Kočík podobný Britaxu Go Big 2 - odpružený, otočný, aj na terén

Zodpovedané
10. feb 2021

Hľadám podobný kočík ako Britax Go Big2 , teda odpružený, otočné kolesá, otočné sedenie, ktorý zvládne aj terén zlé cesty... je taký?
Ďakujem

Ahoj,

jasné, že je - práve ten Britax Go Big2.

Britax Go Big2

Nie, ale vážne. Nie je podobný kočík tomu s rovnakými vlastnosťami, ale napr. iným dizajnom nie je. Vždy bude mať niečo extra (napr. bude menší, skladnejší, ľahší, alebo lacnejší), ale nebude taký kvalitný alebo priestranný alebo niečo. Kde pridáš, inde uberieš.

A ani si neuviedla nejakú podmienku, že - kočík ako Britax Go Big, ale (aký - menší? krajší?).

Takže odporučím ti, ak ti funkčne Go Big sedí, ostať pri ňom, lebo iné kočíky budú proste iné.

Ja by som ako alternatívu brala možno TFK kočíky.

Alebo Baby Jogger City Premier.

Baby Jogger City Premier

Alebo trojkolky (neotočné). Prípadne z ľahších možno Easywalker Harvey2 all-terrain.

Easywalker Harvey2

Alebo kuk Gesslein F6.

Gesslein F6 Air+

No ako vravím, budú iné.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli