Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Práve sa môžeš zapojiť do testovania

Skúsenosti s homeopatickým sirupom Stodal

Jeseň sa už nekompromisne hlási o slovo. A s ňou prichádza nielen čarovné obdobie plné farieb, voňavej škorice či teplých čajov, ale aj obdobie nepríjemných zdravotných ťažkostí, ku ktorým patrí aj kašeľ.

Zapoj sa do testovania

Skúsenosti s cereáliami Ovsený Cheerios

Hľadáme mamičky detí vo veku od 6 rokov, ktoré sa zaujímajú o vyvážený životný štýl a dajú si záležať na tom, aby celej svojej rodinke dopriali raňajky, ktoré majú nielen správne zloženie, ale aj skvelú chuť.

Zapoj sa do testovania

Budeme testovať

Budeme testovať smotanový jogurt Ňuňu od Malého gazdu

Už v pondelok 26.10. sa ozveme s novým „vyňunkaným“ testovaním, ktoré poteší všetky starostlivé mamičky, ako aj ich malé ratolesti 🙂

Práve testujeme

Skúsenosti s detskou kozmetikou HiPP ZOO

Čo hovoria na toto hravé testovanie plné zábavy nielen mamičky, ale predovšetkým jemná pokožka ich detičiek?

Skúsenosti s dm – uvedomelé stravovanie s dmBio

Sledujte priebeh testovania a inšpirujte sa tipmi a receptami našich mamičiek, ktoré vám ukážu, že uvedomelé stravovanie chutí viac ako výborne.

Skúsenosti s vlasovou kozmetikou Dixi

Vlasý sú korunou krásy – práve preto sa naše mamičky pustili do testovania tradičnej vlasovej kozmetiky Dixi, ktorá je overená generáciami.

Skúsenosti so Sunar BIO

Prejdú Sunar BIO kapsičky a chrumky tým neúprimnejším testom a ulahodia detským maškrtným jazýčkom? Sledujte testovanie Sunar BIO 🙂

Testovali sme

Skúsenosti s Dixi Svište

Deti rastú ako z vody a z malých bábätiek sú zrazu zvedaví, hraví a veselí prieskumníci, ktorí objavujú svet okolo seba. Zoznamujú sa s huncútstvami. Spoznávajú krásu a čaro prírody. Dennodenne sa učia novým veciam. A presne takýmto malým svišťom bolo venované toto voňavé a veselé testovanie. 10 malých svišťov a ich mamičiek sa vrhlo na testovanie poctivej slovenskej kozmetiky Dixi Svište, vďaka ktorej bolo kúpanie jedným veľkým dobrodružstvom a zábavou. To, či testovanie splnilo očakávania nielen detičiek, ale aj mamičiek, sa dozviete v recenziách nižšie.

Skúsenosti s Verbena cukríkmi a Sušienkami

Presvedčte sa vďaka testovaniu Verbena, že zdravý životný štýl môže aj chutiť. A ako perfektne, sladko a lahodne! V prípade produktov Verbena ide o spojenie dokonalých chutí, originálnych bylinkových extraktov a ovocia. Žiť v súlade so zdravým životným štýlom, dopriať svojmu telu výživné benefity a zároveň uspokojiť chuťové poháriky nikdy nebolo také jednoduché a chutné. 10 mamičiek malo možnosť ochutnať Verbena Sušienky a cukríky . Prečítajte si v nasledujúcich recenziách, ako dopadlo toto chutné testovanie.

Vaše skúsenosti s BEBA COMFORT HM-O

10 mamičiek a ich detičiek testovalo prvú a jedinú mliečnu dojčenskú výživu BEBA COMFORT HM-O s revolučným zložením podľa vzoru materského mlieka. A čo hovoria na testovanie nielen mamičky, ale predovšetkým brušká tých najmenších? Prečítajte si v nasledujúcich recenziách, či splnila prémiová dojčenská výživa ich očakávania.

Vaše skúsenosti s Baby Dove Derma Care

Detská kozmetika Baby Dove , ktorú otestovalo 10 mamičiek spolu so svojimi malými drobcami, je ideálna pre pokožku so sklonom k ekzémom, ako aj pre citlivú pokožku novorodencov.

Vaše skúsenosti s Coccolino

Naše posledné testovanie sa nieslo vo voňavom a hebkom duchu. Presne tak, 10 mamičiek testovalo aviváže a prací prípravok Coccolino. Ak aj vy zbožňujete vôňu a jemnosť čerstvo vypranej bielizne, prečítajte si ich recenzie plné postrehov, skúseností a odporúčaní.

Vaše skúsenosti s dm – starostlivosť o dieťa s babylove

Mamičky nedajú na dm drogerie markt a produkty babylove dopustiť. Prečítajte si ich úprimné recenzie a zistite, ako dopadlo testovanie produktov zn. babylove.

Vaše skúsenosti so Zlatý Bažant Radler 0,0 % Light

Vieme, čo potrebujú uponáhľané mamičky. Chvíľku oddychu a osviežujúci nealko nápoj k tomu. 10 mamičiek si vďaka nám užilo testovanie nových príchutí Zlatý Bažant Radler 0,0 % Light, ktoré sa postarali o ich chvíľky pohody.

Vaše skúsenosti s Powerlogy

Bez raňajok ani krok! Mamičky z Modrého koníka testovali spolu so svojimi ratolesťami funkčné, optimalizované produkty Powerlogy KIDS.