Doplnky a náhradné diely pre Cybex Balios M - nájdem nejaké? Kde? Sedia aj z iného modelu?

Zodpovedané
3. feb 2020

Dobrý deň,

snažím sa nájsť na internete aj náhradné diely, ak by som do budúcna potrebovala - a aj doplnky, ako napríklad strieška... a chcela by som sa spýtať, či sú doplnky a diely kompatibilné napríklad z iného typu športového kočíka? Neviem sa nikde k tomu dopracovať.

Vopred ďakujem

Ahoj,

Cybex Balios M má len vlastné náhradné diely a doplnky - teda záleží, čo potrebuješ, ale nie je kompatibilný napríklad so strieškou a pod. z bratského Cybex Balios S.
Poťahy, kolesá je tiež potrebné mať jeho vlastné, originálne. Akurát univerzálne doplnky typu uni podložka, fusak budú sedieť, ale mimo nich, nie. Uni pláštenky, moskytiéry a pod. tiež zoženieš bežne (napr. DMkové).

Cybex Balios M

Cybex Balios S

Kde zohnať - no tým, že je to už v podstate neaktuálny model, voľne už nezoženieš skoro nič. Ak náhodou niečo budeš potrebovať, asi bude potrebné len lúskať bazárovú ponuku, či niekto nerozpredáva starší Balios M na diely.
A k textilným veciam ako strieška viem, že sa bežne dávajú ušiť. Je to aj optimálnejšie, lebo dizajn si tak vieš prispôsobiť. Nie je to ale nekvalitný kočík, že by som predpokladala, že sa ti časom postupne všetko rozpadne a budeš musieť meniť.

Ono Cybex ešte na stránke má Ferrari verziu, takže je aj možnosť, že napísať pre diel priamo výrobcovi môže byť úspešným krokom. Ale vyslovene objednať z eshopu nejaký diel nie je reálne.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli