Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kočík pre staršie dietatko (2r9m) na dlhé prechádzky, okolo 500 eur

Zodpovedané
7. sep 2020

Dobry deň,

syn ma 2r 9mes. Chcela by som kúpiť nový kočík. Boli sme zvyknutí veľa chodiť, ale do Bebetta sa mi už nevojde. Rozmýšľam okolo 500€, ale aby sa do neho vošiel, lebo nevládze - 6 km nezvládneme bez kočíka.

Ďakujem

Ahoj!

V takomto veku sa už určite zíde m,odel neotočný. Bude aj ľahší a skladnešjší, ale aj priestrannejší, nosnejší a lepší na manipuláciu. Ja osobne by som najviac odporučila niečo ako Baby Jogger City Mini GT2 alebo Baby Jogger City Mini Elite (ten má kolesá väčšie) - kvôli tomu, že sú to naozaj rýchloskladné, super kvalitné a extra nosné kočíky. Viem si ale predstaviť, že nie každý chce trojkolku - v tomto prípade by každopádne stáli za to,a. vydržia až do konca, ale ak to nie je tvoja šálka kávy, samozrejme ti dám návrhy aj na iné modely.

Pozri určite aj Britax B-Motion 4 Plus (a kľudne aj trojkolesový B-Motion 3 Plus) - jedny z najpriestrannejších skôr dostupnejších model, čo takto vieš dostať. Zaujať by mohlo aj niečo ako Petite&Mars Street+ s nafukovacími Air kolesami, ako aj Joie Mytrax. Gesslein S4 by tiež mohol zaujať. A z menších (skladnejších) určite kuk TFK Dot 2.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.