoraz pôjde o balík čistiacich prostriedkov, s ktorými bude upratovanie hračka, vyhlásime hneď, ako sa momentálna situácia upokojí a bežný život sa vráti do normálu.

Testovali sme

Vaše skúsenosti s produktami NIVEA Baby

Pohladenie jemnej detskej rúčky, hebké červené líčka a návyková bábätkovská vôňa. Detská pokožka je krehká, citlivá a jemná. Preto si zaslúži pozornosť a špeciálnu starostlivosť. Doprajte svojim drobčekom kvalitnú, rokmi overenú klasiku, ktorá je tu už niekoľko generácií.

Vaše skúsenosti s prípravkami Linola

Prečítajte si, ako dopadlo testovanie prípravkov Linola, vďaka ktorým dopriali mamičky pokožke presne to, čo si zaslúži.

Vaše skúsenosti s Nutrilon 2 Profutura

Materské mlieko je bez diskusií tou najlepšou výživou, ktorú môžete svojmu dieťatku dať. Niekedy ste však z určitých dôvodov nútené siahnuť po dojčenskom alebo batoľacom mlieku, pričom výber takéhoto mlieka nie je jednoduchý. Chcete vybrať to, ktoré bude najviac prospievať zdravému vývoju bábätka a podporovať jeho imunitný systém.

Vaše skúsenosti s oblečením Lull

Každá žena sa chce cítiť krásna v tom, čo má na sebe. Avšak tajomstvo krásy tkvie v tom, že sa cíti dobre a spokojne v tom, čo má na sebe. Cíťte sa krásne a spokojne aj v pohodlí domova. Slovenská značka pohodlného, kvalitného oblečenia Lull sa o to postará. 10 mamičiek si doplnilo svoj šatník o pohodlné, kvalitné kúsky, podelilo sa s nami o svoje dojmy a predviedlo nám štýlové outfity.

Vaše skúsenosti s Nutrilonom

Deti nám rastú priamo pred očami. Z malého, voňavého batôžteka je razom objaviteľ, ktorý skúma svet a každý deň sa učí nové veci. Každá mamička si želá iba jedno – aby bolo dieťatko zdravé, spokojné, a aby prospievalo a robilo pokroky. Následné a batoľacie mlieka Nutrilon, ktoré sa opäť o krôčik priblížili k materskému mlieku, sa postarajú o to, aby váš poklad dostal všetko, čo k správnemu vývoju potrebuje.

Vaše skúsenosti s Marťankami

10 moderných mamičiek a ich deti testovali nový rad obľúbených Marťankov - doplnkov stravy na podporu rastu, imunity a kognitívnych funkcií z portfólia Walmark vo variante sirupu a cmúľacích tabliet.

Vaše skúsenosti s prípravkami LIPIKAR AP+ od značky La Roche-Posay

10 mamičiek testovalo prípravky La Roche-Posay LIPIKAR AP+, aby doprialo citlivej, atopickej pokožke ich ratolestí tú najlepšiu a najjemnejšiu starostlivosť. Ak aj vy alebo vaše ratolesti bojujete so suchou pokožkou so sklonom k atopickému ekzému, prečítajte si, ako s týmito nepríjemnými kožnými problémami zatočiť.