Camini Frontera 2018 alebo Britax Go Next 2?

Zodpovedané
21. feb 2019

Camini Frontera 2018 alebo Britax Go Next 2? Skúsenosti?
Ďakujem za odpoveď.

Ahoj,

porovnávaš dva typovo ozaj odlišné kočíky v úplne rozličných cenových kategóriách. Camini Frontera má pomaly polovičnú hodnotu a ak porovnávame s Britaxom v plnej kombinácii, je to snáď ešte menej. A tam nájdeš aj jeho kvalitu, resp. výkon. Je v súlade s cenou, ktorú za neho zaplatíš - teda treba rátať s určitými kompromismi a funkcionalitou pre tých menej náročných. Je pomerne novým modelom, takže skúseností nie je veľa. Táto poľská značka ešte nie je v širokej obľube, svoje meno si ešte len musí nájsť.

Camini Frontera

Keďže Britax Go Next 2 je na trhu iba krátko, nemá ešte veľa recenzií. Mamičky sú s týmto kočíkom extrémne spokojné pre jeho množstvo funkcií, priestor a v neposlednom rade aj skvelú ovládateľnosť. Ak si vyberáš medzi týmito dvoma modelmi, pre mňa je to jasné. Ak ti to rozpočet dovolí, tak Britax Go Next 2 je jasným víťazom.

Britax Go Next2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli