Ľahký kombinovaný kočík s veľkou vaničkou na vynášanie na 2.p. - Jané Muum?

Zodpovedané
25. máj 2020

Dobrý deň,

hľadáme ľahký kočík s veľkou vaničkou na použitie v meste (dieťa bude októbrové a bude väčšie). Nemáme výťah a ani možnosť nechať kočík na prízemí, čaká nás každodenné vláčenie na 2. poschodie. Zatiaľ sa nám podarilo nájsť Jane Muum, existuje niečo ľahšie/vhodnejšie?

Ďakujem za odpoveď.

Ahoj,

Jané Muum je určite veľmi fajn voľba, aj keď ja osobne by som od rovnakej značky vzala podstatne radšej Jané Kendo. Je ešte o kilo ľahší, spratnejší a aj kolesá má veľmi fajn.

Jané Muum V2

Jané Kendo

Okrem neho by som zvážila aj Easywalker Charley - super skladanie, čo vynesieš aj v ruke a iba 8 kg naozaj v takejto situácii pomôžu. Vanička je priemernej veľkosti, ale naozaj si myslím, že postačí na zimu - bábo nepotrebuje nekonečno miesta.

Easywalker Charley

Baby Design Smooth je mojím posledným odporučením - menej než 9 kg, kompaktný a vanička je ozaj velikánska.

Baby Design Smooth

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli