Kombinovaný kočík Bebetto Torino Si 2019, je to dobrý výber?

Zodpovedané
10. apr 2019

Ahoj.

Už ste mi tu zopárkrát poradili, este mám jednu otázku ohľadne kočíka - a to Bebetto Torino Si 2019. Po všetkých, čo som už mala vybrané, mi asi tento najviac učaroval. Odporúčaš ho?

Veľmi pekne ďakujem za info.

Ahoj,

Bebetto Torino vo verzii Si je klasický Torino, len teda v efektnom, čierno-zlatom prevedení.

Kočík je to relatívne ťažký - 14,6 kg ako športiak je ozaj dosť. Športová časť je však, tak ako to u Bebetta je klasicky, pomerne funkčná, dostatočne priestranná s fajn strieškou. Vaničková časť je zasa veľká a vystačí aj na dlhšiu dobu. Ak nepotrebuješ kočík veľa skladať a nakladať, ale skôr len jazdiť, bude to viac-menej ok.

Bebetto Torino 2015

Napriek tomu, ja osobne by som z Bebetta asi skôr Tito (14,2) či Bresso (14).- ale to je len osobná preferencia dizajnu, dvojitého odpruženia v zadnej časti konštrukcie a trošinku nižšej váhy (nie je to však výrazný rozdiel vo váhe). Každopádne, ani tvoj výber v tejto konkrétnej kategórii kočíkov nie je zlý.

Bebetto Tito

Bebetto Bresso

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli