Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Testovali sme

Vaše skúsenosti s Linola

Farebná jeseň so sebou neprináša iba krásnu prírodu, ale aj chladnejšie počasie. Citlivá pokožka sa vtedy hlási o slovo a vyžaduje si zvýšenú starostlivosť. Predovšetkým detská pokožka, ktorá je extrémne jemná a krehká, si zaslúži výnimočnú starostlivosť. Naše mamičky dopriali svojej pokožke, ale aj pokožke svojich ratolestí, to najlepšie. Prečítajte si, ako zatočili so suchou, atopickou pokožkou.

Vaše skúsenosti s Fisher-Price

10 mamičiek a ich drobcov testovalo hračky od Fisher-Price. Hračky sú neodmysliteľnou súčasťou detského sveta plného radosti a smiechu. Hranie však nie je iba o zábave, ale aj rozvoji, učení a zdokonaľovaní jemnej motoriky či reči. Správne zvolená hračka sa postará o radostnú iskričku v očiach detičiek, zároveň však podporí aj ich vývoj a fantáziu. Preto prinášame testovanie hračiek Fisher-Price, ktoré potešia nielen detičky, ale aj rodičov.

Vaše skúsenosti so Sušienkami Verbena

Veríme, že každá žena má vďaka svojim deťom či blízkym sladký život. No každú z nás občas prepadne chuť na niečo sladké. Úplne ideálne je, ak je to v línii so zdravým životným štýlom. 10 mamičiek testovalo Verbena Sušienky, ktoré sú upečené zo starostlivo vybraných surovín s vyváženým obsahom živín. Okrem originálnej kombinácie byliniek a ovocia obsahujú vysoký podiel vlákniny, cereálny mix bohatý na výživné látky a naviac každá príchuť sa vyznačuje iným benefitom. Prečítajte si v nasledujúcich recenziách, ako dopadlo toto chutné testovanie.

Vaše skúsenosti so Somat prípravkami do umývačky

Nestačí mať doma umývačku, ale musíte do nej vybrať aj vhodný umývací prostriedok, ktorý zanechá váš riad čistý a lesklý. Značka Somat prichádza s novými gélmi do umývačky, ktoré sú vhodné aj pre kratšie umývacie cykly a dokonale sa rozpúšťajú. Somat Gold Gel je dostupný v 3 variantoch: Somat Gold Gel Anti-Grease, Somat Gold Gel Anti-Grease Lemon a Somat Gold Gel Neutra Fresh. Tiež si ich môžete zaobstarať v 4 rôznych veľkostiach, a to vo veľkosti 30, 55, 76 alebo 110 umývacích dávok.

Vaše skúsenosti s kávou Barzzuz

Viete, ako dopadlo voňavé testovanie káv Barzzuz? Doslova lahodne. Naše mamičky vám sprostredkujú chuť a vôňu kávy aspoň prostredníctvom slov a fotiek. Prečítajte si ich recenzie.

Vaše skúsenosti s gélovými kapsulami Persil

Pranie špinavej bielizne, to je nikdy nekončiaci boj. Zatiaľ nikto nevymyslel, ako nás od tejto domácej práce ušetriť... Takže zatiaľ môžeme len udržiavať našu práčku v chode a vyberať najúčinnejšie pracie prostriedky. Mamičky z Modrého koníka vyskúšali účinnosť gélových kapsulí Persil Discs 4v1.

Vaše skúsenosti s funkčnými čajmi Mistral

Farebné lístie poletujúce vo vzduchu, teplá deka, ešte teplejšie ponožky, dobrá kniha a šálka horúceho čaju, ktorý zahreje nielen telo, ale aj dušu. Aj u vás vyzerá ideálna jeseň nejako takto? Po aktívnom lete je teraz ten správny čas trocha spomaliť a užiť si voľné chvíľky. Aby boli tieto chvíľky relaxu ešte chutnejšie, 10. mamičkám sme dopriali testovanie ako stvorené pre toto obdobie. A ako zhodnotili mamičky nové funkčné čaje Mistral? Prečítajte si v nasledujúcich recenziách 🙂

Vaše skúsenosti s dmBio

Jedlo dnes nie je iba „palivo“ pre naše telo. Jedlo dokáže ľudí spojiť, zlepšiť náladu či potešiť. Jedlom dokážeme vyjadriť vďačnosť či lásku. Trápi vás intolerancia na lepok a vďaka tomu sa v jedle obmedzujete? Nerobte to, doprajte si slané, sladké, tradičné či netradičné jedlá a povýšte jedlo na niečo viac. S potravinami zn. dmBio dokážete vykúzliť dobroty od výmyslu sveta, i keď sa vy či vaši blízki s lepkom nekamarátia.