Aký stupienok, prípadne aj so sedátkom, ku kočíku Joie Versatrax?

Zodpovedané
3. sep 2020

Existuje prosím stupienok ku kočíku Joie Versatrax? Veľmi si neviem predstaviť, kam ho uchytiť; v obchode nám nevedeli poradiť.

Ďakujem

Ahoj,

k Joie Versatrax jednoznačne existuje stupienok, čo sadne, resp. tie dobré univerzálne sadnú určite. Kuk napríklad Bumprider či Lascal Buggyboard (Maxi), k nim vieš potom samostatne prikúpiť aj sedátku, čo sa na ne naklikne. Bude to ale stáť vcelku slušnú sumu peňazí (ak ich nevezmeš z bazáriku) a absolútne ti to zaberie miesto, ktoré teraz pri kráčaní pre nohy máš. To je daň za stupienok všeobecne a ešte viac daň aj za to sedátko, čo znamená aj väčší zabratý priestor. Ale aj väčšiu záťaž na konštrukciu kočíka, s ktorou tiež treba rátať. Kočík so stupienkom, +ešte aj sedákom, bude proste zaťažený a uvoľní sa skôr (kočík sa proste rýchlejšie ničí).

Joie Versatrax

Ak by si si rada ponechala priestor pre nohy, ale sedátko potrebuješ (a dvojkočík resp. single-to-double nie je možnosť, ktorú by si zvažovala), poradím ešte zvážiť Buggypod (hoc aj bazárový). Sedáčik tohto typu pripájaš na bok kočíka. Konštrukciu zaťaží, ale nebude až tak zavadzať. Skús kuk.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli