Aký (priestranný) športový kočík - Britax B-Motion Plus či Mamas&Papas Armadillo Flip XT?

Zodpovedané
7. mar 2020

Ahoj 🙂

Bola som pevne rozhodnuta pre Britax B-Motion Plus, kedze mam dobre skusenosti pri prvom dietati. Teraz som vsak objavila kocik Mamas&Papas Armadillo Flip XT a ostala som na vazkach. Ak by mi nevadilo neotocne sedenie a neriesim cenu - ktory je priestrannejsi, pohodlnejsi pre dieta?

Viem ze do Britaxu v pohode vojde 3 rocne dieta, o Mamas&Papas citam, ze je priestranny, ale nasla som realnu fotku v bazariku s cca 2rocnym dietatom a vela miesta tam teda nemalo 🤔 Dolezita je pre mna prave priestrannost a pohodlnost + velka strieska proti slnku.

Vdaka!

Ahoj,

ak je priestrannosť tvojou prioritou, nie je nad neotočný model.

Mamas&Papas Armadillo Flip XT je pekný a priestranný otočný kočík, ale otočnosť mu automaticky uberá na šírke a tiež priestoru nad hlavou. Takže sa nikdy niečomu tak priestrannému ako je Britax B-Motion 4 Plus v tomto ohľade nevyrovná. Naviac je to veľmi mestský, tvrdší model, takže ak si už bola v minulosti s Britax značkou spokojná, ja osobne by som jednoznačne išla s tvojím pôvodným plánom. Vydrží vám dlhšie a vieš, do čoho ideš.

Mamas&Papas Armadillo Flip XT

Britax B-Motion 4 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli