Kočík ABC Design Salsa 4 alebo Bebetto Nico Estilo - ktorý kočík je lepší? Alebo poraď iný... Zn. prvorodička

Zodpovedané
9. feb 2021

Ahoj,

pomaly začínam vyberať svoj prvý kočík pre moje prvé bábo a vôbec sa v tom neviem orientovať. :D Páčia sa mi tieto dva, len neviem, ktorý by bol lepší. Alebo ak mi vieš poradiť niečo podobné budem rada.

Ďakujem 🤗

Ahoj,

medzi Bebetto Nico Estilo a ABC Design Salsa 4 je za mňa víťazným modelom ABCčko. Je to z jednoduchého dôvodu - je ľahší, s priestrannejšími oboma nadstavbami a extrémne veľkým super košíkom. Mne osobne, ako prevažne mestskej mamine, vždy bude vyhovovať skôr nižšia váha, lepšia skladnosť, praktickosť pre (hlavne, ale nielen) mestský život.

Bebetto Nico Estilo Pro

ABC Design Salsa 4

Je to ale dosť aj o tvojich preferenciách. Ak túžiš/potrebuješ niečo robustnejšie a kolesá s pneumatikami ti vyhovujú viac, určite si radšej splň svoju potrebu Bebettom. Hlavne sa ale zamysli nad tým, čo potrebuješ, nielen nad tým, čo sa ti páči - lebo veľa kritérií, rozpočtu, terénu, skladnosti, spôsobu využitia si mi nepopísala. 😉

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli