Cybex Balios S (Lux) 2020 - aké sú predné kolesá (vo verzii Silver)? Sú penové?

Zodpovedané
2. júl 2020

Ahoj Simon,

Rada vy som sa ta opytala, ako je to vlastne s kolesami (malymi) prednymi u tohto kociara. U verzie Black a Silver. Uvazujem o kupe... V okoli som videla tieto kociky len vo verzii Black - a co ma zarazilo boli predne kolesa. Boli penove ako u predchadzajucej verzii - a dost zjazdene, sem tam dierky. Ma verzia Silver kolesa ine? Take ako vzadu?... Dost vela mamiciek pise, ze kolesa maju rovnake, druhe zasa pisu, ze maju penove - tak neviem. Ja som videla nove verzie na ulici a ozaj boli penove. Nemam moznost v okoli ho vidiet v obchode... Pisala som tuto otazku aj na eshop... tam tvrdia ze su rovnake vsetky styri, co teda niesu... Pomozes mi vyriesit tuto zahadu?

Velmi pekne dakujem

Ahoj,

Cybex Balios S má kolieska vpredu z peny. Áno, sú iné ako vzadu, tam sú skôr také gumové. Predné sú však EVA pena s troškou pogumovania. Áno, bude na nich vidno ojazdenie (je to tak v každej farebnej verzii) a kamienky, ale komfort jazdy ostáva plus mínus rovnaký.

Ono je to relatívne cenovo dostupný model, takže na niečom sa to odrazilo. Každý kočík má to svoje.

Cybex Balios S

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli