Kompaktný golfový kočík s nosnosťou do 20, 25kg

Zodpovedané
26. feb 2019

Ahoj. Chcela by som pekne poprosit o tip na golfovy kocik. Kriteria su:

* lahky (ak mozno s hlinikovou konstrukciou)
* spratny (aby zaberal co najmenej miesta v kufri auta, vhodny aj na dovolenku)
* lahko skladaci
* s predlzitelnou strieskou
* polohovatelny - idealne aby sa dal dat do uplneho lahu alebo skoro uplneho
* s moznostou aretacie prednych koliesok
* dost dlha sedacia cast aj chrbtova opierka (dietko bude mat rok a nosi uz konfekcnu 92, tak nech kocik chvilku aj vyuzijeme)
* super by bolo polohovanie casti pre nozicky (nie bezpodmienecna podmienka)
* nosnost aspon do 20kg, ideal do 25 kg
* trosku vacsie kolieska
* aspon ciastocne odpruzeny
* kolieska, co nieco vydrzia (nie umeliny; ideal gumene alebo take, do ktorych sa hned vsetko nezapichne)
* s 5-bodovym bezpecnostnym pasom
* super by bola spojena rucka, ale nie je podmienkou

Vopred velmi pekne dakujem! ❤

Ahoj,

zo športových kočíkov na štýl golfiek (avšak so spojenou rúčkou) odporúčam Baby Jogger City Mini Zip s nosnosťou 25 kg. Kolesá sú pomenšie, ale bez zapichovania kamienkov.

Baby Jogger City Mini Zip

Ďalšou možnosťou je GB Qbit+ alebo Cybex Callisto so super gumovými kolesami, ale nosnosť je udávaná 17 kg. Verím však, že dajú aj viac.

GB Qbit+ All-Terrain

Cybex Callisto

Easywalker Buggy XS resp. Mini Buggy XS s 20 kg na sedadlo a k tomu priestranným sedadlom by ti tiež mohol vyhovieť.

Easywalker Buggy XS

Easywalker Mini Buggy XS

Z golfových - oddelených rúčok jednoznačne odporučím Easywalker Buggy, dostupný aj v Disney a Mini edíciách. Sedák je dostatočne priestranný a oficiálne unesie 20 kg. Ďalším kandidátom by mohol byť Cybex Topaz s nosnosťou 22,7 kg. Z cenovo dostupnejších modelov zasa Koelstra Simba T4 (nosnosť udávaná 18 kg, ale verím, že dá aj 20+).

Easywalker Buggy

Easywalker Disney Buggy

Easywalker Mini Buggy

Cybex Topaz

Koelstra Simba T4

Zaujímavou hybridnou možnosťou je aj Cosatto Fly.

Cosatto Fly

Prosím, vezmi na vedomie, že hľadáš kompaktný a ľahký športiak/golfky, takže kolieska budú umelé, resp. nebudú ako nafukovačky. Snažila som sa ale vybrať také modely, ktoré ich majú dobrej kvality.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli