Hauck Rapid 3R 2021 - názor, recenzie na športový kočík? Oplatí sa mi Britax BM4 vymeniť za Rapid?

Zodpovedané
29. jan 2021

Dobrý deň, chcela by som opýtať na kočík Hauck Rapid 3R 2021, keďže je to novinka nemá moc recenzií... Momentálne mám doma Britax B-Motion 4, tak či sa mi oplatí ísť do neho...

Ďakujem 🙂

Ahoj,

podľa mňa skôr nie. Resp. nepíšeš, prečo chceš meniť. Hauck značka je za mňa skôr slabšia - jednoduchšia, vhodná pre menej náročných rodičov.

A taký je aj Kauck Rapid 3R. Celkovo mi ale nepríde, že je to nejaký moc skvelý kočík, skôr trojkolka na nerovnosti pre menej náročných. Priestorovo ok, materiály slabšie. Ako, OK, ale taký kočík už máš. Skôr premysli, čo je zle a čo hľadáš.

Hauck Rapid 3R

Ja by som nemenila za niečo, čo nie je kvalitou vyššie. Radšej by som priplatila alebo pozrela bazár po kvalitnejšie značky. Napr. Baby Jogger City Elite.

Baby Jogger City Elite

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli