Golfový kočík Elodie Details Stockholm k full-size športiaku. Oplatí sa mi?

Zodpovedané
28. feb 2020

Ahoj,

uvazujem o kupe golfaca Elodie Details Stockholm Stroller. Mam sportiak Moon Style, ktory budem vyuzivat asi najviac, nakolko ma maly 4 mesiace. Len ten Elodie sa mi paci, a aj cena je momentalne super. Pri predoslich detoch (3 deti) som mala iba sportak.

Vyhody-nevyhody? Oplati sa mi?

Ako - je mensi, o nieco lahsi. Viac menej by sluzil len sem tam na taky rychly presun.

Dakujem.

Ahoj,

na Elodie Details Stockholm Stroller je skutočne v poslednom čase vo výpredajoch - vďačíme za to plánovanému novému ED Mondo (ultraskladnému športiaku, ktorý teraz ide s módou tohto typu kočíkov).

Elodie Details Stockholm Stroller 3.0

Elodie Details Mondo

Čo sa modelu Stockholm Stroller týka, sú to klasické, aj keď luxusnejšie golfky. Znamená to, že na teréne je to trochu hrkálka a že to nie je najpevnejší model, najmä ak to porovnáš s klasickým športiakom; že ich budeš ovládať dvomi rukami (oddelené rukoväte veľmi neumožňujú jednoručné ovládanie), a tiež, že po zložení je úzky, ale aj riadne dlhý.

Ak by to bolo len na občasné používanie napr. v obchodoch a nenáročných prechádzkach a pochôdzkach, a naozaj sa ti páči dizajnovo aj celkovou myšlienkou, nie je to zlý nápad. Je to ozaj štýlovka, s ktorou v takých nákupných centrách i na ulici v meste vynikneš (najmä ak si k nemu kúpiš napríklad aj zladenú čapičku č iné z tých krásnych doplnkov, čo ponúkajú 😉 ). Na nahradenie športiaku to tak úplne nie je, ale ako doplnkový kočík je to (s ohľadom na nevýhody) pekný nápad.

Je ale pravda, že ja osobne sa (kvôli skladnosti, ovládateľnosti a aj to, ako drží konštrukcia tým, že má spojený stred) skôr preferujem tie cestovné, ultraskladné športové kočíky, ktoré mi prídu trochu praktickejšie na používanie. ALE pri doplnku, ako je ED SS, to až tak nezaváži, ak tá doplnkovosť a vyslovene rýchle presuny by boli prioritou.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli