Easywalker Rudey a ABC Design Salsa 4 - porovnanie kombinovaných kočíkov. Ktorý do mesta a nakladanie do auta (Rapid)?

Zodpovedané
14. jan 2021

Dobrý deň.

Termín mám v apríli a po dlho hľadaní a porovnávaní som.vybrala dva kočíky. EW Rudey a ABC Design Salsa. Neviem sa rozhodnúť, nakoľko sú obchody zatvorené a nevieme ísť porovnať.

Chcela som sa spýtať, čo si myslíte k týchto dvoch kočíkoch? Ktorý je lepší? Viem, že je to ťažko.

Bývame v meste, budeme aj často cestovať autom, ale kufor máme veľký (Škoda Rapid), na nejakú turistiku určite nepotrebujeme.

Ďakujem za radu.

Ahoj,

dá sa riešiť aj taký ozaj lacnejší model ako Easywalker Rudey. Je to kombinovaný kočík a z môjho pohľadu kvalitnejší, pevnejší, prepracovanejší. Iným slovom luxusnejší. Než sa ale do neho s vervou “obuješ” a objednáš ho, je dobré vedieť, že je tiež o niečo nižší, čo sa týka umiestnenia nadstávb na konštrukcii,a teda aj dizajnovo špecifickejší. Je ale vďaka tomu ozaj stabilný a rukoväť je vhodná skôr pre vyšších ľudí.

Easywalker Rudey

ABC Design Salsa je podľa mňa trošku lacnejšie urobený model, ak teda nehovoríme o nejakých Premium verziách. Kolesá má penové (oproti Rudey-ho gume) a celkovo je to vyšší, robustnejší a menej skladný kočík.

ABC Design Salsa 4

Ja osobne by som asi brala skôr EW Rudey. Páči sa mi viac dizajn aj spracovanie a super doplnky na dokúpenie. Takisto, lepšie sa skladá a aj s väčším kufrom túto vlastnosť oceníte. Plus, sedák sa mi zdá praktickejší.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli