Lacný kombinovaný kočiar do malého auta (trojkombi do 350e)

Zodpovedané
7. jan 2021

Dobrý deň,

Chcela by som sa opýtať, či nám neviete odporučiť lacnejší kočiarik do malého auta. Ideálne trojkombinácia, max 350€. Rozmery kufra sú 100x70. Čiže pár cm menej. 🙂

Dakujem

Ahoj,

pri tejto cene a pozeraní aj na skladnosť budeš musieť rátať s ozaj kompromisom vo všetkom ostatnom - a teda aj tá skladnosť neviem, či viem úplne splniť.

Konkrétne pozri Touragoo Mars.

Touragoo Mars

Ešte lepšou voľbou by bol aj Touragoo Ramble.

Touragoo Ramble 4

Mojou poslednou radou bude 2v1 typ, aj keď teda to je skôr kočík na začiatok, tak do roka a pol. Pozri tam Kinderkraft Veo.

Kinderkraft Veo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli