Autosedačka - vajíčko Karwala Carlo. Nakliknem ho na kombinovaný kočík Moon ReSea S?

Zodpovedané
6. feb 2020

Viete mi prosim poradit, ci sa da vajicko Karwala Carlo nakliknut na adaptery kocika Moon ReSea S? Uz som sa pytala aj na vajicko zn. Jane, to sa vsak nakliknut na tento kocik neda. Mam k dispozicii tieto dve vajicka a nechcem kupovat adaptery zbytocne.

Dakujem

Ahoj,

Karwala Carlo, prakticky to isté ako Berber Carlo má takisto iné koncovky a na Maxi-Cosi adaptéry nesadne. Mimo otázku adaptérov, ale toto vajíčko by som ja z dôvodu bezpečnosti nepoužívala. Je to lacnejšie, slabé vajíčko.

Radšej odporučím bazárové Maxi-Cosi po jednom dieťati. Taký Cabriofix vydrží ozaj dlho. Je to bezpečná a aj priestranná autosedačka, dostatočne obľúbená na to, aby ich po bazároch bol dostatok. Pebble je tiež veľmi dostupný model. Z nových autosedačiek odporučím Joie Gemm - lacné no s dobrými výsledkami testov.
Obe ti na adaptéry k Moon ReSea S sadnú. A skutočne takúto lepšiu možnosť odporúčam omnoho viac ako lacné, staršie vajíčka nie tak celkom bezpečných značiek.

Moon ReSea S

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli