Anex Sport 2019 trojkombinácia pre prvé dieťatko - októbrovča

Zodpovedané
12. máj 2020

Ahoj Eli,

chcela by som vedieť, čo si myslíš o Anex Sport 2019. Čakám prvé bábätko, má sa narodiť v októbri. Veľmi ma zaujal tento typ kočíka, predávajú posledný kus v zľave za 599 € trojkombináciu. Som útlej postavy, štíhla, výška 162 cm, avšak pocitovo mi veľmi sadol, keď som si ho skúšala. Páči sa mi na ňom všetko.

Avšak neviem, či pri spomínanej trojkombinácii využijem športovú časť a obávam sa, že by som tú trojkombináciu potom nevedela výhodne predať. Vedela by si mi odporučiť podobný typ kočíka, napr. aj dvojkombináciu hlboká vanička a vajíčko, v nižšej cenovej kategórii?

Páčia sa mi pekné, štýlové kočíky, ale samozrejme aj praktické. Prosím napíš mi pár tipov, budem ti veľmi vďačná 🙂

Ahoj,

Anex Sport je veľmi fajn, čo sa týka jazdných vlastností, ako aj hlbokej vaničky, ale za mňa potom športová časť už podstatne zaostáva. Z môjho pohľadu ju viac nevyužiješ ako využiješ. A k predaju - poľské značky a všeobecne robustnejšie kombinácie s horším športiakom sa predávajú slabšie.

Anex Sport

Riešením je potom skôr lacnejšia a neskoršia investícia do ľahšieho neotočného kvalitného športiaka. Preto poradím Espiro Only, alebo 2v1 kombinácia ktorú využiješ ako hlbokú vaničku (primárne). A na športiak neotočného typu prejdete niekedy do roka a pol - tam poradím výborný a k tomu nižší Diono Quantum. Alebo potom drahší ale kvalitný kombinovaný kočík s priestranným a dobrým športiakom, ktorý neskôr isto predáš - niečo ako Baby Jogger City Premier, Moon Style alebo Jané Kawai a iné.

Espiro Only 2020

Diono Quantum

Baby Jogger City Premier

Moon Style

Jané Kawai

Bojím sa, že som od toho oblého tvaru dosť ustúpila, prepáč - ale zameriavam sa skôr na praktickosť a reálne využitie.

Z takých úplne že najlacnejších, ak chceš kombináciu ktorú neskôr vymeníš a nebude ti ľúto peniažkov - Kinderkraft Prime 2019, alebo možno Riko Basic (ale ten mi príde šialene ťažký, aj keď zasa, fakt je lacný - na nakladanie útlou osobou ale pravdu povediac skôr neodporúčam).

Kinderkraft Prime

Riko Basic Plus

A zasa z čisto hlbokých by som si na tvojom mieste vyskladala podvozok a vaničku Cam Dinamico Up. Je ozaj priestranná, ešte aj oblejšia a kočík je nižší.

Cam Dinamico Up

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli