Jeden kvalitný - športový - kočík od narodenia (nemám kde skladovať vaničku), dobre odpružený

Zodpovedané
4. nov 2019

Ahoj!

Budeme mat druhe dieta a rozmyslam nad moznostou mat ho od narodenia v sportovom kociku (hlboku vanicku nemame potom kde skladovat). Neviem, ci existuje nejaky na to vhodny kocik, ktory by splnal kriteria: dobre odpruzenie, velky nakupny kosik, dlha strieska, otocny v oboch smeroch, uplny lah.

Da sa vyhnut trojkombinacii a mat na cely cas len jeden kocik? Mal by byt teda kvalitny, nech vydrzi. Auto mame velke, zmesti sa tam aj rozlozeny kocik.

Vdaka za odpoved.

Ahoj,

za mňa v tomto prípade, je jednoznačnou voľbou Britax Go Big2. Spolu s vložnou taškou/hniezdom, alebo len nejakou novorodeneckou podložkou (ktorú je vhodné mať v každom športovom kočíku, ak je používaný od narodenia) je neskutočne ovládateľný, pohodlný, až hojdavo odpružený a vydrží ti (kvalita aj priestor). A hlavne, ak neriešiš priestor, ktorý v aute zaberá - ja by som tu neváhala.

Britax Go Big2

Ak predsa len ešte niečo iné, Emmaljunga NXT60 F by bol jeden z mála, čo sa mu skoro vyrovnajú a ponúkajú úplný ľah.

Emmaljunga NXT60 Flat

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli