Madlo na športový kočík Baby Jogger City Elite - dá sa kúpiť/kde? Pasovalo by aj z City Tour Lux?

Zodpovedané
23. okt 2020

Dobry den,

hladam madlo na kocik Baby Jogger City Elite, ale neviem sa k tomu na internete dopracovat. Chcem sa spytat, ze ake varianty baby jogger madla sedia aj typ City Elite? Nasla som na internete nejaky City Tour Lux madlo - pasovalo by to na City Elite?

Dakujem

Ahoj,

na Baby Jogger City Elite pasuje madlo vhodné pre City Mini líniu, City Elite, Summit X3 a FIT. Preto určite nekupuj City Tour Lux masdlo - tam je šírka konštrukcie aj sedadla iná, nebude pasovať.

Baby Jogger City Elite

Baby Jogger Summit X3

Baby Jogger F.I.T.

Na výber máš klasické tyčové detské madlo alebo tácku.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli