Neviem sa rozhodnúť - trojkombinácia ABC Design Salsa 4 alebo Jané Muum? Tip top cesty v rakúskych Alpách, byt na kopci...

Zodpovedané
27. okt 2020

Ahoj Eli.

Prosím ťa, skús mi poradiť, ktorý kočík? Ja sa neviem rozhodnúť. Hlavne to potrebujem do Álp - rakúske dolomity, aj byt máme na kopci, no cesty sú stále tip top. Páči sa mi aj aj. Samozrejme oba chcem 3-kombináciu.

Ďakujem vopred za radu.

Ahoj,

ABC Design Salsa 4 a Jané Muum sú pomerne odlišné kočíky a ty okrem terénu, ktorý spomínaš, že je tip top, toho moc nehovoríš. Konkrétne pocitovo, mi z toho nejak vychádza lepšie Jané - a to nielen pre kompaktnejší model, ktorý sa tým pádom bude lepšie manévrovať aj tebou spomínaným hore kopcom. Na druhú stranu Salsa 4 je vyššia a odpruženejšia, takže ak by ste boli vysokí a hojdanie je niečo, čo by si využila, možno by bol tento model vhodnejší.

ABC Design Salsa 4 Air

Pre vyšších rodičov teda skôr odporučím Salsu, ale ak je manévrovateľnosť a šikovnosť (a relatívne menšie balenie po zložení) pre teba ako tak zásadné, tak skôr Muum. Ja osobne by som si asi na tip top chodníky vyberala skôr menší ľahší model.

Jané Muum V2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli