Joolz Aer alebo Elodie Details Mondo - ktorý ultraskladný športový kočík je lepší (a nebude hrkať)?

Zodpovedané
12. jún 2020

Ahoj,

už som bola rozhodnutá pre Joolz, keď som našla ešte ED Mondo 😀 Aj ten je naozaj krásny - a teraz sa neviem rozhodnúť.

Joolz má úžasnú váhu, je naozaj ľahký, aj krásny - a super dlhú chrbtovú opierku. ED má písaný rozmer iba po zložení, to je tiež celkom ok, aj váha kočíka je fajn, len teda je ťažší a neviem, či priestorovo pre dieťa rovnaký, ako Joolz.

Chcem hlavne aby kolieska nehrkali. Keď pôjdem po chodníku, nech ma nie je počuť 😁

Je to pre 2 ročného, na občasné využitie (nákupy, výlety).

Budem rada, ak poradíš.

Ahoj,

podľa mňa oba nádherné kočíky, ale nejak jednoznačne za mňa vyhráva Joolz Aer. Kvalita, najmä pri kolesách, kde práve máš vysoké nároky na (ne)hrkanie, má Joolz už aj pri ostatných modeloch latku nastavenú vysoko, a preto jazdne aj výdržou bude Aer podstatne kvalitnejšou voľbou, čo sa podvozku týka.

Joolz Aer

Na druhú stranu Elodie Mondo je kočík krásny, kompaktný, priestorovo podľa mňa tiež dobre. Aj tlačenie nebude nepohodlné, ale kolieska budú také základnejšie.

Elodie Details Mondo

Ak by išlo iba o čisto štýlovú voľbu, je Elodie Details svojimi krásnymi farbami a zladenými doplnkami určite topka. Pri niečom veľmi funkčnom by som ale zasa išla skôr do Joolz-u.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli