Joie Pact x Kinderkraft Indy x CBX Etu - ktorý ultraskladný športiak 'pre istotu' je najlepšia voľba?

Zodpovedané
9. apr 2020

Prosim, ktory z tychto kocikov je najlepsia volba? Do obchodu, obcasne prechadzky. Taky kocik pre istotu, aby bol po ruke, ked treba.

Ahoj,

medzi Kinderkraft Indy, Joie Pact a CBX Etu by som ja osobne asi šla najskôr do CBX Etu, resp. skôr jeho vyššiu verziu Etu Plus, a to z dvoch dôvodov.

Po prvé, je priestorovo najštedrejší, takže ti najdlhšie vydrží a dieťatko v ňom bude tak nejak najpohodlnejšie.
Po druhé, tie väčšie kolesá Plus verzie urobia aj na obyčajných chodníkoch dosť rozdiel. Preto by to, z hľadiska funkčnosti aj akceptovateľnej kvality, bola moja voľba.

Kinderkraft Indy

Joie Pact

CBX Etu

CBX Etu Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli